Дизайн жіночого брючного костюму (ID:834748)
Зміст
вступ 3
1. Історія появи жіночого костюма 6
2. Аналіз тенденцій жіночої ділової моди 12
3. Вибір моделі та опис зовнішнього вигляду виробу. 16
4. Вибір матеріалу 17
5. Розрахунок кількості та вартості матеріалу. 23
6. Характеристика системи планування 24
7.Підготовка та моделювання базового конструктивного креслення 25
8. Накладка на матеріал і розкрій 36
9. Примірка виробу. 38
10. Підбір обладнання та витратних матеріалів. 39
11. Порядок пошиття брючного жіночого костюма 41
Висновок 55
Бібліографічний список 57
Зразок роботи
УНІКАЛЬНІСТЬ 70%
вступ
Жінки та дівчата завжди повинні виглядати чарівно та добре одягненими. У минулому традиційним одягом були різноманітні корсети, мережива та облягаючі сукні. Жіночий костюм був повною протилежністю комфортного чоловічого костюма. Тому феміністки в першу чергу запропонували реформу жіночого одягу. Для цього довелося позичити штани з практичних матеріалів і зняти корсет. Світ змінюється, як і погляди на моду. У наш час практично кожна дівчина відчуває себе тісно і некомфортно в тісному одязі. Жінки здобували свободу, вторгаючись у володіння чоловіків. Традиційний одяг представників сильної половини людства вже увійшов у жіночий гардероб.
Брючний костюм - це не просто плаття. Таке плаття є своєрідним символом рівності. Незважаючи на те, що брючний костюм бере свій початок з чоловічої моди, він чудово вписався в жіночий стиль, додавши в нього нових і дуже сміливих «родзинок».
На початку двадцятого століття такий одяг почали носити відомі жінки, наприклад: Коко Шанель - вона створила не тільки новий образ, але і новий вигляд жінки, вона зробила революцію, що вийшла далеко за межі естетичних канонів. модно. Шанель намагалася створити справжній стиль, який відповідає потребам жінки і ритму сучасного життя. Його стиль виявився актуальним у післявоєнний час. Моделі Коко Шанель відображали жіночий інтелект і незалежність нової епохи, створюючи прості сукні та костюми для активного життя. Шанель вірила, що справжня елегантність завжди приходить із безперешкодним рухом. Комфорт і зручність - це головне, що відрізняло моделі Chanel від інших моделей кутюр'є.
Відомі особистості вільно відповідали людям, які їх глузували. Але звичайні жінки не могли собі цього дозволити. Тому костюм залишився дещо суперечним тогочасним нормам. Це був символ нахабства, яким є XX. століття не дозволялося.
Лише Джорджіо Армані зробив брючний костюм символом жіночності та гарного смаку. Цей модельєр знав, як правильно впровадити чоловічі риси в гардероб представниць слабкої половини людства.
У сучасному світі існує дуже широкий вибір брючних костюмів, але вони шиються за стандартними типовими формами, і цим стандартам відповідають не більше 30% жінок і дівчат. Для решти є незначні відмінності, якщо ви дуже худий або повний, або високий або низький, то, швидше за все, ви не відповідаєте цим стандартам і цей одяг вам не підійде. Можна сміливо сказати, що брючний костюм є невід'ємною частиною жіночого гардеробу business casual, і важливо, щоб він ідеально сидів незалежно від параметрів вашої фігури.
Актуальність курсової роботи полягає в тому, що дуже важливо мати у своєму гардеробі гарний брючний костюм. Таке плаття можна носити на багатьох офіційних і ділових зустрічах. Ідеально підібраний костюм допоможе вам почуватися елегантно, комфортно та впевнено практично на будь-якому заході та в будь-якій ситуації.
Предмет дослідження – індивідуальне виготовлення жіночого одягу.
Предметом дослідження є дизайн жіночого костюма.
Метою курсової роботи є конструювання жіночого костюма.
Цілі курсової роботи:
• Відкрийте для себе історію жіночих костюмів;
• Проаналізувати напрями жіночої ділової моди;
• Обрати модель та підібрати матеріали для виготовлення виробу;
• Розрахувати кількість і вартість матеріалу;
• проаналізувати способи конструювання одягу та вибрати найбільш підходящий;
• Підготовка креслення базової конструкції унікальної фігури та моделювання виробу;
• Вивчити правила нарізки продуктів;
• Підібрати обладнання, інструменти та пристосування, необхідні для виготовлення виробу;
• виготовлення обраного продукту відповідно до ТУ;
Інші роботи з даної категорії: