Зміст
Вступ
РОЗДІЛ 1. Українсько-американська програма партнерства громад – міжнародна співпраця заради розбудови миру й добробуту на місцевому рівні
1.1. Створення і початок діяльності Центральноукраїнського регіонального навчального центру
1.2. Нові цілі Програми партнерства громад
1.3. Шляхи залучення ширшої аудиторії
1.4. Регіональні навчальні центри
РОЗДІЛ 2. Організація роботи з навчальною документацією у ЦУРНЦ
2.1. Форми організації навчального процесу
2.2. Організація навчальної діяльності у ЦУРНЦ
2.3. Вимоги до тренерів ЦУРНЦ
РОЗДІЛ 3. Використання технічних засобів в ході навчального процесу
3.1. Сучасні комп’ютерні засоби та їх використання у документуванні навчального закладу
3.2. Інформаційні технології мережі регіональних навчальних центрів
3.3. Додаткові засоби підготовки документа
Висновки
Додатки
Удосконалення системи освіти, робота по її наближенню до суспільних потреб завтрашнього дня здійснювалась завжди і в Україні і в інших країнах світу. Створення навчальних закладів типу регіональних навчальних центрів суттєво підвищує професійний рівень органів місцевого самоврядування. Навчання проводиться не тільки за прийнятими державними стандартами, але й узагальнюються напрацювання та знахідки українських міст, акумулюється закордонний досвід, практичні працівники місцевого самоврядування України можуть зустрітися з колегами, науковцями, обговорити найболючіші питання розвитку і разом знайти вихід із ситуацій, які склалися. Знання, отримані в процесі навчання, обміну досвідом, дозволяють владі міста визначити можливості подальшого розвитку, знайти партнерів, а також створити сприятливі умови господарювання та покращити життя у громаді.
Організація навчального процесу у ЦУРНЦ суттєво відрізняється від стандартів, прийнятих для роботи у державних навчальних закладах України. Регіональні навчальні центри використовують стандарти, які розроблені спеціально для закладів такого типу навчання.
У сучасному документознавстві практично відсутні публікації щодо організації роботи з навчальною документацією у закладах типу РНЦ.
Робота з документами завжди вимагала значних затрат праці. Впровадження програми автоматизації діловодства суттєво впливає на рівень організації роботи з документами. Якщо є бажання досягти найкращих результатів праці, необхідно постійно впроваджувати нові комп`ютерні розробки і технології.