Управління часом і вартістю проекту. Визначення змісту договірних зобов’язань учасників проекту (ID:241330)
Зміст
ВСТУП
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ
1. Альтернативні варіанти планів проекту. Рамки бюджету та часу реалізації проекту
2. Фінальний звіт. Аналіз результативності контракту на виконання проекту
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТКИ
Додаток 1. Контакт на виконання робіт проекту
Додаток 2 Контракти на виконання субпідрядних робіт
Зразок роботи
ВСТУП
Умови господарювання в Україні та світі розвиваються стрімкими темпами. Сучасні моделі розвитку ринкових механізмів під впливом наукових досягнень є гнучкими та динамічними. Функціонування ринків підтверджують високий рівень спожитих благ, якісну інфраструктуру та мережевий доступ до клієнта. Діяльність виробника на ринку передбачає виникнення конкурентних факторів, які обмежуються ресурсами та часом. Відповідно, будь-який підприємниць розуміє , що для подальшої прибуткової діяльності, насамперед, необхідно досконало управляти виробничо-господарською діяльністю. Важливе місце при цьому належить проектному управлінню.
Проект – це комплекс взаємопов’язаних заходів, яку ведуть до досягнення поставлених цілей за певний період. Проектами управляють для максимізації позитивного ефекту при заданих обмеженнях щодо часу, коштів (ресурсів) і якості кінцевих результатів. Багатогранність проекту, його складність як економічної системи і його особливості як об’єкта управління вимагає застосування навичок вирішення всіх завдань, комплексного підходу до оцінювання ресурсних можливостей при заданій ситуації та вимогах ринку.
Дана робота передбачає практичне застосування інструментів управління проектами на умовному прикладі. Завданнями роботи є:
– Відпрацювання базових засад розроблення та оцінки альтернативних варіантів планів проекту і підготовки документації до участі в тендерах чи конкурентних торгах.
– Набуття навичок контролю за виконанням планів проекту
– Оволодіння прийомами, методами та процедурами управління змінами проекту.
1. Альтернативні варіанти планів проекту. Рамки бюджету та часу реалізації проекту
Планування є особливо важливим у проекті, оскільки проект включає певні дії, які не були зроблені раніше. При розробці плану проекту використовуються результати інших процесів планування для чіткого узгодженого документа, яким можна було б керуватися для управління виконанням проекту і при здійсненні контролю за його виконанням. Суть планування полягає в розробці та обґрунтуванні цілей, визначені найкращих методів і способів їх досягнення при ефективному використанні всіх видів ресурсів, необхідних для виконання поставлених завдань і встановленні їх взаємодії. План проекту – це документ або набір документів, який змінюється при надходженні додаткової інформації, в той час як базовий план слугує для контролю виконання та змінюється тільки в результаті затвердження запитів на зміни.
Сам процес планування проходить чотири етапи:
- розробку загальних цілей;
- визначення конкретних цілей на даний період із послідуючою їх деталізацією;
- визначення шляхів і способів досягнення цілей;
- контроль за процесом досягнення поставлених цілей шляхом співставлення планових показників із фактичними та коригування цілей.
Змістом завдання імітується ситуація , згідно з якою будь-яку роботу можна виконувати:
- двома різними технологічними способами( умовно відрізняються чисельністю працівників);
- із організацією паралельним потоків;
- із різними режимами праці (одна чи дві зміни).
Перелічені технологічні та організаційні чинники впливають на тривалість кожної із робіт проекту, а їх урахування дозволяє оцінити часові рамки кожного із процесів. На основі індивідуального завдання (додаток А1 табл.1) та вихідної інформації (додаток А2 табл.1;2) оцінююємо тривалості виконання робіт, яка визначається за формулами:
Інші роботи з даної категорії: