Зразок роботи
Вступ
1.Поняття трудових ресурсів, показники та їх характеристика.
2.Значення, завдання та інформаційна база аналізу стану і забезпеченості підприємства трудовими ресурсами.
3.Організаційно-економічна характеристика діяльності підприємства.
4.Аналіз стану і забезпеченості трудовими ресурсами підприємства за 2013-2015 рік.
5.Напрямки оптимізації структури персоналу та підвищення його ефективності.
Висновки
Література
Персонал — це штатні кваліфіковані працівники з певною професійною підготовкою, які мають спеціальні знання, трудові навички чи досвід роботи у вибраній сфері діяльності.
Персонал організації характеризується кількістю, структурою, професійною придатністю та компетентністю. Кількість персоналу визнача¬ється характером, масштабами, складністю, трудомісткістю виробничих процесів, рівнем їх механізації, автоматизації та комп’ютеризації.
Існують різні класифікації персоналу: за групами - промисловий і непромисловий, за функціональною класифікацією - робітники, керівники, фахівці, службовці, молодший обслуговуючий персонал, стажери, за рівнем освіти , за професійним складом, за стажем роботи, статтю, віком, сімейним станом та ріінем мотивації тощо.
Співвідношення працівників підприємства за категоріями характеризує структуру персоналу.
Оцінка персоналу підприємства має на меті зі¬ставити реальний зміст, якість, обсяги й інтенсивність робіт з їх¬німи потенційно можливими параметрами.
Аналіз діяльності ТОВ «Руськополянський меблевий комбiнат» показав, що підприємство має задовільні показники діяльності, про що свідчать: збільшення обсягу реалізації, валового і чистого прибутку, продуктивності праці і вартості майна підприємства в цілому.
На підприємстві спостерігається висока плинність персоналу, про що свідчить те, що коефіцієнт оновлення кадрів менший за коефіцієнт вибуття кадрів, хоча при цьому знижується коефіцієнт плинності кадрів та зростає коефіцієнт стабільності.
Основним показником, що характеризує ефективність використання персоналу є продуктивність праці, яка має стійку тенденцію до зростання і співвідношення продуктивності праці і середньорічної оплати праці, що також суттєво зростає, що характеризує збільшення ефективності використання персоналу.
Також було розглянуто шляхи підвищення ефективності використання персоналу. При цьому значну увагу має бути звернуто на збільшення ефективності органіації виробництва, покращення соціально – психологічної обстановки, якості трудового життя, поліпшення умов праці, удосконалення нормування праці, навчання та перепідготовка кадрового складу підприємства.