Зразок роботи
Актуальність. Cтраховий ринок нині багато в чому визначається якістю страхування підприємств, потреба яких у комплексному страховому захисті обумовлена масштабами збитків, необхідністю забезпечення безперервності виробничих процесів, вимогами до емітентів цінних паперів на міжнародних ринках, зарубіжних інвесторів, практикою ділового обороту. Розвиток фінансових механізмів страхування у промисловості відіграє значну роль у стабільному розвитку економіки, забезпеченні національної безпеки, посиленні позицій України на світовому ринку; пожвавлення інвестиційної діяльності; є одним із важливих факторів підвищення конкурентоспроможності підприємств та галузей.
Завдання підвищення якості та збільшення ємності страхування промислових підприємств вимагають вирішення комплексу теоретичних та практичних проблем: розвитку методологічної бази, понятійного апарату, фінансових механізмів та технологій, вдосконалення нормативно-законодавчої бази, підвищення рівня капіталізації, підвищення якості активів страховиків, формування оптимальних методів ідентифікації та управління страховими ризиками, удосконалення механізмів страхового захисту великих промислових комплексів.
Метою виробничої практики є здатність сформувати практичні навички з менеджменту у різних організаційно-правових формах господарювання та їх структурних підрозділах, поглибити та закріпити теоретичні знання шляхом вміння працювати в команді та налагоджувати міжособистісну взаємодію при вирішенні професійних завдань, а також реалізовувати здатність планувати, організовувати, контролювати та оцінювати власну роботу.
Поставлена мета досягається шляхом вирішення наступних завдань:
- систематизація теоретичних знань, набутих під час навчання й застосування їх в практиці діяльності підприємств, організацій, установ тощо;
- демонстрація вміння описувати характеристики внутрішнього та зовнішнього середовища підприємства (організації);
- набуття практичних навичок зі здійснення планування, організації, мотивації та контролю як основних функцій менеджменту;
- набуття практичних навичок зі здійснення ефективних комунікацій та прийняття рішень на підприємстві;
- оволодіння навичками командної роботи та лідерства з метою досягнення ефективної діяльності підприємств.
Під час проходження практики студенти ознайомлюються та збирають необхідну інформацію про основні напрямки роботи підприємства, а саме: у сфері стратегічного та оперативного планування, організаційної роботи підприємства, аналізу структури підприємства, управління та формування персоналу, формування мотиваційної системи, організації маркетингової діяльності, виробництва та фінансово-господарської діяльності.
Об'єкт дослідження – товариство ПРАТ «УТСК».
Предмет дослідження – аналіз підприємства ПРАТ «УТСК» та всіх його структур.
Робота складається з вступу, шести розділів, індивідуального завдання, висновків, переліку використаних джерел, додатків. Обсяг роботи становить 61 сторінок, на 5-х сторінках розміщені додатки, рисунків - 7, таблиць - 9. Використано 37 джерела літератури.