Гуцульська Республіка – феномен українського державотворення на Закарпатті (ID:717505)
Зміст
Зміст
Вступ…………………………………………………………………………3
Розділ 1. Передумови становлення української державності на Закарпатській Гуцульщині ..........................................................................................................
Розділ 2. Проголошення Гуцульської республіки. Сигітська військова операція……………………………………………………………………….
Розділ 3. Становлення і функціонування органів влади…………………..
Висновок……………………………………………………………………….
Список використаних джерел….…………………………………………….
Зразок роботи
Актуальність: Гуцульська Республіка – є яскравим прикладом боротьби українців за свою незалежність. Спроба жителів Ясіня створити свою власну державу, не була залишеною без уваги в українській історії. Багато дослідників звертали увагу на цю подію і намагалися пояснити причини виникнення Гуцульської Республіки. За короткий період свого існування республіці вдалося створити свій власний уряд і проводити як і внутрішню так і зовнішню політику. Наявність джерел і літератури дає змого більш детально розкрити проблематику цієї події.
Об’єктом курсової роботи є Гуцульська Республіка – як держава.
Предметом курсової роботи є особливості виникнення і існування Гуцульської Республіки .
Мета курсової роботи полягає у комплексному вивченні і аналізі політики Гуцульської Республіки.
Виходячи з поставленої мети автором курсової роботи поставлено наступні завдання: - дослідити передумови творення держави і утворення Гуцульської республіки;
- обумовити процес роголошення Гуцульської республіки і Сигітська військова операція;
- проаналізувати становлення і функціонування органів влади.
Територіальні межі курсової роботи обумовлюються історико – географічними межами земель смт. Ясіня, Рахівського району, сучасної Закарпатської області.
Хронологічні рамки курсової роботи існування Гуцульської Республіки 1918 – 1919 рр.
Стан наукової роботи. Здебільшого вчені не приділяли цій темі багато уваги, лише деякі праці окремих істориків. Є багато різних наукових і науково-популярних видань присвячених Гуцульській Республіці.
Методологічну основу курсової роботи складають методологічні принципи і методи наукового пізнання. При розкритті проблематики виникнення і функціонуванні Гуцульської Республіки автором курсової роботи використано: історичний, логічний, порівняльний, системно – структурний методи, а також методологічні принципи історизму, всебічності, об’єктивності і науковості.
Наукова новизна полягає в тому, що в історіографії пропонується інтерпретація історичних подій, погляди різних вчених на цю проблематику. Дослідження теми більш конкретно, на основі джерел.
Практичне значення курсової роботи. Свою роботу я планую використовувати в підготовці семінарських занять, курсових робіт. В подальшому є можливість написання дипломних та магістерських робіт з використанням історіографії та джерел.
Структура роботи складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку джерел. Загальний обсяг роботи становить ст ., з них ст. основного тексту, список джерел нараховує бібліографічних позицій.
Інші роботи з даної категорії: