Зразок роботи
Актуальність теми- На сьогодення розвиток електронних приладів значною мірою залежить від сучасних технологій та елементів схемотехніки. Схемотехніка - напрям, що охоплює проблеми проектування та дослідження схем електронних пристроїв радіотехніки та зв'язку, обчислювальної техніки, та також інших областей техніки. Завданням напряму можна виділити - розробку та удосконалення електронних схем, які забезпечують виконання певних завдань, і розрахунок параметрів елементів, які входять до них. Система команд це угода про надані архітектурою засобах програмування, а саме: певних типах даних, інструкцій, системи регістрів, методів адресації, моделей пам'яті, способів обробки переривань і винятків, методів введення і виведення. Базою команд є, як правило, такі: арифметичні, наприклад «складання» і «віднімання»; бітові, наприклад «логічне і», «логічне або» і «логічне ні»; присвоєння даних, до прикладу «перемістити», «завантажити», «вивантажити»; введення-виведення, для обміну даними з іншими пристроями; керуючі інструкції, наприклад «перехід», «умовний перехід», «виклик підпрограми», «повернення з підпрограми».
Через її актуальність та недостатньо висвітлення на людях зумовили вибір теми: «Загальна характеристика дешифраторів. Дешифратор Енігми».
Об’єкт дослідження-Дешифратори як комбінаційний пристрій, що дозволяє розпізнавати числа.
Предмет дослідження-Німецька шифрувальна машина під кодовою назвою «Енігма».
Мета курсової роботи-Висвітлення практичних та теоретичних підходів до поняття дешифраторів та зрозуміти їх використання у наш поточний час існування.
Завдання курсової роботи:
• Дослідити теоретичні та практичні використання дешифраторів.
• Зрозуміти характеристики дешифраторів та сферу їх використання.
• Розглянути внутрішню та зовнішню роботу шифрувальної машини «Енігма».
• Зрозуміти історію створення німецької шифрувальної машини «Енігма».
• Дослідити та зрозуміти схожі за структурою шифрувальні машин з назвами «Typex» та «Машина Тьюрінга».
Структура курсової роботи-Курсова робота складається з вступу, двох розділів, що мають по три підрозділи, висновку та списку використаних джерел та літератури.