Культурні події й інші громадські заходи, їх вплив на розвиток індустрії гостинності (ID:1129252)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ІВЕНТ ПОДІЇ ЯК СКЛАДОВА ЧАСТИНА ІНДУСТРІЇ ТУРИЗМУ 5
1.1. Подієвий туризм як історико-культурне явище 5
1.2. Вплив культурних подій та громадських заходів на індустрію гостинності 12
РОЗДІЛ 2. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОБСЛУГОВУВАННЯ УЧАСНИКІВ КУЛЬТУРНИХ, ГРОМАДСЬКИХ І СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ 18
2.1. Обслуговування за місцем проведення культурних, громадських і спортивних заходів 18
2.2. Особливості обслуговування туристів та учасників з різних країн сніданками, обідами, вечерями 21
РОЗДІЛ 3. ВПЛИВ ЄВРО 2012 НА ІНДУСТРІЮ ГОСТИННОСТІ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ 24
3.1.Організація проведення Чемпіонату Євро 2012 в Україні 24
3.2 Перспективи функціонування туристичної інфраструктури після проведення Чемпіонату Євро 2012 26
ВИСНОВКИ 29
ДОДАТКИ 34
Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність обраної теми курсової роботи полягає в тому, що сучасна індустрія гостинності в контексті розвитку туризму в нових умовах визначаються, насамперед, розвитком ринкової економіки, що у свою чергу вимагає перебудови форм і методів організації. Новий механізм організації повинний забезпечувати розвитку туризму як стійкість, так і гнучкість, його сприйнятливість до змін на ринку послуг і різних нововведень. Формування такого механізму - процес занадто дорогий і затяжний. Тому необхідною умовою вирішення поставлених задач є швидкий пошук методів щодо удосконалення процесу обслуговування, аналіз та узагальнення практики й розроблення такої системи надання послуг гостинності, що змогла б забезпечити підвищення ефективності його діяльності в сучасних умовах.
Комплексному теоретико-практичному дослідженню питань організації й розвитку подієвого туризму в сучасних умовах розвитку економіки присвятили свої праці такі відомі вчені: А. Бабкін, М. Біржаков, Ю. Блохіна, Е. Богданова, Д. Ісмаєв, М. Кабушкін, Г. Карпова, В. Квартальнов, А. Кирилов, О. Костюк, Ю. Кузнецова, М. Ліндстром, Р. Олльє, Х. Прінгл, І. Смаль, І. Шаповалова та ін.
Разом з тим, незважаючи на наявність значного наукового доробку з цих питань, дослідженнями не охоплено окремі напрями організації та регулювання розвитку подієвого туризму як на державному, так і регіональному рівні.
Метою моєї курсової роботи є завдання теоретично і практично дослідити індустрію гостинності в контексті розвитку туризму під час Чемпіонату по футболу та подальші перспективи функціонування туристичної інфраструктури після проведення Євро 2012. Збільшення кількості туристів вимагає від всіх підприємств формування сукупності знань і якісно нового підходу і технологій при організації надання послуг гостинності.
Завдання курсового дослідження:
1. Визначити сутності подієвого туризму, організаційних особливостей та перспектив розвитку;
2. Виявлення особливостей впливу різних культурних подій на розвиток індустрії гостинності;
3. Проаналізувати стан і розвиток індустрії гостинності під час проведення Євро 2012 на території України.
Об'єктом дослідження виступає розвиток туризму в нинішніх умовах. Зокрема в першому розділі проводиться детальний аналіз складових елементів туризму в Україні.
Предметом дослідження виступає сучасна індустрія гостинності. Набуття практичних навичок щодо надання послуг гостинності дає змогу ще більше збільшити потік туристів до України.
Головною ланкою в системі обслуговування туристів є підприємства готельного та ресторанного господарства, що стрімко розвивалися в умовах проведення Євро 2012.
У процесі наукового дослідження використовувалася сукупність методів, серед них: узагальнення та наукової абстракції, системно-структурного підходу, аналізу і синтезу, прогнозування.
Інші роботи з даної категорії: