Презентація "Культура Стародавнього Єгипту" (ID:704146)
Автор більше не продає цю роботу
?
Основні причини, чому роботи знімають з продажу:
- Автор роботи самостійно зняв її з продажу
- Автор роботи видалив свій аккаунт - і всі його роботи деактивувалися
- На роботу надійшли скарги від клієнтів - і ми її деактивували
Шукати схожі готові роботиЗміст
Презентація в power point, багато тексту та кольорових ілюстрацій.
Зразок роботи
Релігійні уявлення єгиптян
Найбільш істотною рисою був сакральний теократичний характер, виражений у культі обожненого фараона і культі загробного життя, тобто у вірі в можливість безсмертя. Віра в загробне життя пов'язувалась єгиптянами з умираючим і воскресаючим богом Осірісом; його воскресіння вважалось у єгиптян запорукою їх особистого воскресіння та безсмертя в потойбічному світі.
У Стародавньому Єгипті не існувало однієї загальної релігії, а була велика різноманітність місцевих культів, присвячених певним божествам. Більшість з них мало генотеїстичний характер (зосередженість на поклонінні одному божеству з одночасним визнанням інших), тому єгипетська релігія розглядається як політеїстична.Релігія Єгипту пройшла за 3000 років тривалий шлях розвитку від фетишизму і тотемізму, до політеїзму і монотеїстичного мислення. В Єгипті була вперше сформульована концепція єдинобожжя — фараон Ехнатон зробив спробу релігійної реформи, метою якої було централізувати єгипетські культи навколо бога Сонця Атона.
Боги Стародавнього Єгипту
Божества, яким поклонялися в різних місцевостях, уособлювали природні сили та громадські явища. Небо уявлялося жінкою або коровою, земля і повітря — чоловічими божествами. Бог Тот був покровителем писемності і чаклунства, а богиня Маат уособлювала істину. Явища природи сприймалися як відносини різних божеств. Деякі боги в стародавності шанувалися єгиптянами у вигляді тварин або птахів. Сокола Хора єгиптяни пов'язували з уявленнями про могутнє небесне божество. Сокіл зображувався на племінних стандартах, він приносить перемогу Нармеру над Північним Єгиптом. Після утворення держави Гор виступає незмінним покровителем фараонів, які самі називалися тепер Горами. Злиттю культу Гора з царським сприяло і те, що з розвитком поклоніння Осірісу як померлому царю Гор входить до кола осірічних міфів.
УСЯ ІНФОРМАЦІЯ СУПРОВОДЖУЄТЬСЯ КОЛЬОРОВИМИ ІЛЮСТРАЦІЯМИ
Інші роботи з даної категорії: