Зразок роботи
Складові інфраструктурного комплексу є головними елементами, що спроможні вивести нашу державу на новий рівень розвитку та модернізацій-ного оновлення. Наразі Україна крокує шляхом втілення широкого спектру реформ, спрямованих на покращення, в першу чергу, добробуту населення держави, тому робота з удосконалення та розвитку інфраструктури має важ-ливе значення та є достатньо актуальною.
Коли йдеться про розвиток інфраструктури, то, перш за все, мають бути враховані такі складові: транспорт, промисловість, зв'язок, житлово-комунальне господарство, освіта, медицина і рекреаційна система, соціальне забезпечення, культура, екологія як одні з найбільш важливих систем для но-рмального розвитку як регіону і країни, в цілому.
Аналіз інфраструктури регіонів України на сучасному етапі засвідчив нерівномірний стан та певні диспропорції її розвитку. Проблема є комплекс-ною, що об’єднує цілу низку передумов. Але базовий недолік – це невідпо-відний розподіл бюджетних коштів та способів контролю їх використання.
Прискорений доступ до інформаційних ресурсів, розвиток сучасних те-лекомунікаційних систем, збільшення обсягів вантажопотоків усіма видами транспорту, облаштування транспортних коридорів, розвиток транзитного потенціалу, формування логістичних платформ є потужним каталізатором модернізації не лише регіонів, а й національної економіки в цілому.
Метою роботи є визначення стану транспортної інфраструктури Дніп-ропетровської області шляхом врахування різних експлуатаційних характери-стик дороги для визначення складу робіт з їх утримання та ремонту.
Об’єктом роботи є експлуатаційні характеристики дорожнього покрит-тя, предметом – показники забезпеченості розрахункової швидкості, рівень завантаження дороги рухом, показники аварійності, рівності, зчіпних якостей покриття, а також показники міцності нежорстких дорожніх покриттів.
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні задачі:
- Проаналізувати стан транспортної інфраструктури Дніпропетровсь-кої області;
- Розрахувати експлуатаційні характеристики дороги: показник забез-печеності розрахункової швидкості, рівень завантаження дороги ру-хом, показники аварійності, рівності, зчіпних якостей покриття, а та-кож показники міцності нежорстких дорожніх покриттів.
- Розробити власний підхід для оцінки якості доріг.
- Визначити склад робіт з утримання та ремонту дороги.
В роботі було використано методи математичного моделювання.