1.Особливості формування валового внутрішнього продукту як показника національних рахунків (ID:231465)
Зміст
Зміст
1.Особливості формування валового внутрішнього продукту як показника національних рахунків…………………………………………………………….3
2. Практичне завдання……………………………………………………………13
3. Список використаних джерел…………………………………………………
Зразок роботи
1.Особливості формування валового внутрішнього продукту як показника національних рахунків.
Вимірювання обсягів сукупного виробництва в національній економіці ґрунтується на основі підрахунку макроекономічних показників. Суспільне рахівництво виконує для економіки в цілому ті ж функції, що бухгалтерський облік для окремого підприємства або, в іншому випадку, для домашнього господарства. Керівник компанії кровно зацікавлений бути в курсі того, наскільки добре йдуть справи його фірми.
Для того, щоб охарактеризувати діяльність фірми в поточному році, необхідно виміряти її прибутки і витрати. Тільки маючи таку інформацію, керівник може реально оцінити економічний стан фірми. Якщо справи фірми йдуть позитивно, бухгалтерська інформація може бути використана для того, щоб пояснити причини успіху: або знизилися витрати, або виросли обсяги продажів чи ціни на продукцію, що привело до збільшення прибутків. Якщо справи йдуть погано, то бухгалтерські показники можуть бути використані для встановлення безпосередніх причин хвороби. Таким чином, аналізуючи звіти за певний період часу, керівник може виявити збільшення або зменшення прибутків фірми й ознаки, що свідчать про прямі причини цих явищ. Вся ця інформація дуже важлива для прийняття вірних управлінських рішень на рівні фірми.
2.Практичне завдання
Економіка країни описується рівняннями: C = 600 + 0,9Y; I = 1 500 – 50r; G = 200; T = 30 %; LD = 0,6Y – 400r; MS = 2 500. Визначте рівноважний дохід і відсоткову ставку при зміні рівня цін з 1,5 до 2.
Рішення:
Для розрахунку рівноважних значень відсоткової ставки і доходу необхідно вивести рівняння кривих ІS та Lm.
Крива IS визначає всі можливі види співвідношень доходу (Y) та процентної ставки (r), які відповідають рівновазі на товарному ринку, але не показує, при якому саме сполученні Y та r ринок товарів буде стабілізований. ........................................................................................................
Інші роботи з даної категорії: