Зміст
Вступ 1. Аналіз задач, правові аспекти, етапи планування та менеджмент в діяльності підприємств в Україні
1.1. Аналіз задач які виникають перед підприємцем під час відкриття фірми
1.2. Правові аспекти діяльності малих підприємств в Україні
1.3. З’ясування структур які використовуються в менеджменті
1.4. Аналіз етапів планування при створені фірми в Україні
2. Аналіз господарської діяльності приватного медичного центру “Арніка” в м.Кременчук. 2.1. Аналіз господарської діяльності мед.центру “Арніка”
2.2. Аналіз кадрової політики та принцип добору і найманя кадрів в медичному центрі „Арніка”
2.3. Аналіз діяльності приватного медичного центру “Арніка”в м.Кременчук
2.4. Маркетингові дослідження стосовно необхідності відкриття медичного центру “ПУЛЬС” м.Кременчука
3. Проект по створеню приватного медичного центру “Пульс”
3.1. Сутність та концепція інвестиційного проекту створення приватного медичнного центру “Пульс”
3.2. Обгрунтування економічної ефективності інвестиційного проекту створення медичного центру “Пульс”
4. Висновок
5. Скорочення та абревіатури використовувані в дипломній роботі
6. Список літератури
Створення приватних медичних центрів, які в змозі не тільки надавати населенню медичні, лабораторні та клінічні послуги на рівні державних (бюджетних) медичних установ, потребує не тільки підвищення ефективності господарської діяльності приватного медичного закладу, але і чіткого обгрунтування економічної ефективності інвестиційних проектів, що впроваджуються на створюваному підприємстві.
В данній дипломній роботі вивчена законодавча база установ охорони здоров’я в Україні, проаналізований сучасний стан розвитку та створення приватних медичних установ в Україні та визначені тенденції розвитку приватних медичних центрів в Україні.
Таким чином, на основі аналізу офіційних звітних данних, були визначені тенденції розвитку приватних медичних центрів в Україні та тенденції розвитку державних медичних установ за період з 2004 року:
продовжується скорочення обсягу послуг та мережі державних лікувально-профілактичних установ,
в порівнянні з доринковим періодом зменшилась забезпеченість населення в лікувально-профілактичних обстеженнях (в середньому на 45%),
продовжує зменшуватися кількість кваліфікованого медичного персоналу в державних медичних установах, у звязку з низькою заробітньою платнею та соціальною незахищеностю зі сторони держави,
збільшується кількість створюваних приватних медичних закладів лікувально-профілактичного профілю ( в середньому на 15.6% щорічно)
збільшується рівень та якість надаваних послуг приватними медичними установами за рахунок використання новітнього медичного обладнання, всебічного використання найкращих світових медичних та діагностичних технологій, використання комплексного компьютерного обладнання та найкращих використовуваних матеріалів та реагентів в лабораторних дослідженнях
З усього вищевказанного можливо зробити висновок, що створення приватного медичного центру, лікувально-діагностичного профілю, є перспективною та потрібною справою по підвищеню та збереженю стану здоровя населення в Україні.
В роботі наведена організаційно-економічна характеристика приватного медичного центру “ПУЛЬС”, аналіз господарської діяльності підприємства.
Вказаний приватний медичний центр на сьогоднішний день становить собою стабільно працюючу медичну установу, яка в змозі якісно та швидко надати населенню м.Кременчука та Полтавської області кваліфіковану медичну допомогу. Провести комплексне медичне та лабораторне обстеження.