СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЮ СФЕРОЮ (ДУХОВНИМ ВИРОБНИЦТВОМ) (ID:727731)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП…………………………………………………………………………….3
1. Зміст процесу стратегічного управління……………………………………...5
2. Особливості стратегічного управління в соціальній сфері………………….9
3. Духовне виробництво як об'єкт стратегічного управління………………...13
4. Програмування індивідуальної і суспільної свідомості як метод і технологія стратегічного управління…………………………………………..16
ВИСНОВКИ……………………………………………………………………...18
Список використаної літератури………………………………………………..19
Зразок роботи
ВСТУП
Перспективи кожної конкретної організації, в місію якої входить, так чи інакше, підтримання, збереження і розвиток культурного рівня людей, що проживають на даній території, залежать від того, наскільки потрібною буде ця організація в найближчому і більш віддаленому майбутньому і в даних економічних, політичних, соціальних, технологічних і територіальних умовах. Іншими словами, організація культури повинна побачити своє місце, або, кажучи мовою маркетингу, свою нішу у всьому цьому просторовому, часовому і людському контексті.
1. Зміст процесу стратегічного управління.
Стратегічне управління спрямоване на те, щоб швидко і гнучко, реагуючи на ситуацію в зовнішньому середовищі, забезпечити виживання і процвітання своєї організації на тривалу перспективу. Сучасне стратегічне управління в першу чергу прагне працювати на клієнта, усвідомлює взаємозалежність із зовнішнім світом.
2. Особливості стратегічного управління в соціальній сфері.
Соціально-культурна сфера є важливою складовою національної економіки, яка забезпечує розвиток держави, покликана створити передумови для формування виходу країни на траєкторію сталого розвитку. Поточні зміни в суспільному житті України спричинили структурні перетворення в попиті на культурні послуги, працю й продукцію. 3. Духовне виробництво як об'єкт стратегічного управління.
Духовне виробництво як об’єкт стратегічного управління на сьогоднішній день є актуальною проблемою в стратегічному менеджменті.
Духовне виробництво — це одна із сторін виробництва людських сил.
Духовне виробництво здійснюється в нерозривному взаємозв'язку з іншими видами суспільного виробництва. Як надзвичайно важлива складова суспільного виробництва духовне виробництво – це формування духовних потреб людей, насамперед виробництво суспільної свідомості.
Інші роботи з даної категорії: