«Управління системою товаропостачання підприємства» (за матеріалами ТОВ «Сільпо-ФУД», м. Київ) (ID:876081)
Зміст
ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ТОВАРОПОСТАЧАННЯ НА ПІДПРИЄМСТВІ
1.1 Сутність та особливості управління системою товаропостачання на підприємстві
1.2 Методичні підходи щодо управління системою товаропостачання на підприємстві
РОЗДІЛ 2. ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ТОВАРОПОСТАЧАННЯ ТОВ «СІЛЬПО» ФУД
2.1. Загальна характеристика підприємства та оцінка його фінансового стану
2.2. Аналіз системи товаропостачання на підприємстві
РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ТОВАРОПОСТАЧАННЯ ТОВ «СІЛЬПО» ФУД
3.1. Розробка програми заходів, щодо удосконалення системи товаропостачання підприємства
3.2. Прогнозна оцінка ефективності реалізації запропонованих заходів
ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Зразок роботи
ВСТУП
управління системою товаропостачання підприємства є дуже актуальною в сучасних умовах. Необхідність у раціональному управлінні постачанням товарів стає все більшою в умовах зростаючої конкуренції на ринку та швидко змінюючогося попиту споживачів. Ефективне управління системою товаропостачання дозволяє підприємствам забезпечити потреби клієнтів в товарах та послугах, зменшити витрати на зберігання та управління запасами, підвищити рентабельність бізнесу та збільшити конкурентоспроможність на ринку.
З урахуванням тенденцій цифрової трансформації та впровадження нових технологій, управління системою товаропостачання стає ще більш актуальним. Застосування розумних систем управління запасами та прогнозування попиту дозволяє ефективно контролювати потреби споживачів та запобігати надмірному або недостатньому запасу товарів. Також, використання інтернет-технологій та електронних майданчиків для здійснення постачання товарів дозволяє забезпечити швидкість та точність процесу замовлення та доставки товарів.
Серед відомих науковців і практиків, які внесли значний внесок у дослідження управління системою товаропостачання підприємства, можна виділити такі особистості: Д. Харрелл (автор більше 35 книжок, в тому числі "Supply Chain Management Best Practices" і "Business Process Improvement Workbook"); Д. Юенг (автор книг "Operations and Supply Chain Management" та "Supply Chain Management: Issues in the New Era of Collaboration and Competition"); Р.Хандфілд (експерт з питань управління ланцюгом постачання, автор книг "Supply Chain Redesign" та "The Procurement Value Proposition").
Серед вітчизняних дослідників, які вивчають питання управління системою товаропостачання підприємства, можна виділити: В. Бойко (автор багатьох наукових праць з логістики та управління ланцюгом постачання); М.Кірічек (автор багатьох наукових праць з управління логістикою та ланцюгом постачання); Л. Мелешко (автор книги "Управління логістичними системами"); О. Лукіна (автор багатьох наукових праць з управління логістикою та ланцюгом постачання); І. Бабій (автор багатьох наукових праць з управління логістикою та ланцюгом постачання) та ін. Проте, подальші дослідження теоретичних і практичних питань управління системою товаропостачання є надзвичайно актуальними для підприємств будь-якої галузі та сприяють їх успішному функціонуванню та розвитку в умовах сучасного ринкового середовища.
Метою дослідження є розробка шляхів удосконалення управління системою товаропостачання підприємства.
На підставі поставленої мети було визначено такі завдання:
- визначити сутність та особливості управління системою товаропостачання на підприємстві;
- вивчити методичні підходи щодо управління системою товаропостачання
- проаналізувати систему товаропостачання на підприємстві;
- розробити шляхи удосконалення управління системою товаропостачання.
Об'єктом дослідження є Аналіз системи товаропостачання на підприємстві ТОВ «СІЛЬПО» ФУД.
Предмет дослідження – система товаропостачання на підприємстві.
В роботі використано наступні методи дослідження: теоретичний аналіз, прогнозування, статистична обробка результатів, узагальнення літературних джерел; спостереження (пасивне та активне).
Практична значимість роботи полягає у тому, що пропоновані заходи у вигляді матеріалу підрозділів 3.1, 3.2. можуть бути використані керівництвом підприємства.
Структура та обсяг роботи: робота складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел та додатків. Загальний обсяг роботи _65__ сторінки машинописного тексту.
Інші роботи з даної категорії: