Митна справа та міжнародні страхові послуги (ID:126310)
Зміст
1. Вступ
2. Розділ І. Обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків
3. Розділ ІІ. Задачі
4. Задача 1
5. Задача 2
6. Задача 3
7. Висновки
8. Список використаної літератури
Зразок роботи
У даній контрольній роботі розглянуто особливості обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків згідно із Закононм України «Про страхування», розкрито поняття страхового платежу тощо.
А також розв’язки задач на визначення митної вартості та різноманітних митних зборів і задачі на вибір найбільш оптимального (найменш ризикованого) регіону для відкриття страхового агентства.
Розділ ІІ. Задачі
Задача 1.
Вітчизняне підприємство ПрАТ «Металюкс» виробляє продукцію, витрати на виробництво якої становлять 38 злотих за штуку. Обсяг виробництва за один місяць становить 2300 шт. ПДВ-20%.
Партію товару, виробленого за 2 місяці, планується експортувати в Польщу. Підприємство уклало контракт купівлі-продажу з краківською фірмою. Згідно з контрактом ціна одного виробу становить 58 польських злотих, поставка здійснюється за умовою DDР ("Поставлено, мито сплачено") згідно з ІNCOTERMS. На всі отримані від реалізації продукції валютні кошти вітчизняне підприємство закупило обладнання вартістю 1039 злотих за одиницю.
Користуючись вихідними даними, наведеними у табл. 1, визначити:
1. Витрати на виробництво і реалізацію продукції (одиниці та партії).
2. Митну вартість одиниці та партії продукції.
3. Валютну виручку від реалізації.
4. Кількість одиниць імпортного обладнання.
5. Показники пунктів 2-3, якщо поставка здійснюється за умовою ЕХW.
Задача 2.
1 березня поточного року Приватне підприємство „ Трансконтиненталь” ввезло на митну територію України імпортний підакцизний товар з Німеччини в обсязі 1013 штук. Курс НБУ – 11,27 грн./ 1 євро.
Фактурна вартість одиниці товару 83 євро. Витрати на навантаження, розмитнення, перевантаження і страхування до пункту перетину митного кордону України (ВД) 3,2 євро. Витрати, додатково понесені покупцем (ВП) 2,2 євро . Ліцензійні та інші платежі за використання об’єктів інтелектуальної власності (ЛІП), які покупець повинен здійснити як умову експорту товару, що оцінюється 4,2 євро. Частина прибутку (ЧП) від будь-якого подальшого перепродажу чи використання товару на території України, яка прямо чи непрямо накопичується у продавця 5,7 євро.
Під час оформлення ВМД ( вантажно-митної декларації) підприємство сплатило від митної вартості товару :
- мито 22 %;
- акцизний збір 23 %;
- митний збір 0,32 % .
Необхідно розрахувати: митну вартість (МВ);мито;акцизний збір (Аз), митний збір (Мз);ПДВ.
Задача 3.
Необхідно здійснити порівняльну характеристику, а також вибір найбільш оптимального (найменш ризикованого) регіону для відкриття страхового агентства. Вихідні дані наведенні в табл. 2. "Характеристика регіонів для започаткування страхової справи".
Інші роботи з даної категорії: