Розвиток інструментарію митної логістики щодо оптимізації руху товарів в торгівлі (ID:441528)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП.5
РОЗДІЛ 1. МИТНА ЛОГІСТИКА ТА ЇЇ ІНСТРУМЕНТИ.9
1.1. Сутність митної логістики.9
1.2. Логістична стратегія як основний інструмент митної логістики підприємства щодо оптимізації руху товарів в торгівлі.26
1.3. Види логістичних стратегій.36
РОЗДІЛ 2. ЛОГІСТИЧНІ СТРАТЕГІЇ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ОПТИМІЗАЦІЮ РУХУ ТОВАРІВ В ТОРГІВЛІ.44
2.1. Аналіз діяльності, організаційно-економічна характеристика, ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ».44
2.2. Облік і оподаткування діяльності на ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ».59
2.3. Основні етапи розробки логістичних стратегій.71
2.4. Ефективність використання логістичної стратегії в діяльності ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ».86
РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМИ МИТНОЇ ЛОГІСТИКИ ЩОДО ОПТИМІЗАЦІЇ РУХУ ТОВАРІВ В ТОРГІВЛІ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ.104
3.1. Проблематика становлення митної логістики в торгівлі.104
3.2. Співпраця бізнесу із митними адміністраціями та розвиток системи «Єдиного вікна» в напрямі оптимізації руху товарів.110
3.3. Перспективи розвитку митної логістики щодо оптимізації руху товарів в торгівлі.117
ВИСНОВКИ.123
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ.129
ДОДАТКИ.137
Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність дослідження. Великий інтерес представляє різноманітність способів пошуку, шляхи розвитку ринку, засоби виробництва, нові напрямки діяльності комерційних посередницьких організацій і підприємств, наукові дослідження і практичні інновації, об’єднані концепцією логістики. Хоча логістика давно відома, проте, вона є науковою дисципліною XXI століття.
В умовах модернізації економічної політики України, в якій пріоритетну роль відіграють завдання реіндустріалізації, на основі застосування сучасних технологій, стимулювання прискореного розвитку малого та середнього підприємництва, особливо в промислово-інноваційній сфері, необхідно забезпечити вдосконаленням зовнішньоекономічної діяльності, що сприятиме більш повній інтеграції країни в світову економіку. Виконання цих зобов’язань забезпечується шляхом застосування новітніх прийомів і методів, контроль, управління ризиками та аудит, стандартизації та уніфікації митних процедур і максимально корисного використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Все це визначає актуальність вивчення транспортної митної логістики в умовах міжнародної ринкової торгівлі, популяризації практичного досвіду, координації наукової та практичної діяльності в цій області.
Митна логістика виникає там і тоді, де і коли формуються глобальні логістичні ланцюги зовнішньоторговельного обороту, тобто коли митні органи стають ланками подібних логістичних ланцюгів. У міру того, як предметом логістики, як науки і практики управління економічними потоками, стають не тільки матеріальні потоки окремо взятого підприємства, а й економічні потоки сукупності підприємств, регіональні економічні потоки, а потім і потоки міждержавного обміну, митна логістика стає затребуваною господарською практикою.
............................
Інші роботи з даної категорії: