Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність теми. Інституційні зміни в регулюванні міжнародної торгівлі потребують розробки методологічних засад здійснення митного пост-аудиту , як важливого інструменту прийняття ефективних управлінських рішень. Реалізація новітніх завдань організації контролю за переміщенням товарів через митний кордон здійснюється у зв'язку з трансформацією принципів, закономірностей і засобів впливу на господарську діяльність. При цьому розвиток соціально-економічних відносин відбувається на основі еволюційного зростання та призводить до того, що необхідно враховувати ступінь готовності податкових органів до реформ у митній сфері. Усвідомлюючи це, важливою умовою отримання народногосподарських переваг є дотримання вимог спрощення та безперешкодного переміщення товарів через митний кордон держави.
Зменшення ризиків порушення митного та податкового законодавства залежить від надійності та впровадження форм щодо проведення митного пост-аудиту , які базуються на недискримінаційності та прозорості, оперативності та результативності, що є демократичною та альтернативною основою зниження бюрократичності митного пост-аудиту . Це призвело до впровадження в митну практику такої ефективної форми контролю, як митний пост-аудит.
Актуальність і практичне значення митного пост-аудиту як основної форми митного пост-аудиту , необхідність спрощення та прискорення процедури митного оформлення в Україні обумовили вибір теми курсової роботи, її мету та завдання.
Аналіз останніх досліджень і публікацій.Вагомий внесок у розвиток теорії та практики митного контролю внесли вітчизняні та зарубіжні вчені: А. Агапова, А. Антонова, П. Афонін, Е. Беккер, І. Бережнюк, Є. Бридун, А. Вакульчик, А. Вдовиченко, А. Войцещук, Л. Вороніна, П. Годме, І. Губіна, Ю. Гупанова, Т. Джеймс, А. Деточка, А. Десятнюк, Ю. Дубко, А. Запорожець, А. Зарубницький, Г. Козаченко, Є. Луньова, В. Мельник, Т. Паентко, П. Пашко, В. Федосов, С. Шостак, А. Швець, Ф. Шульженко та ін.
Незважаючи на широкий спектр досліджуваних питань, залишаються невирішеними деякі питання організації постмитного контролю з метою підвищення надійності та ефективності постмитного контролю. Це потребує більш ґрунтовних науково-теоретичних та прикладних досліджень у цьому напрямі.
Цілі та завдання дослідження.ЦільоваДослідження є теоретичним обґрунтуванням сутності митного контролю та розробкою практичних рекомендацій щодо підвищення його ефективності та результативності, з метою підвищення рівня економічної безпеки України.
Для досягнення поставлених цілей необхідно було вирішити наступні завдання:
- розглядати постмитний контроль як елемент економічної безпеки держави;
- охарактеризувати правове забезпечення митного контролю;
- створення та розрахунок показників та показників, що характеризують митний постконтроль;
- визначити роль митного контролю в системі економічної безпеки;
- виявити проблеми управління ризиками під час здійснення митного огляду;
- необхідно враховувати набутий зарубіжний досвід проведення митного контролю у зв'язку із забезпеченням економічної безпеки;
- вносити пропозиції щодо підвищення ефективності та результативності митного постконтролю.
об'єктвивченняє митний доогляд.