Зразок роботи
30 червня відбулась онлайн конференція на тему: «Як залучати молодь до вирішення екологічних проблем? Досвід Дніпра».
Зустріч організувала Вікторія Опанасенко, були присутні спікери: Ганна та Олена – розробники програми Еко-свідомість Дніпра, представник департаменту екології міста Дніпра – Ірина Козлова.
Ірина Козлова почала свою доповідь з історії, як все розпочиналось. Нагадала, що департамент екологічної політики – це орган виконавчої влади міської Ради, що виконує всі заходи на основі бюджетної програми. Вона зауважила, що можливостей, на жаль, не так багато, адже не вистачає креативних ідей для того, щоб займатися проектами, розрахованими на великий екологічний рух. До масштабних екологічних рухів залучаються громадські організації, проекти яких потребують фінансової підтримки. Але проектів, що стосуються саме екологічних питань, бракує. Декілька років тому комісія отримала проект «Еко свідомість Дніпра». Йому дали зелене світло, отже він функціонує вже два роки. В цьому проекті відійшли від формалізму, бо співпраця відбувається з молоддю, якій має бути це цікаво. Адже молодь – це «двигун», саме студенти, на яких зорієнтований проект, – це майбутні керівники компаній, екологи та/або законодавці. Проект має медіа-підтримку,
30 червня було проведено онлайн конференцію на тему: «Міжнародне стажування в країнах світу».
Так, можливе стажування в Болгарії. Під час стажування учасники можуть ознайомитись з культурою та традиціями країни, набути практичного досвіду роботи у сфері гостинності та вдосконалити вміння комунікативної взаємодії на міжнародному рівні.
Університет митної справи та фінансів співпрацює із компанією “OLDITRAVEL”, тому участь у стажуванні може бути зараховано як переддипломна практика за спеціальностями «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа». По закінченню програми стажування (а це три місяці) всі учасники отримають сертифікати.
Міжнародна економіка – це галузь фундаментальної економічної науки, що вивчає світове господарство як ціле, його основні складові. Як цілісна система вона розвивалась окремими етапами протягом ста років під впливом різноманітних чинників, що надавали їй нових якостей. В результаті, міжнародна економіка поєднує два поняття: світового господарства та міжнародних економічних відносин.
Міжнародні економічні відносини – це система відносин, що виникають між суб’єктами з різних країн із приводу виробництва, розподілу, обміну та споживання товарів, послуг, капіталу, технологій в умовах обмеженості ресурсів й міжнародного поділу праці в рамках світового господарства.
У структурі МЕВ виділяють такі їх форми: міжнародна торгівля товарами i послугами; міжнародна кооперація та науково-технічне співробітництво; міжнародні валютні відносини; міжнародний рух капіталів; міжнародна міграція робочої сили.
Всі форми міжнародних економічних відносин взаємозв’язані та знаходяться в постійному розвитку. Так, торгівля товарами супроводжується забезпеченням транспортних, фінансових, страхових послуг. Торгівля товарами та послугами складає 80% загальних розрахунків між країнами, тому її було розглянуто спочатку.