Зміст
Вступ
1.Головні задачі податкового менеджменту підприємства
2.Місце планування податкових платежів в загальній фінансовій стратегії підприємства
3.Ефективність проведення податкового регулювання в Україні та шляхи її підвищення
Тестові завдання
1.Податкові перевірки, які проводяться фахівцями галузевих відділів оподаткування у приміщенні податкового органу, сутністю яких є встановлення вірності нарахування сум податків, заповнення відповідних форм і перевірки їх взаємозв’язку – це:
а) документальні перевірки;
б) камеральні перевірки;
в) аудиторські перевірки;
г) позапланові перевірки.
2. Сукупне уявлення про обсяг податкових надходжень з розрахунку кількісних та якісних оцінок, що характеризують стан податкового середовища, стратегічного податкового потенціалу, усіх супроводжуючих елементів податкового зобов’язання при розробці податкових бюджетів на кожний фіскальний рік – це:
а) тактичний податковий потенціал;
б) корпоративний податковий потенціал;
в) оперативний податковий потенціал;
г) стратегічний податковий потенціал.
3. Податкове планування - це:
а) особливий елемент системи розробки та прийняття рішень у сфері життєдіяльності держави в процесі розподілу ВВП;
б) інструмент непрямого впливу на економіку і соціальні процеси у державі за допомогою зміни податків, податкових ставок, податкових пільг, збільшення та зниження загального рівня оподаткування, відрахувань до бюджету;
в) елемент державного впливу на суб’єктів господарювання, що зумовлює їх правильно формувати податкову базу та розраховувати належні з них платежі;
г) встановлена законодавством сукупність прийомів, способів та методик, що визначають порядок виконання юридичних зобов’язань з нарахування та сплати податку до бюджету або позабюджетного фонду.
Задача №4
Визначити фінансові санкції.
Декларація по ПДВ подана несвоєчасно. Нарахований податок склав 5000 грн.
ПРАКТИЧНЕ ЗАВДАННЯ 23.
Протягом звітного періоду лікеро-горілчаний завод планує виробити горілку в обсязі 3 млн. пляшок ємністю 0,5 л., з яких 40% реалізується за межі митної території України. Витрати заводу на сировину при виробництві товару складають 7 грн. на 1 пляшку. Ціна реалізації на митній території становитиме 18 грн. без ПДВ, за межами – 3євро. Яку кількість марок акцизного збору необхідно замовити виробнику та яку суму акцизного збору та податку на додану вартість повинен сплатити завод? Ставка акцизного збору становить 21,5 грн. за 1 літр 100% спирту. Курс 1 ЕВРО складає 10,3 грн. Які заходи дозволять підприємству мінімізувати податкові платежі у майбутньому?
Висновки
Список використаних джерел