0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

КУРСОВА РОБОТА з кримінального права на тему: «Загальні питання кримінальної відповідальності за кримінальне правопорушення, вчинене у співучасті» (ID:383460)

Тип роботи: курсова
Дисципліна:Право, юридичні
Сторінок: 31
Рік виконання: 2020
Не продається
Вартість: 0
Автор більше не продає цю роботу
?

Основні причини, чому роботи знімають з продажу:

  1. Автор роботи самостійно зняв її з продажу
  2. Автор роботи видалив свій аккаунт - і всі його роботи деактивувалися
  3. На роботу надійшли скарги від клієнтів - і ми її деактивували
Шукати схожі готові роботи
Зміст
Вступ………………………………………………………………...………3 1. Співучасник кримінального правопорушення: поняття, критерії поділу співучасників на види. Розмежування діянь різних видів співучасників кримінального правопорушення…………………………………………...…….6 2. Співвідношення та розмежування форм співучасті у кримінальному правопорушенні……………………………………………...…………………..14 3. Підстави та межі кримінальної відповідальності співучасників..…..20 Висновки……………………………………………………………..……26 Списки використаних джерел…………………………………..………..30
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
На практиці досить часто зустрічаються випадки, коли при вчинені одного кримінального правопорушення беруть участь двоє а то й більше осіб, які діють узгоджено і направляють свої дії на досягнення єдиного результату. В таких ситуаціях має місце співучасть у кримінальному правопорушенні. Норми КК, що регулюють поняття співучасті, форми співучасті, відповідальність співучасників, утворюють самостійний правовий інститут співучасті. Об’єднання зусиль двох або більше осіб при здійсненні злочину по суті підвищую небезпечність самого злочину, полегшує його здійснення та приховання. Ось чому у ряді випадків співучасть розглядається у якості особливої обставини, що зумовлює більш тяжку кваліфікацію злочину (наприклад, здійснення крадіжки за попередньою змовою групою осіб – ч. 2 ст. 185 КК), або вважається законом обтяжуючою обставиною при визначенні покарання (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою – п. 2 ч. 1 ст. 67 КК). Інститут співучасті внесено до КК для того, щоб на його підставі визначити, як і за що відповідають ті особи, котрі безпосередньо у вчинен¬ні об’єктивних ознак злочину участі не брали.