Генезис криміналістики в Україні і світі (ID:429749)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП………………………………………………………………………….3
1. Історичні аспекти розвитку криміналістики в Україні……………….......5
2. Періоди та етапи розвитку криміналістики. Місце криміналістики серед інших юридичних знань…………………..………………………………..11
3 . Криміналістика в США……………………………………….…………….20
4. Деякі шляхи подальшого розвитку криміналістики у світі……………….28
ВИСНОВКИ……………………………………………………………………34
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………………36
Зразок роботи
ВСТУП
За останні роки в Україні відбулися історичні, політичні та економічні зміни. В умовах відродження незалежної України та формування нових соціально-економічних відносин, реформування державних структур законодавчої, виконавчої і судової влади виникають завдання становлення правової основи зміцнення законності і вдосконалення правоохоронної діяльності, спрямованої на надійне забезпечення захисту конституційних прав і законних інтересів громадян, суспільства та держави від кримінальних правопорушень.
Серед юридичних наук, які повинні розробляти і формувати правові основи зміцнення законності і вдосконалення правоохоронної та правозахисної діяльності не останнє місце займає криміналістика – спеціальна юридична наука, яка озброює співробітників правоохоронних органів ефективними методами і засобами розкриття та розслідування кримінальних правопорушень і сприяє реалізації принципу невідворотності покарання, об’єктивному використанню кримінального закону та профілактики впливу.
Зародження і розвиток криміналістики пов’язані із соціальним замовленням держави та суспільства науці, оскільки в умовах появи професіональної та організованої злочинності потрібно було розробити нові засоби і методи розслідування і розкриття злочинів [1, с. 16].
Саме тому, дослідження витоків зародження та розвитку криміналістики у світі мають важливе значення для вдосконалення методів та засобів розслідування злочинів.
Метою роботи є дослідження генезису виникнення та розвитку криміналістики в Україні та у світі.
Об’єктом дослідження даної курсової роботи є суспільні відносини що виникають у сфері використання кримінальних знань.
Предмет дослідження є генезис криміналістики в Україні та світі.
Методи дослідження. Методологічну основу дослідження склали сучасні загальнонаукові та спеціальні методи наукового пізнання. Їх використання дозволило вивчити проблему комплексно, а також досягти поставленої мети, вирішити поставлені в роботі задачі.
У процесі тлумачення конкретних юридичних конструкцій і норм широко використовувалися прийоми формальної логіки і лексико-граматичного аналізу. Достовірність та обґрунтованість результатів, отриманих у ході дослідження, є наслідком застосування системно-структурного, порівняльно-правового, формально-юридичного методів, а також методу опису понять і термінів, методів аналізу, тлумачення, класифікації. У процесі дослідження були використані такі наукові методи: діалектичний; історико-правовий; догматичний; конкретно-соціологічний та статистичний, порівняльно-правовий; системно-структурний .
Структура та обсяг курсової роботи. Робота складається з вступу, двох розділів, висновків та списку використаних джерел.
Інші роботи з даної категорії: