0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Кримінально-правова характеристика зловживання впливом (ст. 369- 2 КК). Наведіть приклади зі слідчої та судової практики. (ID:430734)

Тип роботи: курсова
Дисципліна:Право, юридичні
Сторінок: 32
Рік виконання: 2021
Вартість: 400
Купити цю роботу
Зміст
ВСТУП…………………………………………………………………………..3 РОЗДІЛ 1. ЮРИДИЧНИЙ АНАЛІЗ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ ЗЛОВЖИВАННЯ ВПЛИВОМ…………………………5 1.1. Об’єкт та об’єктивна сторона кримінального правопорушення…….5 2.1. Суб’єкт та суб’єктивна сторона кримінального правопорушення….15 РОЗДІЛ 2. ЗЛОВЖИВАННЯ ВПЛИВОМ: ПРОБЛЕМИ РОЗУМІННЯ ТА КВАЛІФІКАЦІЇ……………………………………………………………………19 ВИСНОВКИ………………………………………………………………….25 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ…………………………………..27 ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ…………………………………………………..30
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
Обрання Україною курсу на європейську інтеграцію зумовило необхідність переосмислення та реформування українського антикорупційного законодавства. Ратифікація Верховною Радою України Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією, а також Конвенції ООН проти корупції сприяла появі ряду новел у кримінальному законодавстві України, однією з яких є ст. 369-2 «Зловживання впливом» Кримінального Кодексу України (далі – КК), яка вперше передбачила кримінальну відповідальність за діяння, які супроводжують зловживання впливом. Актуальність даного дослідження зумовлена необхідністю належного теоретичного осмислення ст. 369-2 КК та її подальшого доопрацювання з метою ефективного правозастосування у сфері охорони встановленого порядку службової діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави та органів місцевого самоврядування. Актуальність зазначеної тематики привертала та продовжує привертати науковців, як, Н. О. Кочерова, П. П. Андрушко, М. І. Хавронюк, М. І. Бакай, Л. П. Брич та ін..