Політичні орієнтації львівського студентства (ID:241326)
Зміст
Загальна характеристика проблеми.
Завдання дослідження:
Об’єкт дослідження
Предмет дослідження
Інтерпретація основних понять.
Гіпотези дослідження.
Гіпотеза-наслідок
Використані методи дослідження
Очікувані результати дослідження
Зразок роботи
Загальна характеристика проблеми. Із встановлення незалежності нашої держави на рубежі 90 – х років XX ст, відбуваються певні закономірні суспільно – політичні процеси, з метою утвердження геополітичного та економічного становища молодої держави. Їх шлях розвитку повинні диктувати ті особи, які з перспективою та надією дивляться на майбутнє країни.
Історичний розвиток України впродовж ХХ століття проходив в умовах повної окупації сусідньою державою та створення під його егідою держави – метрополії СРСР, яка включала усі теперішні незалежні країни Балтійського та Східно – Центрального регіону. Як свідчать історичні процеси, в даній державі впродовж усього минулого століття окреслювалися позиції здобуття незалежності України. І не виключення є той факт, що такі заклики все частіше лунали з уст молоді, студентства. Історичний досвід здобуття незалежності нашої Вітчизни знає багато таких прикладів. Одним із них є той факт, що на час 70 -80 років минулого століття нараховувалося близько кількох мільйонів людей, які боролися з окупаційним режимом. Таким чином створювалися масово громадські молодіжні рухи, партії та інші організації які радикальними методами вимагали зміни сталого комуністичного режиму. Прикладом може слугувати тодішні події в центрі Києва на теперішньому майдані Незалежності. Тоді близько мільйон протестантів – студентів зуміли провести най масштабнішу акцію , яка увійшла в історію як “Революція на Граніті”. Голодуючи на майдані та виголошуючи гучні вимоги біля Верховної Ради УСРР про здобуття незалежності, студенти зуміли вибороти бажану волю для мільйони людей. Історичною подією стало підписання 24 серпня 1991 року акту про проголошення незалежності УСРР.
Іншим прикладом, що аргументує свідомість молодих людей є недавні події ‘Революції Гідності”. Скандуючи вимоги відставки проросійського уряду Януковича та про отримання гарантій економічних переваг, громадяни, зокрема студенти в черговий раз довели свою спроможність керувати суспільними процесами та орієнтацію на політичну сферу. Все це доводить, що студенти - майбутнє держави, а тому вiд нас залежить, яким буде це майбутнє. Події від 2014 року до тепер свідчать про безрезультатність дії політиків у справі налагодження добробуту країни. Таким чином, прослiдковується тенденцiя, яка полягає у повнiй вiдсутностi уваги до тих проблем, якi безпосередньо стосуються молодi, адже на них покладена відповідальність за сучасне країни, її стан та розвиток. Через те, що молодь не має можливостi самореалiзуватись, а також у зв'язку з вiдсутнiстю повноцiнної уваги iз сторони суспiльства, студенти не бачать себе в майбутньому.
Інші роботи з даної категорії: