Організація і технологія відбору і відпуску товарів зі складу на прикладі компанії «Яблуневий дар» заснована у 2003 році м. Городок Львівської області (ID:1125677)
Зміст
ЗМІСТ
Вступ ………………………………………………………………….…..3
1.Організація і технологія відбору і відпуску товарів зі складу ….…...5
2. Характеристика підприємства «яблуневий дар» …………….……...10
3. Прийняття за кількістю товарів на склад ……………………………15
Висновок …………………………………………………………….……31
Список використаних джерел …………………………………….……..34
Додатки …………………………………………………………………...37
Зразок роботи
ВСТУП
Оптово-роздрібна торгівля є однією з найважливіших сфер господарської діяльності. Основними показниками роботи підприємств у сфері оптово-роздрібної торгівлі є обсяг роздрібного товарообігу. Під оптово-роздрібним товарообігом розуміють обіг товарів, які продаються безпосередньо населенню, як за готівку, так і за розрахунковими чеками у банківських установах, незалежно від їх відомчої підпорядкованості та форми власності. Це також включає в себе прийом та постачання товарів по безготівковому розрахунку дрібним оптом окремим установам, таким як дошкільні дитячі заклади, школи, оздоровчі установи. Коли товари потрапляють в сферу роздрібної торгівлі, вони завершують процес обороту і стають доступними для особистого споживання.
Нові технології у сфері обігу товарів дозволяють значно знизити роздрібну ціну продукту і роблять його більш привабливим і доступним для широкого кола споживачів. Використання таких інновацій у товарорусі допомагає отримувати значні економічні вигоди, особливо для високоякісної продукції.
Походження товару як об’єкта промислової власності може бути двох видів:
Просте зазначення походження товару - це будь-яке словесне або графічне позначення, що явно або непрямо вказує на географічне місце походження товару. Географічне місце охоплює будь-який географічний об'єкт з офіційно визначеними межами, такий як країна, регіон у межах країни, населений пункт, місцевість і т. д.
"Кваліфіковане" - включає в себе назву місця походження товару та географічне зазначення походження товару.
Товари можуть надходити на підприємство через їх придбання у постачальників або підзвітних осіб, внесок до статутного капіталу, безоплатний прихід, виявлення під час інвентаризації тощо.
Як і у всіх облікових записах, товари при їх прийманні фіксуються за їхньою первісною вартістю, яка включає всі витрати, пов'язані із закупівлею товарів та їхньою підготовкою до продажу. До збільшення вартості товарів належать різні витрати, такі як транспортні витрати, комісійні винагороди, вартість послуг товарних бірж, митні збори, витрати на зберігання та доставку, оплата послуг сторонніх організацій, витрати на придбання товарів, а також роботи з вантажування і розвантажування, включаючи прямі витрати на оплату праці та інші безпосередні витрати підприємства, спрямовані на покращення та підвищення якості технічних характеристик товарів.
При отриманні товарів важливо знати їхню первісну вартість, оскільки для кожного випадку отримання ця інформація є важливою і потрібно знати, як її визначати.
Метою дослідження у цій курсовій роботі є вивчення процесу руху товарів на підприємстві, яке спеціалізується у оптовій торгівлі. Відповідно до цієї мети були сформульовані такі завдання:
Визначення суті поняття товарів та їх класифікація;
Подробиці щодо технології відбору та відпуску товарів із складу.
Об'єктом дослідження в даній роботі є рух товарів та тари на підприємстві "Яблуневий дар".
Предметом дослідження є облік і документальне оформлення руху товарів і тари.
Інші роботи з даної категорії: