Характеристика розвитку рекреаційних комплексів Туреччини (гірськолижні комплекси) (ID:1130091)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ І. СУЧАСНИЙ СТАН ТУРИЗМУ В ТУРЕЧЧИНІ 5
1.1. Розвиток туризму в країні 5
РОЗДІЛ ІІ. ХАРАКТЕРИСТИКА ГІРСЬКОЛИЖНИХ КУРОРТІВ ТУРЕЧЧИНИ ТА ЇХ СТАН НА СЬОГОДНІ 8
2.1. Загальні характеристики гірськолижних курортів країни 8
2.2. Особливості організації виїзних гірськолижних турів 11
2.3. Сучасний стан та перспективи розвитку виїзного туризму на територію Туреччини. Їх роль для економіки країни 14
ВИСНОВКИ 16
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 17
Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність обраної теми полягає в тому, що в даний час однією з найбільш відвідуваних відпочиваючими країн є Туреччина. У Туреччині розташована велика кількість екологічно чистих курортів, що поєднують в більшості випадків відносну дешевизну і високоякісний сервіс.
В умовах глобальної гармонізації та гуманізації економічних процесів сфера послуг набуває пріоритетного значення, тому що в першу чергу забезпечує умови гідного існування людини. Однією з найбільших і високоприбуткових складових сфери послуг є міжнародний туризм. Успішний розвиток міжнародного туризму впливає на такі ключові сектори економіки, як транспорт і зв'язок, торгівля,будівництво, виробництво товарів народного споживання та інші.
Міжнародний туризм, як соціально-економічне явище, визначається світовими економічними організаціями як найбільш важлива та динамічна частина світової економіки, участь у міжнародному туризмі є надзвичайно важливим завданням будь-якої країни.
Сьогодні Туреччина швидко проникає у сферу міжнародного туризму і прагне заволодіти якомога більшою часткою доходів у туристичному бізнесі. Приклад розвинутих країн демонструє можливість отримання значних доходів від участі у міжнародних туристичних відносинах. Проте участь в них Туреччини потребує глибокої наукової оцінки, передусім, розгляду доцільності такої участі та її можливості.
Необхідно зауважити, що дослідження питання розвитку туристичної галузі Туреччини та її участі і міжнародному туризмі є досить важливим. На сьогодні проблеми пов'язані з цим питанням ґрунтовно вивчаються у вітчизняних наукових колах. Зокрема, це наукові праці вітчизняних вчених: В. Ф. Кифяк, О. О. Любіцева, І. М. Школа, П. О. Масляк, А. А Глушко, І. В. Смаль та інші. Також цінними в нашому дослідженні є праці зарубіжних вчених в сфері міжнародного туризму, країнознавства та курортології, зокрема це А. Ю. Александрова, Є. В. Вавілова, В. Ю. Воскресенський, А. А. Самойленко та інші.
Об’єктом дослідження є туризм, як галузь, як сектор економіки, сектор, що формує позитивний імідж країни.
Предметом дослідження є розвиток туризму в Туреччині.
Мета роботи – проаналізувати розвиток туризму в Туреччині та основні економіко-географічні характеристики країни.
Досягнення цієї мети передбачає розв'язання таких дослідницьких завдань:
визначити загальні географічні та економічні характеристики Туреччини, поняття та види туризму в Туреччині, розвиток готелів та курортів Туреччини;
описати особливості розвитку гірськолижного туризму в Туреччині.
Інші роботи з даної категорії: