Організація туру для груп школярів на гірськолижний курорт Буковель (ID:327110)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП ...........................................................................................................
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ
ТУРУ ГІРСЬКОЛИЖНОГО ТУРИЗМУ .................................................
1.1. Поняття та сутність гірськолижного туризму ......................................
1.2. Споживчі властивості продукту гірськолижного туризму...................
1.3. Особливості організації надання послуг у сегменті гірськолижного туризму.............................................................................................................
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ГІРСЬКОЛИЖНОГО ТУРИЗМУ НА ТЕРИТОРІЇ КУРОРТУ “БУКОВЕЛЬ"................................................................................................
2.1. Дослідження ресурсного потенціалу розвитку гірськолижного туризму на території курорту "Буковель"....................................................
2.2. Діагностика туристичних потоків у сегменті гірськолижного туризму на території курорту "Буковель"....................................................
2.3. Аналіз конкурентного середовища в сегменті гірськолижного туризму на території курорту"Буковель".....................................................
РОЗДІЛ 3. СТВОРЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОГО ТУРИСТИЧНОГО ПРОДУКТУ В СЕГМЕНТІ ГІРСЬКОЛИЖНОГО ТУРИЗМУ НА ТЕРИТОРІЇ КУРОРТУ "БУКОВЕЛЬ"................................................................................................
3.1. Програма туру для груп школярів на території гірськолижного курорту "Буковель".........................................................................................
3.2. Напрями щодо просування туристичного продукту гірськолижного туризму на вітчизняний і міжнародний ринки послуг.................................
ВИСНОВКИ...................................................................................................
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ..................................................
ДОДАТКИ.......................................................................................................
Зразок роботи
ВСТУП
Актуальність теми. На даний час Карпатський регіон є одним із основних туристичних регіонів України, в якому продовжує формуватися функціональна та територіальна структури гірськолижних туристичних курортів.
За різними оцінками сьогодні у нашій країні налічується лише любителів гірськолижного спорту більше 3 млн. з щорічним приростом їх числа приблизно на 8% в рік. Але вітчизняні гірськолижні центри поки що розвинені недостатньо і не можуть надати необхідний рівень послуг.
По суті, відсутність раціонального механізму управління розвитком вітчизняних гірськолижних туристичних центрів призводить до нераціонального використання природних рекреаційних ресурсів гірських територій, а в подальшому може призвести до серйозних екологічних і соціально-економічних проблем.
Таким чином, актуальність даної теми дослідження ґрунтується на необхідності розробки нових підходів до організації та управління розвитком гірськолижних туристичних центрів України, що відповідають принципам стійкості, які забезпечують збереження природних територій з формуванням високого рівня життя місцевого населення.
Аналіз останніх досліджень і публікацій. У науковій вітчизняній літературі досліджень, які пов'язані з проблематикою гірськолижного відпочинку набагато менше, ніж праць, присвячених розвитку туристично-рекреаційних комплексів Карпатського регіону. Теоретичні основи розвитку гірськолижного туризму були розглянуті в роботах Дробко І.С. [14] та Дейнека Т. В. [13] , Михайленко Т. І.[20] та ін.
Водночас деякі адміністративно-управлінські аспекти теорії та практики державного регулювання в галузі гірськолижного туризму потребують подальшого осмислення в науковій літературі. Йдеться про особливості просування національного туристичного продукту на світовий ринок, способи залучення іноземних інвестицій у туристичну галузь, можливість підтримки органами самоврядування розвитку гірськолижного туризму в Західному регіоні України.
Об’єктом дослідження є ресурсний потенціал з організації гірськолижних турів на курорті “Буковель”.
Предмет дослідження – є процес формування туристичного продукту у сегменті гірськолижного туризму на території курорту “Буковель”.
Мета роботи – є вивчення особливостей організації обслуговування груп школярів на території гірськолижного курорту “Буковель”.
Досягнення поставленої мети зумовило потребу розгляду та вирішення наступних завдань теоретичного та практичного характеру, а саме:
дослідити теоретико-методичні засади організації туру гірськолижного туризму;
охарактеризувати особливості організації розвитку гірськолижного туризму на досліджуваній території;
проаналізувати ресурсний потенціал щодо розвитку гірськолижного туризму на території курорту “Буковель” ;
розробити програму туру гірськолижного туризму на території курорту “Буковель” ;
розробити напрями щодо просування туристичного продукту в сегменті гірськолижного туризму на вітчизняний і міжнародний ринки послуг.
Як інструменти дослідження використовувалися такі загальнонаукові методи : метод аналізу і синтезу, проектування , порівняння та прогнозування, статистичний, а також метод опису, та узагальнення.
Теоретико-методологічною основою та інформаційною базою дослідження виступили праці вітчизняних і зарубіжних вчених і фахівців в галузі управління туризмом, нормативно-правові акти, статистичні звіти Державної служби статистики України, методичні посібники, матеріали періодичної преси і наукових конференцій, статистичні звіти Державної служби статистики України, інформація електронних Інтернет-ресурсів.
Практичне значення одержаних результатів курсової роботи полягає в тому, що основні результати дослідження доведено до рівня конкретних пропозицій і рекомендацій, які можуть використовуватись: у науково-дослідній роботі – як основа для подальшого вивчення організаційних засад розвитку гірськолижного туризму в Західних областях України; в процесі державного регулювання в галузі гірськолижного туризму – у межах реалізації державних програм розвитку;в діяльності органів місцевого самоврядування – у процесі реалізації програм із соціально-економічного розвитку гірських територій.
Окремі висновки та рекомендації, доведено до рівня практичного застосування, зокрема, в діяльності гірськолижного курорту «Буковель» .
Структура роботи сформована з урахуванням цілей і завдань дослідження. Курсова робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел.
Основний текст курсової роботи складає - 35 сторінок, таблиць – 8, рисунків – 8, додатків 4, список використаних джерел нараховує 36 найменувань.
Інші роботи з даної категорії: