Зразок роботи
Примітка: Результати експериментального наукового дослідження підтверджено розрахунково (в статті подано систему формул, які було сформовано особисто, відповідно, їх немає в жодному іншому інформаційному джерелі, та здійснено відповідні розрахунки, які дали змогу підтвердити висунуті на початку даного наукового дослідження гіпотези).
Анотація / Аннотация / Abstract
Питання захисту від впливу електромагнітних опромінювань є доволі актуальною проблемою нашого часу, оскільки сучасна епоха інноваційних відкриттів призводить до зростання кількості заводів, з посиленням їх виробничих потужностей, і потреби засобів обміну інформацією, які супроводжуються значним насиченням простору електромагнітними випромінюваннями, що враховуючи осяжність, створює електромагнітне поле надмірної сили шкідливого впливу, яке становить значну загрозу для життя та здоров’я людей, рівень якої зростає з кожним роком і вже дійшов до свого пікового стану. Тому так важливо подбати про зменшення рівнів електромагнітних випромінювань та захист людей від їхнього впливу, що призводить до потреби проаналізувати наявні шляхи, способи й засоби захисту, і оцінити їх ефективність, аби мати змогу подбати про їх подальше вдосконалення, що власне й становить мету даного дослідження. Методологічну основу дослідної бази складав комплексний підхід, який включав аналітичні, спостережні, вимірювальні, розрахункові та оціночні методи. Результати дослідження підтвердили той факт, що з числа наявних способів та засобів захисту від електромагнітного випромінювання немає жодного всеціло ефективного. Пропоновані варіанти захисних екранів не дають змоги максимального захисту. Металеві екрани непридатні тому, що схильні до електромагнітного насичення, металосилікатні відмінні від них лише тим, що здатні знівелювати процес відбиття електромагнітних хвиль, ймовірність розвитку якого досі так і не підтверджено, а металополімерні, як і металотекстильні, не вирішують проблем так званого поверхневого опромінення. До того ж, екрани призначені лише для обмежуючого захисту, тобто вони взагалі не захищають людей, які перебувають в зоні опромінюючого впливу, а безпечний доступ до перевірки стану системи є вкрай необхідним. Більше того, навіть мережа мобільного зв’язку теж потребує перерозподілу електромагнітного поля. І та ж потреба зниження рівнів впливу електромагнітних випромінювань виробничого обладнання також залишається невирішеною. Тому подано власні варіанти захисту від електромагнітного випромінюючого впливу, з відповідними розрахунками, ефективність яких перевірено на практиці. Тож дане дослідження має значний вклад в науку. Що суттєво збільшує вагомість практичного значення наукової статті.
Ключові слова/Ключевые слова/Keywords: вплив електромагнітного поля, електромагнітні випромінювання, методи захисту людини, електромагнітне опромінення, заходи захисту людей