0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

1. Власні приклади до кожного закону діалектики 2. Власні приклади до кожного з альтернативних форм діалектики. (ID:701328)

Тип роботи: інше
Дисципліна:Філософія
Сторінок: 1.5
Рік виконання: 2022
Вартість: 250
Купити цю роботу
Зміст
- Закон єдності і боротьби протилежностей - Перехід кількості в якість - Закон заперечення заперечення 2. Власні приклади до кожного з альтернативних форм діалектики. - Софістика - Еклектика - Догматизм - Релятивізм
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
Закон єдності і боротьби протилежностей: Я часто помічала як публічні діячі буквально рекламують своїх конкурентів. Нещодавно я переглянула відео, яке б не зацікавило мене ніколи в житті, якби його так палко не критикував лідер думок, який мені подобається. Перехід кількості в якість: У мене був тиждень для написання реферату, протягом якого я читала і слухала лекції на задану тему. Проте «картинка» того, як я маю його написати у мене не складалася, тож я продовжувала поглинати інформацію, та нічого не писала. В останні три години перед дедлайном таки довелося сісти і писати. Прочитаної, прослуханої та обдуманої інформації за попередні дні виявилося достатньо, щоб написати осмислений ґрунтовний реферат.