Аналіз діяльності фермерського господарства ПП «Кун» (ID:1124663)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ АНАЛІЗУ СЕЛЯНСЬКИХ (ФЕРМЕРСЬКИХ) ГОСПОДАРСТВ 5
1.1. ЗНАЧЕННЯ ТА ЗАВДАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО АНАЛІЗУ………….……….5
1.2. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ОРГАНІЗАЦІЇ СЕЛЯНСЬКИХ (ФЕРМЕРСЬКИХ) ГОСПОДАРСТВ …………………………………………………….9
1.3. МЕТОДИКА ДОСЛІДЖЕННЯ ………………………………………….14
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ФІНАНСОВО–ЕКОНОМІЧНИХ УМОВ ПП «КУН» 18
2.1. АНАЛІЗ РОЗМІРУ І СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ПП «КУН» ……………………….18
2.2. АНАЛІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕНОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ ПП «КУН»…………………………………………………………….....22
2.3. АНАЛІЗ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПП «КУН» ………………………….27
РОЗДІЛ 3. АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПП «КУН» 31
3.1. АНАЛІЗ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПП «КУН» ………………….…...31
3.2. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ПОКРАЩЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПП «КУН» ……….40
ВИСНОВКИ 49
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 53
ДОДАТКИ 56
Зразок роботи
ВСТУП
На сучасному етапі розвитку аграрної економіки України важливе місце відводиться фермерським господарствам – новій та унікальній формі підприємницької діяльності. Сутність цих агроформувань призводить до особливостей в організації та обліку, які притаманні лише їм.
Для об'єктивної оцінки фінансового стану фермерських господарств необхідно належним чином організувати весь процес обліку. Ефективна організація фінансового, управлінського, податкового та статистичного обліку та контролю створює функціональну модель функціонування об'єкта управління, що є основою для прийняття ефективних управлінських рішень.
Проблемам фермерських господарств приділяє увагу ряд вітчизняних та зарубіжних науковців, серед яких Ф.Ф. Бутинець, Л.Б. Гнатишин, Д.І. Дема, М.Я. Дем’яненко, В.А. Дерій, та інші. Недостатня розробка теоретичних та методичних аспектів організації обліку та контролю діяльності фермерських господарств зумовили вибір теми курсового дослідження: «Аналіз діяльності фермерського господарства на прикладі ПП «Кун».
Мета курсової роботи полягає в розробці науково-обгрунтованих пропозицій з удосконалення діяльності вивченого підприємства.
Відповідно до визначеної мети, були поставлені основні завдання, спрямовані на досягнення цієї мети, а саме:
1. Аналізувати взаємодію законодавчих актів, що стосуються функціонування фермерських господарств.
2. Уточнити та систематизувати історичні етапи розвитку вітчизняного та світового досвіду у сфері фермерських господарств.
3. Провести аналіз діяльності фермерського господарства ПП "Кун".
4. Розробити пропозиції щодо вибору оптимальної форми організації роботи на досліджуваному підприємстві.
Об'єктом дослідження виступає фермерське господарство ПП "Кун".
Предметом дослідження є сукупність теоретичних, методологічних та практичних аспектів діяльності фермерських господарств.
У курсовій роботі використовувалися методи, які базуються на діалектичному методі наукового пізнання та системному підході. Це дозволило комплексно дослідити питання інформаційного забезпечення регулювання розвитку фермерських господарств, враховуючи їх динаміку, вплив суб’єктивних і об’єктивних факторів та виявити тенденції їхнього розвитку. В аналітичних дослідженнях використовувалися методи порівняння та графічного зображення. При узагальненні теоретичних та методичних аспектів організації бухгалтерського обліку та контролю діяльності фермерських господарств застосовувались загальнонаукові методи і прийоми, такі як порівняльно-історичний та системний аналізи. Методи групування та теоретичного узагальнення використовувались для уточнення типізації фермерських господарств у контексті вибору оптимальних форм обліку.
Структура курсової роботи включає вступ, три розділи, висновки, список використаних джерел та додатки.
Інші роботи з даної категорії: