0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дослідження механізмів вирішення конфліктів у публічному врядуванні: міжнародний досвід і застосування в Україні (ID:1135978)

Тип роботи: магістерська
Сторінок: 74
Рік виконання: 2024
Вартість: 400
Купити цю роботу
Зміст
ВСТУП РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ І ОСОБЛИВОСТІ КОНФЛІКТІВ В ОРГАНАХ ВЛАДИ, УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ 1.1. Поняття конфліктів та їх види, особливості конфліктів в органах влади 1.2. Причини виникнення конфліктів в органах влади 1.3. Методи врегулювання конфлікту в органах державної влади України Висновки до першого розділу РОЗДІЛ 2. ПІДХОДИ ДО УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ В ОРГАНАХ ВЛАДИ В ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ 2.1. Проблеми врегулювання конфлікту в органах державної влади в зарубіжних країнах 2.2. Механізми врегулювання конфліктів 2.3. Інтегровані системи управління конфліктами Висновки до другого розділу РОЗДІЛ 3. СТВОРЕННЯ НЕОБХІДНИХ УМОВ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ В ОРГАНАХ ВЛАДИ УКРАЇНИ 3.1. Аналіз конфліктів та їх динаміка в органах влади України 3.2. Аналіз потенційних механізмів управління конфліктами, які можливо застосувати в органах влади в Україні 3.3. Оптимізація управлінських рішень щодо вирішення конфліктів в органах влади Висновки до третього розділу
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
Однією з основних функцій уряду та державних установ є служіння суспільним інтересам. Громадяни очікують від державних службовців чесного, справедливого та неупередженого виконання їх функціональних обов'язків. Зростаючі вимоги суспільства до ефективності та прозорості в роботі уряду створюють постійний тиск на державних службовців. Конфлікти, які виникають в сфері влади, мають прямий вплив на діяльність державних службовців і, в кінцевому підсумку, на саме суспільство. Неадекватне вирішення конфліктів у владних структурах може серйозно підірвати довіру громадян до органів влади та державних службовців. Такі ситуації загрожують не лише ефективності виконання державних обов'язків, але й стабільності та добросовісності системи управління в цілому. Аналіз діяльності органів влади, визначення рівня конфліктного потенціалу та проведення дослідження конфліктних ситуацій є необхідним етапом для формулювання превентивних заходів, спрямованих на попередження конфліктів у сфері державної служби. Проблематика конфліктів в сферах державного та приватного секторів становить об'єкт загального зацікавлення громадськості у багатьох країнах світу. Ситуації, які приводять до виникнення конфліктів в управлінні, вже давно вивчаються як об'єкт специфічної політики, законодавства та практики управління. Ці заходи спрямовані на збереження доброчесності та об'єктивності механізму прийняття рішень, який використовують органи державної влади та місцевого самоврядування. Актуальність проблеми конфліктів особливо виражена під час періодів трансформацій, зокрема, у процесах реструктаризації та реформування органів влади, в етапи цифрової трансформації процесів та послуг, які забезпечуються публічними структурами. Необхідно врахувати вплив таких важливих чинників, як функціональні особливості організацій, особливо у контексті глобальної пандемії COVID-19 та випливаючої соціально-економічної кризи, що сприяє збільшенню числа конфліктних ситуацій. Дана робота зосереджується на важливості ефективного управління конфліктами та використанні різноманітних взаємодоповнюючих інструментів для вирішення конфліктів у сфері державної служби та державних установ.
Інші роботи з даної категорії: