Зміст
Вступ
1. Значення фінансово-економічного аналізу та основні методики його проведення
1.1. Фінансово-економічний аналіз як важливий інструмент ринкової економіки
1.2. Методика інтегральної оцінки інвестиційної привабливості підприємств і організацій
1.3. Методика проведення поглибленого аналізу фінансово-господарського стану підприємств і організацій
2. Аналіз фінансового стану болградського районного дорожнього підприємства (болградський райавтодор)
2.1. Автодорожній комплекс України та загальна характеристика підприємства Болградський райавтодор
2.2. Аналіз структури та динаміки балансу підприємства
2.3. Оцінка платоспроможності підприємства та його фінансової стійкості
2.4. Оцінка ділової активності підприємства
3. Пропозиції щодо покращення діяльності та фінансового стану підприємства болградський райавтодор
3.1. Технологічне обґрунтування створення виробництва поверхнево-активної речовини катіонової (адгезійної) добавки WETFIX BE для асфальто-бетонів із гарячих сумішей
3.2. Оцінка інвестиційних проектів по створенню виробництва катіонактивної (адгезійної) добавки WETFIX BE за ліцензією шведської фірми AKZO NOBEL та будівництва нового асфальто-бетонного заводу
Висновок
Список використаної літератури
У роботі виконано теоретичне та практичне дослідження значення фінансового аналізу діяльності підприємства, як важливого інструмента ринкової економіки.
Входження в ринкову економіку потребує інтенсивних пошуків шляхів покращення господарської діяльності підприємства, яке часто можливе лише за умови залучення зовнішніх або внутрішніх інвестицій.
З цією метою виконується фінансовий аналіз, без якого зараз зовсім неможливо функціонувати підприємству.
Виконаний аналіз по підприємству Болградський райавтодор показав, що покращення фінансового стану та перспектива діяльності підприємства тісно пов'язані із впровадженням нових технологій.
Отже, фінансовий аналіз в сучасних умовах повинен поєднуватися з технологічним обгрунтуванням. І тільки в цьому разі підприємство може стати привабливим для інвесторів.
Для поточної діяльності також дуже корисно знати динаміку фінансових показників та виявити причини їх зміни для прийняття ефективного управлінського рішення.
Ефективне управлінське рішення може бути прийняте ще і в тому разі, якщо буде проаналізовано стан галузі, до якої належить підприємство.
Отже виконаний аналіз показав ефективність прийнятого рішення по вкладенню інвестицій у реконструкцію діючого виробництва.