Курсова робота: АНАЛІЗ ФІНАНСОВОГО СТАНУ ПІДПРИЄМСТВА ПрАТ «Кондитерська фабрика «АВК» м. Дніпро» (ID:591256)
Автор більше не продає цю роботу
?
Основні причини, чому роботи знімають з продажу:
- Автор роботи самостійно зняв її з продажу
- Автор роботи видалив свій аккаунт - і всі його роботи деактивувалися
- На роботу надійшли скарги від клієнтів - і ми її деактивували
Шукати схожі готові роботиЗміст
ВСТУП
1. Характеристика майнового стану підприємства та джерел його
формування
2. Аналіз фінансової стійкості
3. Аналіз ліквідності
4. Аналіз прибутку та рентабельності
5. Оцінка ділової активності
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
Зразок роботи
За даними таблиці 1.1 видно, що вартість майна підприємства зменшилась на 1,17% або на 6 709 тис. грн., що може свідчити про зменшення підприємством господарського обороту – що є негативним для підприємства.
В структурі сукупних активів підприємства питому вагу займають оборотні активи (63,05%), необоротні активи займають значно меншу частину (36,95%). Треба зазначити, що в порівнянні з попереднім звітним періодом питома вага необоротних активів в майні підприємства зросла на 2,12 %. Вартість оборотних активів знизилась на 16 342 тис. грн. (темп росту склав 95,62
%). При цьому доля їх в структурі активів підприємства зменшилась на 2,12 %. Такі зміни можуть бути наслідком сповільнення оборотності оборотних засобів, що є негативною тенденцією.
Досить значна частка в структурі оборотних активів належить дебіторській заборгованості на початок періоду – 53,17 %. Даний факт відображає відволікання частини поточних активів на кредитування споживачів готової продукції, товарів, робіт і послуг організації, дочірніх підприємств та інших дебіторів, що свідчить про фактичну іммобілізацію цієї частини оборотних засобів із виробничого процесу, а на кінець року спостерігається її зниження: питома вага запасів зменшилась на 2,61% і склала – 50,56%, що можна вважати позитивним.
Зобов’язання підприємства як на початок, так і на кінець звітного періоду на 55 % складались із поточних зобов’язань. На протязі звітного періоду сума зобов’язань зменшилась на 0,63 %, що не є значним показником. Поточні зобов’язання підприємства на початок періоду складалися в основному з поточної кредиторської заборгованості за товари, роботи, послуги (47,12 %), а на кінець року бачимо зменшення питомої ваги кредиторської заборгованості до 45,60 %. Довгострокові зобов’язання на початок року складали 11,90 %, а вже на кінець зросли до 12,03 %.
Власний капітал на початок року в структурі пасивів складав 32,42 %. На кінець звітного періоду питома вага власного капіталу зросла на 0,51 % і склала 32,93 %.
Інші роботи з даної категорії: