Зразок роботи
ВСТУП
В даний час туризм є однією з провідних і найбільш динамічних галузей економіки, і за швидкі темпи розвитку він визнаний економічним феноменом сторіччя.
Суміжне становище Cаудівської Аравії з великим числом інших країн, його величезна територія, що лежить в різних природно-кліматичних поясах, різноманітний рельєф, відмінні морські пляжі, різноманіття унікальних пам'яток природи та культурно-історичних пам'яток, значні успіхи в економічному розвитку, політичний курс на зміцнення міжнародного співробітництва. Так як Саудівська Аравія наповнена таким різноманіттям туристичних ресурсів, мені було неважко знаходити дані про дану країну.
Актуальність теми. Саудівська Аравія без сумнівів чи не одна з найцікавіших країн світу. Завдяки своїм природним умовам та релігійним особливостям, та звісно ж формою правління, адже ще у ХХІ столітті ця країна залишається монархією.
Об’єкт дослідження – Саудівська Аравія її туристичний розвиток та потенціал.
Предмет дослідження – туристична інфраструктура, розвиток та недоліки.
Метою дослідження є комплексна оцінка Саудівської Аравії на базі таких завдань:
- дослідження географічного і геополітичного положення країни, територій та кордонів;
- дослідження природних ресурсів Саудівської Аравії, а саме рельєфу, клімату, водних ресурсів, природоохоронних територій;
- оцінка її історико-архітектурних ресурсів, а саме її архітектурної спадщини та культури;
- аналіз рівня економічного розвитку Саудівської Аравії та стан використання її рекреаційних ресурсів;
- аналіз сучасного стану туризму Саудівської Аравії, а саме стану туристичної індустрії країни на сьогоднішній день.
Об’єктом дослідження є туризм Саудівської Аравії.
Предметом дослідження є теоретичні, методологічні та практичні методи дослідження туризму Саудівскої Аравії.
Методологічною основою дослідження стали фундаментальні положення педагогіки , наукові концепції провідних вітчизняних із питань теорії та практики педагогіки.
Інформаційні джерела: підручники, довідково-інформаційні видання, дослідження вітчизняних вчених, матеріали науково-практичних конференцій, дані Державного комітету статистики, інформація з мережі Internet, а також результати власних досліджень.
Курсова робота складається із вступу, трьох розділів, висновків та списку використаної літератури. Загальний обсяг роботи 39 сторінок. Список використаної літератури містить 37 джерел.