Економіка країн бенелюксу (ID:242778)
Зміст
ЗМІСТ
ВСТУП……………………………………………………………………
РОЗДІЛ 1 ЕНОКОНІЧНІ ТА ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ ЗАСНУВАННЯ КРАЇН БЕНІЛЮКСУ
1.1.Історія створення Бенілюксу…………………………………………
1.2 Передумови економічного зростання регіону………………………
РОЗДІЛ 2. НАЦІОНАЛЬНА ПРОМИСЛОВІСТЬ КРАЇН БЕНІЛЮКСУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
2.1. Загальна характеристика промислового розвитку країн………………………………………………………………………….. ….
2.1.1 Промисловість Бельгії…………………………………………...….
2.1.2 Промисловість Люксембургу……………………………………..
2.1.3 Промисловість Нідерландів………………………………………
2.2 Діяльність країн Бенілюксу в рамках ЄС та СОТ……………
ВИСНОВКИ…………………………………………………..
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ………………………….
Зразок роботи
ВСТУП
На сьогодні, країни Бенілюксу є одними з найбільш високо індустріалізованих регіонів світу і мають ринкові економіки, які в значній мірі залежать від зовнішньої торгівлі. Союз забезпечує вільний рух робочої сили, товарів, капіталу і послуг між трьома країнами, координує їх політику в економічній, фінансовій, соціальній сферах, дотримується спільної зовнішньо-торгівельної політики.
Проголошення Урядом України зовнішньополітичного курсу на євроінтеграцію, диктує необхідність пошуку та дослідження перспектив зовнішньоекономічного співробітництва України з регіональними економіками світу і країнами ЄС. Традиційне дослідження суто економічного боку двосторонньої взаємодії України та країн Бенілюксу, не дає повної картини, як правило, залишається без уваги зв'язка політичного та економічного співробітництва, а також вплив на ці процеси дипломатичних зносин. Тема впливу економічної дипломатії на розвиток торговельних і міжнародних відносин України і країн Бенілюксу в роботах вітчизняних і зарубіжних вчених представлена не достатньо, що зумовлює обрану тему дослідження.
Мета і завдання дослідження. Метою нашого дослідження є обґрунтування теоретико-методологічних засад існування Бенілюксу та дослідження особливостей економіки.
Поставлена мета вимагає досягнення наступних завдань:
- описати історію створення Бенілюксу;
- проаналізувати значимість Бенілюксу для Європи;
- охарактеризувати характеристика промислового розвитку країн;
- дослідити промисловість Бельгії;
- розкрити основні аспекти промисловості Люксембургу;
- здійснити аналіз промисловості Нідерландів;
- визначити діяльність країн Бенілюкса в рамках ЄС та СОТ.
Об’єктом дослідження є промисловість країн Бенілюксу.
Предметом дослідження є теоретичні, методологічні та практичні аспекти аналізу промисловості досліджуваного регіону.
Інформаційні джерела: підручники, нормативно-правові акти, довідково-інформаційні видання, дослідження вітчизняних та зарубіжних вчених, матеріали науково-практичних конференцій, дані Державного комітету статистики, інформація з мережі Internet, а також результати власних досліджень.
Курсова робота складається з вступу, двох розділів, висновків, списку використаної літератури. У першому розділі я розкрила історію створення Бенілюксу та значимість Бенілюксу для Європи; другий розділ містить загальну характеристику промислового розвитку країн, промисловості Бельгії, Люксембургу, Нідерландів та визначення діяльності країн Бенілюксу в рамках ЄС та СОТ. Загальний обсяг курсової роботи 34 сторінки. Список використаних джерел складається із 33 найменувань.
Інші роботи з даної категорії: