0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Звіт про проходження практики на замовлення

Наші фахівці знайдуть всю необхідну інформацію про компанію.

Дізнайся вартість звіту з практики
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 560 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
299
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
30 488
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

У чому складність створення звіту про проходження практики

Насправді в Інтернеті можна знайти сотні готових звітів по проходженню практики. Але проблема завжди в одному. Необхідно все аналітичні дані завіряти мокрими печатками. А це значить, що студент повинен хоча б раз фізично знаходитися на підприємстві. Тому просто завантажити текстову роботу з Інтернету не вийде. Є також частина вишів, які вимагають не тільки звіт про практику, а й довідку про майбутнє трудове влаштування на даному підприємстві. Оскільки вишам поставлений план створювати фахівців, які знайдуть 100% роботу за фахом, від студентів вимагають надання таких довідок. Все це створює цілий ажіотаж навколо звіту про практику.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому вам варто у нас замовити звіт про проходження практики

Агентство Магістр надає платні послуги з написання звітів про проходження практики. Компанія зможе взяти замовлення із написання звіту з будь-якої компанії, якщо студент надасть звітність, завірену печатками. Фактично для того, щоб замовити звіт, необхідно звернутися у фірму або до приватної особи-підприємця за тим, щоб він зміг запевнити звітність печатками і поставити печатку на бланку про проходження практики. Такі бланки передаються тільки в ВНЗ, тому компанія не звітуватиме про взяття на роботу студента перед контролюючими органами. Зрештою, довідка не є гарантією того, що студент зможе перебувати на певній посаді тривалий час.

Наша компанія займається формуванням всієї документації, яка потрібна згідно з методичними вказівками, навіть якщо фізично в компанії такої документації немає. Ми можемо виконувати як теоретичну частину практичного завдання, так і сам звіт про проходження практики. Найбільш проблематичні для студентів - звіти з практики з обліку і аудиту, оскільки необхідно збирати документацію, яку найчастіше фізичні особи підприємці просто не ведуть.

Наші звіти по практиці є повноцінним розділом дипломної роботи. Якщо ви виберете дипломну роботу на схожу тему, вам фактично необхідно буде замовити тільки теоретичну частину і звести два документа в один. Замовляючи звіт з практики в нашій компанії, ви будете мати гарантію того, що ви зможете без проблем її здати і при цьому отримати вищий бал.

Команда наших фахівців завжди готова допомогти Вам написати звіт про проходження практики на замовлення. А Ви збережете сили та час для вирішення інших важливих для Вас завдань. Замовляйте!

Що про нас кажуть?
Тетяна
30 Червня
Дуже задоволена, курсову написали швидко та якісно, менеджер завжди оперативно реагував на повідомлення, автор швидко доопрацьовував правки
ID: 4428ХХ
Жанна
20 Червня
Все чудово, сильна робота. Були доопрацювання, але автор виконував все якісно і в строк, йшов назустріч дедлайнам і відправляв навіть раніше, ніж за 5 днів (за умовами сайту). Дуже дякую! Було малувато практичної частини, але це вже легко було додати самому на основі підготованого автором матеріалу.
ID: 4265ХХ
Богдан
17 Червня
Плюси: вчасно, гарний сервіср + в карму менеджеру, низький рівень плагіату. Недоліки: дорого, мало схем з запропонованими змінами, автор деколи позволяв собі затримати роботу на 1 день від зазначеного сроку, прийшлось правити трохи оформлення по методичці. Дякую надіюсь магістерську також у вас закажу(якщо буде скидка) :D
ID: 3873ХХ
Костянтин
17 Червня
Уже вдруге замовляю роботу цього автора. З упевненістю можу рекомендувати всім! Роботи виконані на "Відмінно". Проводиться колосальна робота, повністю унікальний текст та елементи робіт, прекрасне ставлення до вибагливих клієнтів. Міг би, поставив би більше балів, а так - 5/5 :)
ID: 4305ХХ
Євгеній
14 Червня
Дякую за співпрацю. Роботу виконано максимально чітко до вимог. Продовжуйте в тому ж темпі ;)
ID: 3971ХХ
Галя     25 Квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 Березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 Березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 Січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Тарас     15 Січня
Реферат
Хочу залишити ПОЗИТИВНИЙ відгук про замовлення реферату. Я замовив реферат 3 дні тому і отримав його вчора, сьогодні успішно здав. Проблем ніяких не було ні з оплатою, ні з термінами, ні з якістю, тому рекомендую сервіс для для інших студентів. Це одне із кращих поєднань ціни та якості, які ви зможете знайти в інтернеті.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
🧾 Чи буде повна інформація про потрібну компанію у звіті з практики?
Ми підшукаємо максимум доступної інформації про компанію. У разі, якщо ця інформація прихована, то за основу розрахунків візьмемо звітність аналогічних компаній.
🔎 Звіт буде якісним?
Наші фахівці - це викладачі вишів з великим досвідом виконання подібних робіт. Підтвердженням якісного виконання робіт є позитивні відгуки наших клієнтів.
✒️ Чи зможу консультуватися з автором напряму?
Є можливість переписуватись з автором через чат з менеджером.
💲 Скільки коштує замовити звіт про проходження практики?
Зазвичай звіт з практики коштує 900 - 1100 грн, але різниця може бути більшою, якщо вимоги значно відрізняються від стандартних.