0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Есе з соціології на замовлення

Сесія втомлює? Ви не хочете витрачати особистий час на складні нецікаві завдання? Наші автори запропонують готові есе з соціології на будь-яку тему.

Дізнайся вартість
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 210 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 874
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Порядок оформлення замовлення в компанії «Магістр»

Есе – це невеликий авторський твір, присвячений тому чи іншому питанню. Як правило, робота носить філософський або критичний характер. Завдання тільки здається простим. Щоб його виконати, перш за все потрібно глибоко вивчити тему, інакше викладач не поставить високий бал. Враховуючи той факт, що соціологія – досить складна суспільна дисципліна, на написання декількох сторінок піде цілий вечір або навіть більше.

Здавалося б, есе з соціології можна просто завантажити з інтернету, адже на безкоштовних ресурсах багато варіантів. Але чи гарантують вони якість? Навряд чи. Викладач безпомилково визначить такий «твір»: граматичні помилки, порушена логіка викладу, неохайне оформлення – головні риси неякісного тексту. Не виключено, що в одній групі виявиться кілька однакових «думок». Захистіть себе від неприємностей, довірте виконання завдання нашим фахівцям.

Щоб замовити есе на тему соціологія, необхідно виконати кілька дій на сайті:

  1. Швидка реєстрація. Клацніть по слову«Замовити» (підсвічується помаранчевим). У формі заповніть поле «Ім'я», виберіть зі списку тип роботи (есе), вкажіть контакти (номер телефону та адресу електронної пошти). Запам'ятайте або запишіть пароль. Він, а також логін (ваш email) потрібні для наступних авторизаций у системі. Реєстрація відбувається миттєво, на мобільний надсилаємо посилання для швидкого доступу в особистий кабінет.
  2. Анкета. Щоб автор назвав вартість саме у вашому випадку, потрібна наступна інформація: тема, обсяг у сторінках, дата, коли есе з соціології має бути готове. Виконавець оцінить складність протягом декількох годин. Точна вартість за виконання роботи буде вислана вам в СМС. Вважаєте умови оптимальними? Сплатіть рахунок – напишемо есе за вас.
  3. Безпечна оплата. Надходження грошей – сигнал до початку роботи. Перекажіть кошти з карти Visa і MasterCard, скористайтеся послугами «Приват24», щоб підтвердити замовлення. Ми працюємо офіційно, договір оферти – аналог звичайного друкованого контракту.
  4. Спілкування з автором і коментарі до замовлення.У вас є методичні рекомендації? Викладач просив звернути особливу увагу на ті чи інші питання? Дайте нам знати (вкладка «Файли» для текстових документів і фото), виконавець буде орієнтуватися на ці зауваження.
  5. Повна оплата і здача готового завдання. Коли ви внесете всю суму, в особистий кабінет додадуть файл, доступний для скачування. Роздрукуйте його і отримаєте свою оцінку!

Приймаємо термінові замовлення. У вас всього один день, щоб підготувати матеріал? Не проблема! Допоможемо впоратися із завданням оперативно, але в цьому випадку ціна вище. Як правило,на написання есе необхідно 4-5 днів.

Будемо раді, якщо ви поділитеся враженнями про співпрацю і залишите чесний відгук. Ця інформація стане в нагоді будь-якому студенту, який захоче скористатися послугами нашої компанії.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому студенти регулярно звертаються до нас під час сесії

«Магістр» пропонує найкращі рішення! Наше агентство успішно працює понад 13 років. Ми надаємо послуги офіційно, за цей час допомогли отримати хороші оцінки на сесії більш ніж 32 тисячам студентів, всі вони залишилися задоволені співпрацею. Численні відгуки на сайті це підтверджують.

У нас працюють тільки кваліфіковані автори. Аспіранти, кандидати та доктори наук з усієї країни підходять до роботи відповідально. Їх рід діяльності безпосередньо пов'язаний з написанням наукових і науково-популярнітекстів, виконавці глибоко вивчили свій предмет, тому есе буде виконано на високому рівні.

Гарантуємо безпеку. Всі звернення анонімні. Ми запитуємо ваше ім'я і контакти виключно для того, щоб вийти на зв'язок. Треті особи не мають доступу до цієї інформації, в вашому навчальному закладі про звернення теж ніхто не дізнається, якщо ви самі не порекомендуєте нас одногрупникам!

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на виконання моєї роботи?

Роботу виконують за ту кількість днів, яке Ви вкажете в замовленні.

Але! Врахуйте, що термін виконання починається з моменту внесення передоплати. Тому не затягуйте з цим.

Також термін виконання збільшується на таку кількість днів, скільки було витрачено на очікування схвальних відповідей від клієнта.Наприклад, якщо ми вислали клієнтові план на затвердження, але він не давав нам «добро» на виконання роботи за цим планом протягом п'яти днів,то термін написання продовжиться відповідно на 5 днів.

Я залишив заявку. Коли мені зателефонують?

Якщо замовлення нескладне, то ми Вам дзвонити не будемо, а просто надішлемо повідомлення з точною вартістю написання.

Відповідь по нетерміновим роботам зазвичай приходить протягом дня, за терміновими – протягом декількох годин.

Я можу спілкуватися з автором?

Так, ви можете спілкуватися з автором через внутрішній чат в Вашому особистому кабінеті.

Автор відповість на будь-які питання по роботі.

Який порядок оплати?

Для того щоб автор почав виконувати роботу, Ви повинні внести завдаток через систему оплати LiqPay або Platon в особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються в два етапи: 50% завдатку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% в кінці – перед відправкою Вам готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) і дисертації можна оплачувати окремо по розділах.

Термінові замовлення можуть потребувати 100% передоплати.

Де знаходиться ваш офіс?

Агентство «Магістр» – це online-сервіс, який спрощує співпрацю між замовниками та виконавцями наукових робіт. Наші основні зусилля спрямовані на розробку розумної IT-системи, при якій всі процеси, починаючи від реєстрації учасника і до закінчення навчання студента у вузі, знаходяться під контролем і повністю автоматизовані. В результаті співпраці клієнт повинен вчасно отримати якісну роботу, а автор – гідну оплату за свою працю.

Ми вирішили не витрачати гроші на те, що не приносить вигоди клієнту. Саме тому відмовилися від красивого офісу на користь доступних цін і якості.


Виконуємо есе з таких дисциплін