0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дисертація з економіки на замовлення

Дисертації з економіки на замовлення – це можливість довірити виконання складної роботи досвідченим фахівцям.

Дізнайся вартість кандидатської дисертації з економіки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 57570 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
572
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 042
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дисертацію з економіки

Дисертація з економіки – це докладне дослідження, яке ґрунтується на вивченні та знаходженні варіантів розв’язання  найважливіших економічних проблем. Дана наукова праця має бути написаний на актуальну тему, містити авторські думки і висновки, включати особисто розроблені способи вирішення зазначених завдань.

Результати, до яких кандидат прийде в кінці свого дослідження, зобов'язані нести значну наукову і практичну цінність. Це означає, що вони повинні змінити в кращу сторону стан економіки країни і життя суспільства в цілому, а також на їх основі можуть проводитися подальші наукові розробки.

На самостійне написання кандидатської дисертації студенту доведеться витратити десь півроку, поєднуючи при цьому роботу, особисте життя та інші не менш важливі повсякденні справи. Тому процес рухається дуже повільно, а результат може не задовольнити наукового керівника або комісію. Щоб уникнути цих проблем, варто замовити написання кандидатської роботи у фахівця.

Професійні автори компанії «Магістр» виконають для вас роботи за різними економічними напрямами. Це можуть бути наукова праця з економіки та економічних наук, кандидатські з економічної теорії та історії економічної думки, дисертації зі світової економіки та міжнародних економічних відносин, дисертації з регіональної економіки та розвитку виробничих сил, а також багато інших проєктів.

Наші фахівці зберуть необхідну кількість актуальної інформації на задану тему, ретельно її вивчать і систематизують, на основі отриманих даних напишуть і оформлять роботу, а за необхідності виправлять всі помилки, на які вказав науковий керівник.

Для цього вам потрібно пройти 5 простих кроків:

 1. Зареєструватися на сайті. Натискаючи кнопку «Замовити», ви потрапляєте на сторінку, на якій потрібно вказати тип роботи, ваше ім'я та контактні дані. Після цього система генерує пароль, за допомогою якого можна потрапити в особистий кабінет.
 2. Заповнити анкету. Тут потрібно вказати весь перелік вимог щодо написання дисертації: спеціальність, тему, необхідну кількість сторінок, відсоток унікальності, термін здачі та ін.
 3. Прикріпити план. Якщо у вас вже є затверджений план роботи, слід додати до своєї заявки. Якщо плану немає, то автор складе його сам і відправить вам для затвердження у наукового керівника.
 4. Прикріпити додаткові файли. Це можуть бути методичні рекомендації ВНЗ з оформлення проєкту або ваші напрацювання на задану тему.
 5. Вказати побажання. У коментарях слід ввести всі рекомендації і вимоги, які озвучив науковий керівник.

Після цього автори з відповідною класифікацією розглядають вашу заявку. Протягом дня ви отримаєте повідомлення із зазначенням ціни за готову роботу. Якщо вас все влаштовує, то після здійснення передоплати через особистий кабінет фахівець приступає до написання проєкту. Якщо зазначена ціна вам не підходить, то можна відмовитися або замовити дисертацію в іншого виконавця.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Переваги співпраці з агентством «Магістр»

Вибираючи нашу компанію, ви отримуєте ряд певних переваг. До них відносяться:

 • написання дисертації висококваліфікованим фахівцем, що має вчений ступінь і багаторічний досвід роботи;

 • безкоштовні правки, які виконує автор;

 • отримання готової роботи, яка відповідає всім правилам і вимогам, висунутим ВНЗ і науковим керівником;

 • супровід проєкту до моменту захисту;

 • доступна ціна дисертації.

Замовляючи роботу у нас, можете бути впевненими в тому, що вона буде виконана і здана в зазначені терміни.

Що про нас кажуть?
Діана
31 березня
Дуже дякую, роботу зробили вчасно, мої прохання виконувались, звіт не потребував правок. Рекомендасьйон!
ID: 7407ХХ
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Дисертація буде без плагіату?
Унікальність дисертації буде не нижче замовленої. Звичайно потрібно 85–90%.
Чи зможу я безпосередньо спілкуватися з автором?
З кабінету клієнта через чат з менеджером ви можете в будь-який час передати побажання автору, запитати та дізнатися про стан справ з написанням дисертації.
Ви робите правки в роботі?
Звісно. Поправки будуть безкоштовні, якщо є відхилення від затвердженого завдання, і за додаткову оплату, якщо в нього вносяться зміни після затвердження.
Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати роботу, необхідно внести завдаток через систему оплати Platon або LiqPay у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% завдатку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% у кінці – перед відправкою всієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) роботи і дисертації можна оплачувати окремо по розділах.

Термінові замовлення можуть зажадати 100% передоплати.
Чи безпечно замовляти роботу через інтернет?
У нас – так. Ми працюємо з 2008 року, і у нас замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На всі online-замовлення у нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.


Виконуємо дисертації з таких спеціальностей: