0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дисертація з економіки на замовлення

Дисертації з економіки на замовлення – це можливість довірити виконання складної роботи досвідченим фахівцям.

Дізнайся вартість кандидатської дисертації з економіки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 57570 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
278
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
61 387
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити дисертацію з економіки

Дисертація з економіки – це докладне дослідження, яке ґрунтується на вивченні та знаходженні варіантів розв’язання  найважливіших економічних проблем. Дана наукова праця має бути написаний на актуальну тему, містити авторські думки і висновки, включати особисто розроблені способи вирішення зазначених завдань.

Результати, до яких кандидат прийде в кінці свого дослідження, зобов'язані нести значну наукову і практичну цінність. Це означає, що вони повинні змінити в кращу сторону стан економіки країни і життя суспільства в цілому, а також на їх основі можуть проводитися подальші наукові розробки.

На самостійне написання кандидатської дисертації студенту доведеться витратити десь півроку, поєднуючи при цьому роботу, особисте життя та інші не менш важливі повсякденні справи. Тому процес рухається дуже повільно, а результат може не задовольнити наукового керівника або комісію. Щоб уникнути цих проблем, варто замовити написання кандидатської роботи у фахівця.

Професійні автори компанії «Магістр» виконають для вас роботи за різними економічними напрямами. Це можуть бути наукова праця з економіки та економічних наук, кандидатські з економічної теорії та історії економічної думки, дисертації зі світової економіки та міжнародних економічних відносин, дисертації з регіональної економіки та розвитку виробничих сил, а також багато інших проєктів.

Наші фахівці зберуть необхідну кількість актуальної інформації на задану тему, ретельно її вивчать і систематизують, на основі отриманих даних напишуть і оформлять роботу, а за необхідності виправлять всі помилки, на які вказав науковий керівник.

Для цього вам потрібно пройти 5 простих кроків:

 1. Зареєструватися на сайті. Натискаючи кнопку «Замовити», ви потрапляєте на сторінку, на якій потрібно вказати тип роботи, ваше ім'я та контактні дані. Після цього система генерує пароль, за допомогою якого можна потрапити в особистий кабінет.
 2. Заповнити анкету. Тут потрібно вказати весь перелік вимог щодо написання дисертації: спеціальність, тему, необхідну кількість сторінок, відсоток унікальності, термін здачі та ін.
 3. Прикріпити план. Якщо у вас вже є затверджений план роботи, слід додати до своєї заявки. Якщо плану немає, то автор складе його сам і відправить вам для затвердження у наукового керівника.
 4. Прикріпити додаткові файли. Це можуть бути методичні рекомендації ВНЗ з оформлення проєкту або ваші напрацювання на задану тему.
 5. Вказати побажання. У коментарях слід ввести всі рекомендації і вимоги, які озвучив науковий керівник.

Після цього автори з відповідною класифікацією розглядають вашу заявку. Протягом дня ви отримаєте повідомлення із зазначенням ціни за готову роботу. Якщо вас все влаштовує, то після здійснення передоплати через особистий кабінет фахівець приступає до написання проєкту. Якщо зазначена ціна вам не підходить, то можна відмовитися або замовити дисертацію в іншого виконавця.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Переваги співпраці з агентством «Магістр»

Вибираючи нашу компанію, ви отримуєте ряд певних переваг. До них відносяться:

 • написання дисертації висококваліфікованим фахівцем, що має вчений ступінь і багаторічний досвід роботи;

 • безкоштовні правки, які виконує автор;

 • отримання готової роботи, яка відповідає всім правилам і вимогам, висунутим ВНЗ і науковим керівником;

 • супровід проєкту до моменту захисту;

 • доступна ціна дисертації.

Замовляючи роботу у нас, можете бути впевненими в тому, що вона буде виконана і здана в зазначені терміни.

Що про нас кажуть?
Veronika
01 жовтня
Найкраще та швидке виконання роботи, неймовірно приємно, що людина поставилася з усією серйозністю до роботи. дуже вдячна
ID: 6356ХХ
Аліна
25 вересня
Роботу прийняли, захистила на 90+ балів, дякую! Усе вчасно і якісно!
ID: 7731ХХ
Марена
07 вересня
Дякую, неймовірно. Швидко і якісно!
ID: 8453ХХ
Денис
23 серпня
Все було виконано дуже якісно та вчасно, велике дякую!
ID: 8346ХХ
Максим
05 липня
Все супер. Буду рекомендувати.
ID: 8316ХХ
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Вікторія     09 червня
Курсовая
Висловлюю велику подяку всьому колективу компанії. Свою курсову я захистила на "відмінно", не дивлячись на складність теми та короткі терміни, мене врятували практично в останній момент. Так, я трохи понервувала через те, що мій керівник таки зробив деякі зауваження. Але менеджер мене одразу заспокоїла і сказала, що все виправлять та ще й безкоштовно. Дуже дякую автору, який вносив правки кілька разів оперативно, тому що викладач у мене дуже вимогливий, якщо не сказати просто прискіпливий. А також дякую менеджерові, яка працювала зі мною протягом усього часу, завжди була на зв'язку, дуже чемно відповідала на всі мої запитання. Сервіс у компанії виконаний на найвищому рівні. Обов'язково пораджу Магістр своїм знайомим. Я надалі користуватимуся їх послугами, бо впевнена у тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.
Валентин     28 травня
Курсовая
С самого начала понравилось, что довольно оперативно ответили на заявку, которую я оформил на сайте. Цены достаточно приемлемы, особенно если их сравнивать с другими компаниями. Заказывал курсовую по рекомендации товарища, который пользовался услугами компании Магистр и остался очень доволен. Он получил высокий балл за свою работу. Это и подтолкнуло меня воспользоваться помощью. Работа была сделана хорошо, но было одно «но». Пришлось отправлять на доработку из-за некоторых нюансов. Доработки вносятся бесплатно, поэтому никаких проблем не возникло, да и работа была сделана. Больше не буду искать, где заказывать, меня устроила работа, цена, качество, сроки.
Ксенія     25 квітня
Отчет по практике
Залишаю відгук про виконання замовленого мною звіту з переддипломної практики фахівцем агентства Магістр. Скажу одразу, залишилася надзвичайно задоволеною. Виконання звіту було досить складним. У мне не було жодної інформації про підприємство, більше того взяти фінансову звітність не було звідки. За це я сильно хвилювалася, адже у звіті потрібно було оцінити фінансовий стан підприємства, результативність роботи, його майно тощо. А звіт мав бути великим до 45 сторінок. Чесно боялася, що мені відмовлять у виконанні мого звіту з практики (навіть трохи взяв відчай). Але менеджер мене заспокоїла та запевнила, що автори зможуть з цим впоратися. І дійсно, автор самостійно відшукав усю потрібну інформацію про підприємство, його діяльність, управління. Ну, а аналітична частина була виконана просто винятково якісно, плюс автор знайшов всю необхідну фінансову звітність та прикріпив її у додатки. Окрім, звіту, автор зміг якісно заповнити щоденник з практики. Залишилась дуже задоволеною, тим що скористалася послугами саме агентства Магістр. Раджу всім студентам не марнувати свій час на пошуки іншої компанії, а замовляти потрібні роботи у саме у цій компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Дисертація буде без плагіату?
Унікальність дисертації буде не нижче замовленої. Звичайно потрібно 85–90%.
Чи зможу я безпосередньо спілкуватися з автором?
З кабінету клієнта через чат з менеджером ви можете в будь-який час передати побажання автору, запитати та дізнатися про стан справ з написанням дисертації.
Ви робите правки в роботі?
Звісно. Поправки будуть безкоштовні, якщо є відхилення від затвердженого завдання, і за додаткову оплату, якщо в нього вносяться зміни після затвердження.
Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати роботу, необхідно внести завдаток через систему оплати Platon або LiqPay у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% завдатку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% у кінці – перед відправкою всієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) роботи і дисертації можна оплачувати окремо по розділах.

Термінові замовлення можуть зажадати 100% передоплати.
Чи безпечно замовляти роботу через інтернет?
У нас – так. Ми працюємо з 2008 року, і у нас замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На всі online-замовлення у нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.


Виконуємо дисертації з таких спеціальностей: