0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дисертація з економіки на замовлення

Дисертації з економіки на замовлення – це можливість довірити виконання складної роботи досвідченим фахівцям.

Дізнайся вартість кандидатської дисертації з економіки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 57570 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
321
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
33 047
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 13 років

Як замовити дисертацію з економіки

Дисертація з економіки – це докладне дослідження, яке ґрунтується на вивченні та знаходженні варіантів розв’язання  найважливіших економічних проблем. Дана наукова праця має бути написаний на актуальну тему, містити авторські думки і висновки, включати особисто розроблені способи вирішення зазначених завдань.

Результати, до яких кандидат прийде в кінці свого дослідження, зобов'язані нести значну наукову і практичну цінність. Це означає, що вони повинні змінити в кращу сторону стан економіки країни і життя суспільства в цілому, а також на їх основі можуть проводитися подальші наукові розробки.

На самостійне написання кандидатської дисертації студенту доведеться витратити десь півроку, поєднуючи при цьому роботу, особисте життя та інші не менш важливі повсякденні справи. Тому процес рухається дуже повільно, а результат може не задовольнити наукового керівника або комісію. Щоб уникнути цих проблем, варто замовити написання кандидатської роботи у фахівця.

Професійні автори компанії «Магістр» виконають для вас роботи за різними економічними напрямами. Це можуть бути наукова праця з економіки та економічних наук, кандидатські з економічної теорії та історії економічної думки, дисертації зі світової економіки та міжнародних економічних відносин, дисертації з регіональної економіки та розвитку виробничих сил, а також багато інших проєктів.

Наші фахівці зберуть необхідну кількість актуальної інформації на задану тему, ретельно її вивчать і систематизують, на основі отриманих даних напишуть і оформлять роботу, а за необхідності виправлять всі помилки, на які вказав науковий керівник.

Для цього вам потрібно пройти 5 простих кроків:

 1. Зареєструватися на сайті. Натискаючи кнопку «Замовити», ви потрапляєте на сторінку, на якій потрібно вказати тип роботи, ваше ім'я та контактні дані. Після цього система генерує пароль, за допомогою якого можна потрапити в особистий кабінет.
 2. Заповнити анкету. Тут потрібно вказати весь перелік вимог щодо написання дисертації: спеціальність, тему, необхідну кількість сторінок, відсоток унікальності, термін здачі та ін.
 3. Прикріпити план. Якщо у вас вже є затверджений план роботи, слід додати до своєї заявки. Якщо плану немає, то автор складе його сам і відправить вам для затвердження у наукового керівника.
 4. Прикріпити додаткові файли. Це можуть бути методичні рекомендації ВНЗ з оформлення проєкту або ваші напрацювання на задану тему.
 5. Вказати побажання. У коментарях слід ввести всі рекомендації і вимоги, які озвучив науковий керівник.

Після цього автори з відповідною класифікацією розглядають вашу заявку. Протягом дня ви отримаєте повідомлення із зазначенням ціни за готову роботу. Якщо вас все влаштовує, то після здійснення передоплати через особистий кабінет фахівець приступає до написання проєкту. Якщо зазначена ціна вам не підходить, то можна відмовитися або замовити дисертацію в іншого виконавця.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Переваги співпраці з агентством «Магістр»

Вибираючи нашу компанію, ви отримуєте ряд певних переваг. До них відносяться:

 • написання дисертації висококваліфікованим фахівцем, що має вчений ступінь і багаторічний досвід роботи;

 • безкоштовні правки, які виконує автор;

 • отримання готової роботи, яка відповідає всім правилам і вимогам, висунутим ВНЗ і науковим керівником;

 • супровід проєкту до моменту захисту;

 • доступна ціна дисертації.

Замовляючи роботу у нас, можете бути впевненими в тому, що вона буде виконана і здана в зазначені терміни.

Що про нас кажуть?
Діана
15 жовтня
Дуже швидко і якісно виконали роботу, я задоволена і буду звертатись ще.
ID: 4712ХХ
Олександра
13 жовтня
благодарю. быстро и качественно.
ID: 4667ХХ
Андрей
08 жовтня
Все дуже якісно, правки внесли оперативно!
ID: 4666ХХ
Юрій
06 жовтня
дякую за безкоштовну поправку)
ID: 4661ХХ
Андрей
03 жовтня
Замовлення виконане оперативно та якісно! Дуже задоволений роботою!
ID: 4655ХХ
Слава     26 серпня
Курсовая
Недавно мы с подругой делали заказ рефератов и курсовых работ на сессию и хотим оставить положительный отзыв о сотрудничестве. У нас вообще не возникло никаких проблем в отличие от других людей, которые делали самостоятельно или заказывали работы в других сервисах. Спасибо, Вы избавляете студентов от лишних проблем. Можете быть уверенными, что мы приведем вам новых клиентов.
Галя     25 квітня
Статья
Хочу залишити відгук про отримане замовлення. Я замовляла статтю для публікації у науковому журналі. Мені підібрали нормального автора, і йому вдалося написати нормальну статтю, яку затвердив мій керівник і журнал, правда для цього довелося статтю переробляти. В цілому можу говорити про те, що сервіс відповідально ставиться до замовлень і вимог керівників. У мене керівник дуже вимогливий. Тому рекомендую сервіс.
Олена     24 березня
Отчет по практике
Я зверталася у даний сервіс для того, щоб виконати велику розрахункову частину для звіту з переддипломної практики. Мені підготували квартальну звітність за два роки тому обсяг для аналізу був дуже великим. Я розуміла що мені доведеться витратити на це щонайменше місяць, якого в мене фактично не було. Я звернулася сюди для того щоб зекономити час і мені це вдалося. Робота виконана якісно відповідно до вимог університету. Буду рекомендувати вас іншим.
Марта     16 березня
Курсовая
Недавно делали заказ курсовой работы по праву. У нас было достаточно сложное задание, с которым я бы не могла справиться, поэтому обратилась сюда. Мне сделали очень хорошую работу и творческое задание, которое руководитель оценил и даже похвалил. Работу защитила на отлично.
Дмитро     20 січня
Магистерская
Якщо вам знадобилася допомога в написанні магістерської, сміло звертайтеся в цю компанію! Нещодавно я був її клієнтом і дуже задоволений. Зробили своєчасно та якісно. Унікальність висока, література використана актуальна, все оформлено відповідно до вимог. Трішки дорогувато, але так як я хотів роботу високої якості, то мене така ціна влаштувала. Як-то кажуть, за якість треба платити. Тому, якщо шукаєте відповідальних виконавців, то вони працюють саме в цій компанії!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Дисертація буде без плагіату?
Унікальність дисертації буде не нижче замовленої. Звичайно потрібно 85–90%.
Чи зможу я безпосередньо спілкуватися з автором?
З кабінету клієнта через чат з менеджером ви можете в будь-який час передати побажання автору, запитати та дізнатися про стан справ з написанням дисертації.
Ви робите правки в роботі?
Звісно. Поправки будуть безкоштовні, якщо є відхилення від затвердженого завдання, і за додаткову оплату, якщо в нього вносяться зміни після затвердження.
Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати роботу, необхідно внести завдаток через систему оплати Platon або LiqPay у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% завдатку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% у кінці – перед відправкою всієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) роботи і дисертації можна оплачувати окремо по розділах.

Термінові замовлення можуть зажадати 100% передоплати.
Чи безпечно замовляти роботу через інтернет?
У нас – так. Ми працюємо з 2008 року, і у нас замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На всі online-замовлення у нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.


Виконуємо дисертації з таких спеціальностей: