0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Дисертація з економіки на замовлення

Дисертації з економіки на замовлення – це можливість довірити виконання складної роботи досвідченим фахівцям.

Дізнайся вартість кандидатської дисертації з економіки
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 57570 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
736
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
43 234
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити дисертацію з економіки

Дисертація з економіки – це докладне дослідження, яке ґрунтується на вивченні та знаходженні варіантів розв’язання  найважливіших економічних проблем. Дана наукова праця має бути написаний на актуальну тему, містити авторські думки і висновки, включати особисто розроблені способи вирішення зазначених завдань.

Результати, до яких кандидат прийде в кінці свого дослідження, зобов'язані нести значну наукову і практичну цінність. Це означає, що вони повинні змінити в кращу сторону стан економіки країни і життя суспільства в цілому, а також на їх основі можуть проводитися подальші наукові розробки.

На самостійне написання кандидатської дисертації студенту доведеться витратити десь півроку, поєднуючи при цьому роботу, особисте життя та інші не менш важливі повсякденні справи. Тому процес рухається дуже повільно, а результат може не задовольнити наукового керівника або комісію. Щоб уникнути цих проблем, варто замовити написання кандидатської роботи у фахівця.

Професійні автори компанії «Магістр» виконають для вас роботи за різними економічними напрямами. Це можуть бути наукова праця з економіки та економічних наук, кандидатські з економічної теорії та історії економічної думки, дисертації зі світової економіки та міжнародних економічних відносин, дисертації з регіональної економіки та розвитку виробничих сил, а також багато інших проєктів.

Наші фахівці зберуть необхідну кількість актуальної інформації на задану тему, ретельно її вивчать і систематизують, на основі отриманих даних напишуть і оформлять роботу, а за необхідності виправлять всі помилки, на які вказав науковий керівник.

Для цього вам потрібно пройти 5 простих кроків:

 1. Зареєструватися на сайті. Натискаючи кнопку «Замовити», ви потрапляєте на сторінку, на якій потрібно вказати тип роботи, ваше ім'я та контактні дані. Після цього система генерує пароль, за допомогою якого можна потрапити в особистий кабінет.
 2. Заповнити анкету. Тут потрібно вказати весь перелік вимог щодо написання дисертації: спеціальність, тему, необхідну кількість сторінок, відсоток унікальності, термін здачі та ін.
 3. Прикріпити план. Якщо у вас вже є затверджений план роботи, слід додати до своєї заявки. Якщо плану немає, то автор складе його сам і відправить вам для затвердження у наукового керівника.
 4. Прикріпити додаткові файли. Це можуть бути методичні рекомендації ВНЗ з оформлення проєкту або ваші напрацювання на задану тему.
 5. Вказати побажання. У коментарях слід ввести всі рекомендації і вимоги, які озвучив науковий керівник.

Після цього автори з відповідною класифікацією розглядають вашу заявку. Протягом дня ви отримаєте повідомлення із зазначенням ціни за готову роботу. Якщо вас все влаштовує, то після здійснення передоплати через особистий кабінет фахівець приступає до написання проєкту. Якщо зазначена ціна вам не підходить, то можна відмовитися або замовити дисертацію в іншого виконавця.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Переваги співпраці з агентством «Магістр»

Вибираючи нашу компанію, ви отримуєте ряд певних переваг. До них відносяться:

 • написання дисертації висококваліфікованим фахівцем, що має вчений ступінь і багаторічний досвід роботи;

 • безкоштовні правки, які виконує автор;

 • отримання готової роботи, яка відповідає всім правилам і вимогам, висунутим ВНЗ і науковим керівником;

 • супровід проєкту до моменту захисту;

 • доступна ціна дисертації.

Замовляючи роботу у нас, можете бути впевненими в тому, що вона буде виконана і здана в зазначені терміни.

Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Дисертація буде без плагіату?
Унікальність дисертації буде не нижче замовленої. Звичайно потрібно 85–90%.
Чи зможу я безпосередньо спілкуватися з автором?
З кабінету клієнта через чат з менеджером ви можете в будь-який час передати побажання автору, запитати та дізнатися про стан справ з написанням дисертації.
Ви робите правки в роботі?
Звісно. Поправки будуть безкоштовні, якщо є відхилення від затвердженого завдання, і за додаткову оплату, якщо в нього вносяться зміни після затвердження.
Який порядок оплати?

Щоб автор почав виконувати роботу, необхідно внести завдаток через систему оплати Platon або LiqPay у вашому особистому кабінеті.

Нетермінові замовлення оплачуються у два етапи: 50% завдатку, щоб автор почав виконувати роботу, і ще 50% у кінці – перед відправкою всієї готової роботи.

Дипломні (магістерські, бакалаврські) роботи і дисертації можна оплачувати окремо по розділах.

Термінові замовлення можуть зажадати 100% передоплати.
Чи безпечно замовляти роботу через інтернет?
У нас – так. Ми працюємо з 2008 року, і у нас замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На всі online-замовлення у нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.


Виконуємо дисертації з таких спеціальностей: