0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Реферат у Києві на замовлення

Не знаєте, хто може виконати реферат у Києві? Ми відповімо, що найкраще пишуть реферати у Києві cпеціалісти агентства Магістр. Тож не вагайтеся, а скоріше оформляйте замовлення!

Дізнайся вартість реферату в Києві
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 330 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 002
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити реферат в Києві?

Замовити реферат у Києві - фото

Навчання у Києві є досить складним. Столичним студентам задають виконувати багато різноманітних завдань, у тому числі й рефератів. Однак часу у студентів Києва мало, адже, більшість з них крім навчання ще й працює. Тому час від часу кожного зі студентів турбує питання як замовити реферат у Києві? Ми відповімо, що найкраще реферат у Києві замовляти в агентстві Магістр.

Для того, щоб замовити реферат у Києві у спеціалістів агентства Магістр, потрібно зробити декілька кроків:

 1. Ви маєте зареєструватися та створити особистий кабінет. Для цього заповніть невелику форму, в якій оберіть необхідний тип роботи, напишіть своє ім’я та імейл (він буде використовуватися як логін від особистого кабінету). Далі Ви отримаєте повідомлення на імейл повідомлення із паролем від особистого кабінету (змініть його на власний образу після першого входу). Не хвилюйтеся, якщо забудете пароль. Увійти до особистого кабінету можна й без нього за посиланням з смс або ж з повідомлення отриманого на імейл.

 2. Заповнення форми замовлення. Не треба втрачати часу, а одразу починайте заповнювати форму. У ній вкажіть тип потрібної роботи, тему реферату, дисципліну, термін написання, кількість листків тексту, рівень оригінальності тексту, номер мобільного, ВУЗ та курс. Ретельно опишіть всі вимоги до змісту й оформлення заданого реферату. Ви можете не вказувати вимог до оформлення реферату, тоді він буде відформатований за стандартом відносно подібних видів робіт.

 3. Погодження вартості. Як тільки Ви оформили замовлення, його починають переглядати та оцінювати наші автори. Вам буде запропонована найоптимальніша ціна, яка враховуватиме складність реферату, термін виконання та рівень кваліфікації автора. Ви можете, для зниження ціни просити менеджера підібрати менш досвідченого автора, але пам’ятайте, що рівень якості реферату може бути нижчим. Це досить рідко, але трапляються випадки, коли ніхто з авторів не оцінює роботу. Про це Ви отримаєте смс вже протягом доби. Переоформіть замовлення, ретельніше вказавши всі вимоги, і автор обов’язково знайдеться.

 4. Оплата роботи. Для початку потрібно зробити передоплату (50% вартості реферату). Після цього автор виконає замовлений реферат повністю.  Про готовність замовленого реферату Ви отримаєте повідомлення. Перегляньте половину реферату у форматі прев’ю у власному кабінеті та оплачуйте скоріше другу половину його вартості. Лише після цього Ви зможете його повністю завантажити. Оплата здійснюється з використанням надійної та зручної платіжної системи Liqpay або Platon.

 5. Іноді прискіпливий викладач може зробити деякі зауваження до реферату. Просто прикріпіть їх у вкладці «Доопрацювання». Доопрацювання у межах вимог виставлених у замовленні.

 6. Оцінка. Після зарахування реферату, у особистому кабінеті оцініть якість його виконання від 1 до 5 балів. А же у Вас є можливість залишити свій відгук від співпраці з Магістром.

Студентам часто задають виконання важких великих рефератів, тому що це досить дієвий інструмент оцінки якості їхніх знань. Але часто у студента немає ні сил ні часу на їх виконання. Не потрібно про це турбуватися. Якісно та швидко реферати у Києві виконає агентство Магістр. Швидше звертайтеся і до нас і займайтеся іншими важливим справами.Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання рефератів у Києві довіряють «Магістру»?

У Києві працює безліч ВНЗ, які готують фахівців майже з усіх видів спеціальностей. ВНЗ столиці відомі навіть за кордоном. Серед них можна виділити: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна академія державного управління при Президентові України, Національний університет «Києво-Могилянська академія» та багато інших.

Перевагами агентства Магістр є наступні:

 • Висока якість виконання будь-яких рефератів. Майже всі наші клієнти завжди залишаються задоволеними співпрацею з нами, залишають позитивні відгуки та радять нас своїм одногрупникам.
 • Гарантія виконання реферату становить 100%. Наші автори впораються навіть з найскладнішими рефератами.
 • Нашими авторами є справжні експерти: викладачі ВУЗів, які мають науковий ступінь, аспіранти та наукові співробітники.
 • Своїм замовникам ми пропонуємо найнижчі ціни. Для постійних замовників діє гнучка система знижок.
 • Повний супровід реферату до його зарахування. Якщо будуть зауваження з боку викладача, ми їх доопрацюємо. До речі, доопрацювання безкоштовні.
 • Можливість спілкуватися з менеджером наживо через чат у особистому кабінеті та за номером гарячої (всі дзвінки абсолютно безкоштовні).
 • Зручний та функціональний особистий кабінет замовника, в якому можна зробити замовлення, оплатити його, відслідковувати стан його виконання, спілкуватися з менеджером за допомогою чату тощо.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Чи виконає агентство Магістр реферати у Києві?
Ми працюємо в усіх містах в Україні. Київським студентам за час свого існування ми виконали на відмінно безліч різноманітних рефератів. Отже, з радістю допоможемо й Вам.
Чи можу я переглянути готовий реферат до його остаточної оплати?
У Вас є можливість ознайомитися лише з половиною реферату, переглянувши його у форматі файлу прев’ю.
Чи є можливість спілкуватися з менеджером наживо?
Ви можете спілкуватися з менеджером наживо за номером гарячої лінії (усі дзвінки повністю безкоштовні) та у чаті у особистому кабінеті.
Якою буде оригінальність тексту замовленого мною реферату?
Стандартний рівень оригінальності тексту для рефератів становить 60-70%. Якщо потрібен більший, просто вкажіть це у заявці.
А раптом виникнуть у викладача зауваження, чи можна їх виправити?
Усі зауваження будуть доопрацьовані. Доопрацювання здійснюються безкоштовно у межах початково зазначених у заявці вимог.