Звіт про проходження практики у ГУ ДПС у місті Києві +додатки (ID:833562)
Зміст
З М І С Т Стор.
ВСТУП…………………………………………………………………… 3
1. Загальна характеристика органів фіскальної служби………………... 5
1.1. Організація роботи фіскальних органів……………………………. 5
1.2.Взаємовідносини фіскальних органів та платників податків……… 9
1.3 Організація податкового контролю………………………………….. 11
2. Опанування інструментів економічного аналізу щодо мобілізації податкових надходжень…………………………………………………...
13
3. Застосування інформаційних технологій щодо податкового адміністрування...........................................................................................
4. Напрями вдосконалення роботи підрозділів податкової служби……
5. Облік платників податків………………………………………………
5.1. Організація роботи управління (відділу)……………………………
5.2. Аналіз роботи структурного підрозділу згідно функціонального спрямування……………………………………………………………….
5.3. Завдання і функції управління (відділу)…………………………….
5.4. Інформаційне забезпечення управління (відділу)…………………
5.5. Документообіг управління (відділу)………………………………..
5.6. Результати контрольно-перевірочної роботи………………………
16
20
24
19
22
27
30
31
34
ВИСНОВКИ……………………………………………………………… 39
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………... 40
ДОДАТКИ………………………………………………………………... 42
Зразок роботи
ВСТУП
Управління інформаційної взаємодії є невід'ємною частиною сучасної адміністративної системи та виконавчої влади. У контексті зміни економічного та правового середовища, забезпечення ефективної інформаційної взаємодії стає надзвичайно важливим завданням. Саме тому проходження практики у Головному управлінні Державної податкової служби у місті Києві (далі – ДПС у місті Києві), зокрема в управлінні інформаційної взаємодії у місті Києві є актуальним.
Акцентуючи увагу на доцільності проходження практики у податкових органах, варто зазначити, що це стратегічно важливо для розвитку подальшої професійної кар'єри та розуміння сутності податкової системи України. Податкові органи є ключовими інституціями, відповідальними за збирання податків, забезпечення дотримання податкового законодавства та забезпечення фінансової стабільності держави. Отже, можливість побачити інтегральні процеси та механізми роботи ДПС з першої руки надає незамінний практичний досвід та унікальну можливість пізнати податкову систему України зсередини.
Крім того, проходження практики у податкових органах дозволяє набути практичних навичок роботи з податковими базами даних, спеціалізованими програмними засобами та інформаційними системами, що використовуються для збору та обробки податкової інформації.
Базою для проходження практики обрано головне управління Державної податкової служби України у місті Києві.
Метою проходження практики є отримання практичних навичок та знань в сфері обробки та аналізу податкової інформації, взаємодії з платниками податків, роботи з інформаційними системами та програмним забезпеченням, що використовується в ДПС.
Завданням практики є:
- визначити загальну характеристику органів фіскальної служби, зокрема дослідити: організацію роботи фіскальних органів, взаємовідносини фіскальних органів та платників податків, організацію податкового контролю;
- - дослідити опанування інструментів економічного аналізу щодо мобілізації податкових надходжень;
- - з’ясувати застосування інформаційних технологій щодо податкового адміністрування;
- - визначити напрями вдосконалення роботи підрозділів податкової служби;
- проаналізувати облік платників податків;
- дослідити організацію роботи управління (відділу), зокрема проаналізувати роботу структурного підрозділу згідно функціонального спрямування, визначити завдання і функції управління (відділу), визначити інформаційне забезпечення управління (відділу), процес документообігу управління (відділу), висвітлити результати контрольно-перевірочної роботи.
Джерелами інформації, в процесі проходження практики, стала нормативно-правова база, а саме Конституція України закони України, Бюджетний кодекс України, Податковий кодекс України, постанови Верховної Ради України, укази та розпорядження Президента України, інструкції, накази, методичні рекомендації, листи ДПС України, Київської області, посадові інструкції головних державних ревізорів-інспекторів тощо.
Інші роботи з даної категорії: