0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Рішення задач з математики на замовлення

Вважаєте математику нудною і важкою або просто не встигаєте виконати завдання? Отримати хорошу оцінку з предмету можна без проблем, якщо звернутися за допомогою в агентство «Магістр». Досвідчені виконавці вирішать завдання будь-якої складності.

Дізнайся вартість
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 600 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити послуги на сайті

Рішення завдань з математики доводиться виконувати і студентам технічних спеціальностей, і гуманітаріям. І якщо хтось отримує задоволення від пошуку потрібних формул та їх застосування, то других таке заняття просто зводить з розуму. Ви вже котру годину сидите над прикладом, але не розумієте, як його вирішити? Сесія занадто напружена і на математику зовсім не залишається часу? Скористайтеся сервісом «Магістр», забудьте про свої клопоти.

Щоб наші автори могли вирішити задачу з математики, виконайте простий алгоритм:

  1. Отримайте миттєвий доступ до особистого кабінету. Це розділ сайту, в якому ви зможете спілкуватися з виконавцем: завантажите завдання, прокоментуєте його, якщо потрібно, задасте питання або вкажете на необхідність доопрацювання. Для реєстрації необхідно ввести особисті дані: логін (персональний email), ім'я, предмет і тип завдання (виберіть у списку «Завдання»). Щоб авторизуватися наступного разу, відкрийте відповідне меню на сайті або перейдіть за посиланням (прийде в СМС і електронному листі).
  2. Заповніть анкету. Далі з'явиться форма з кількома запитаннями. Вкажіть дедлайн, прикріпіть файл із завданнями. Ми знайдемо кращого фахівця в даній сфері і призначимо ціну. Про рішення проінформуємо в СМС (повідомлення надійде протягом декількох годин, максимум – дня). Якщо ви згодні з нашою пропозицією, переходите до наступного етапу.
  3. Оплата. Фахівець приступить до виконання замовлення після внесення половини вартості роботи. Переказати кошти можна онлайн, що зручно і швидко. Приймаємо платежі MasterCard, Visa. Якщо у вас встановлений «Приват24», скористайтеся ним. Ви нічим не ризикуєте. Замовити рішення задач з математики в нашому інтернет-агентстві – значить дати згоду на підписання оферти, що рівносильно підписанню друкованого договору.
  4. Коментарі до замовлення. У вас є методичка або зафіксовані побажання викладача? Прикріпіть ці файли, так як вони допоможуть нам оформити завдання згідно з усіма вимогами і вам не знизять бал.
  5. Скачайте готову роботу після повної оплати, здайте її і залиште коментар про співпрацю. Повірте: інші студенти будуть вдячні.

Пропонуємо термінове рішення математичних задач. Автору знадобиться всього один день, щоб виконати необхідні розрахунки і оформити їх належним чином. За терміновість потрібно доплачувати. Якщо у вас є запас в 4 дні, вибирайте звичайний тариф, що дозволить заощадити.

Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Агентство «Магістр» – найкращі рішення для студентів

Ми гарантуємо якість. Більше 32 тисяч студентів звернулися за допомогою до нас з 2008 року, результативність – 100%, всі отримали хороші або відмінні оцінки. Переконайтеся самі! Спочатку подивіться відгуки, потім замовте послугу. Наші автори мають колосальний досвід у вирішенні дуже складних завдань (це аспіранти, викладачі, кандидати та доктори наук).

Зберігаємо конфіденційність. Дані клієнтів засекречені, треті особи не мають доступу до нашої бази замовників. Будьте впевнені: ні ваш викладач, ні будь-хто інший не знає про отриману послугу, якщо ви самі не оприлюдните цю інформацію.

Всі платежі безпечні. Еквайринг забезпечують LiqPay, Platon – лідери українського ринку. Це надійні системи, так що ви можете сміливо розрахуватися банківською картою.

Також виконуємо інші завдання з математики та інших предметів. Відкрийте меню «Ціни», щоб ознайомитися з повним переліком.

Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Як оплатити роботу?

Після того як роботу оцінять наші автори, у Вашому особистому кабінеті в інформації про замовлення з'явиться блок «Оплата», де можете внести оплату через систему LiqPay або Platon картами Visa / MasterCard.

Система LiqPay – це інтернет-еквайринг від «ПриватБанку», зручний для оплати замовлень власниками карток PrivatBank.

Platon – одна з найпопулярніших в Україні систем інтернет-еквайрингу, яка гарантує 100% безпеку при оплаті банківськими картами.

Замовляти рішення задач через інтернет – це безпечно?

У нас – так. Ми працюємо з 2008 року, і у нас замовили роботи десятки тисяч студентів не тільки з України, а й з Польщі, Чехії, Росії, Білорусі та ін.

На все online-послуги у нас діють такі ж гарантії, як і при замовленні в офісах.

Якщо знадобляться доопрацювання, чи потрібно за них доплачувати?

Ні. Усі доопрацювання виконуються безкоштовно. Виняток може бути тільки в тих випадках, коли змінюються початкові вимоги.

У моєму вузі не дізнаються, де я замовив роботу?

Ні. Ми нікому не передаємо персональні дані наших клієнтів. Вони використовуються виключно для зручності спілкування з Вами.

Чи може статися так, що завдання буде вирішувати мій викладач?

Ми не даємо виконувати замовлення автору з Вашого вузу без Вашої згоди.


Виконуємо рішення задач з таких дисциплін