0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Практична робота на замовлення в Дніпрі

Замовте практичну роботу у Дніпрі через агентство Магістр, яке спеціалізується на написанні різноманітних студентських робіт на замовлення!

Дізнайся вартість практичної в Дніпрі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 260 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 730
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити практичну роботу у Дніпрі?


Замовити практичну роботу в Дніпрі - фото

Завдяки злагодженій роботі та професіоналізму співробітників агентства Магістр, замовити практичну у Дніпрі дуже просто. Цьому сприяє зручний та функціональний особистий кабінет клієнта.

Для оформлення замовлення необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. Пройти обов'язкову реєстрацію на сайті агенції. Для цього після натискання на кнопку «Замовити» необхідно заповнити реєстраційну форму, в якій позначити своє ім'я та тип роботи. Також знадобиться адреса електронної пошти (для доступу до Особистого кабінету).
 2. Оформити замовлення. Замовлення оформляється у Власному кабінеті. Для цього заповнюється спеціальна форма, в якій, крім типу роботи, вказується її тема, обсяг, термін написання, унікальність та інші вимоги, передбачені ВНЗ. Для зручності авторів, а також для того, щоб робота була максимально якісною, необхідно прикріпити методичні рекомендації. Після цього заявка відправляється на розгляд.
 3. Оцінка вартості замовлення. Заявка надсилається на розгляд. Протягом доби підбирається автор, після чого клієнту надсилається відповідь із орієнтовною вартістю замовлення. Він вирішує, чи влаштовує його ціна. Якщо ні – відхиляє заявку. Також він має можливість замовити практичну роботу в Дніпрі у менш професійного автора.
 4. Оплатити замовлення. Оплата провадиться в кілька етапів за допомогою платіжних сервісів. Спочатку вноситься передоплата, а після виконання всієї роботи – друга частина суми.
 5. Відправлення на доопрацювання. У разі необхідності внесення доопрацювань необхідно прикріпити зауваження до відповідної вкладки.
 6. Виставлення оцінки. Після здачі роботи в Особистому кабінеті слід залишити відгук про співпрацю з автором та агенцією в цілому. Також можна оцінити.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання практичних у Дніпрі слід довірити Магістрові?

Агентству Магістр довіряють студенти з усієї України. Замовлення практичної роботи у Дніпрі – це найкращий варіант для студентів цього міста, які навчаються у таких ВНЗ як:

Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара;
Дніпровська Філія відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;
Дніпровський інститут МАУП та інші.

Замовлення практичних робіт у Дніпрі в агентстві Магістр має велику кількість переваг, серед яких необхідно відзначити:

 • висока якість та своєчасне виконання роботи;
 • професіоналізм авторів (викладачів, аспірантів, наукових працівників);
 • внесення поправок;
 • супровід роботи до здавання;
 • доступна ціна;
 • знижки для клієнтів до 10%.
 • зручний та функціональний особистий кабінет, в якому можна не тільки оформити замовлення, але також сплатити за роботу та вирішити інші питання.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу виконуються практичні роботи у Дніпрі?
Це залежить від складності замовлення, але у середньому виконання замовлення займає від 7 до 10 днів. Якщо робота потрібна терміново, її можна написати за 2 дні.
Чи можливе замовлення практичної роботи без плану?
План може бути складений автором агенції. Ця послуга входить у вартість замовлення, тому не сплачується додатково.
Як відбувається спілкування з автором роботи?
Спілкування з автором роботи відбувається у чаті через менеджера агентства. Пряме спілкування не передбачено
Чи буде робота унікальною?
Агентство Магістр, яке спеціалізується на написанні різних робіт для студентів Дніпра та інших українських міст, гарантує унікальність тексту, яка перевіряється у системі, яку використовує вуз. Якщо таких вимог не встановлено, за основу береться середній рівень унікальності, що перевіряється на еТХТ.
Яка додаткова інформація потрібна для написання практичної роботи?
Насамперед, це методичка, але також не зайвими будуть побажання викладача.

Працюємо по всій Україні