0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Практична робота на замовлення в Житомирі

Замовте практичну роботу в агентстві Магістр, автори якого вже не перший рік надають послуги написання студентських робіт клієнтам зі всієї України!

Дізнайся вартість практичної в Житомирі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 460 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
289
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
69 431
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити практичну роботу в Житомирі


Замовити практичну роботу в Житомирі - фото

Маючи смартфон чи комп’ютер з доступом до інтернету, замовити практичну роботу в Житомирі буде досить просто. Для цього створений зручний та функціональний сайт. Для того, щоб замовити роботу, необхідно виконати декілька простих кроків.

 1. Пройти реєстрацію на сайті агентства Магістр та отримати доступ у свій особистий кабінет. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму та вказати в ній тип роботи, своє ім’я та електронну адресу.
 2. Оформити замовлення. В особистому кабінеті заповняється форма, в якій крім типу роботи, зазначається її тема, кількість сторінок, термін написання, рівень унікальності тощо. Після заповнення всіх полів прикріплюється методичка, в якій зазначені вимоги ВНЗ до роботи.
 3. Узгодити вартість замовлення. Орієнтовна ціна розраховується за допомогою онлайн-калькулятора, який пропонується на сайті агентства. Однак точна вартість стане відомою після розгляду заявки та вибору автора. Якщо вартість роботи не влаштує клієнта, він може відмовитися від замовлення або замовити практичну роботу в Житомирі в менш кваліфікованого автора, який виконає її за біль доступною ціною.
 4. Оплатити замовлення. Оплата проводиться у два етапи – передоплата та внесення коштів за другу частину роботи. Розрахуватися з агентством можна в особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay.
 5. Відправити роботу на доопрацювання. В разі необхідності треба прикріпити файл із зауваженнями до вкладки «Доопрацювати». В межах плану правки вносяться безкоштовно.
 6. Оцінити роботу автора та агентства. Оцінку можна поставити в особистому кабінеті після здачі роботи.

В разі виникнення будь-яких питань, можна звернутися до менеджера агентства. Спілкування з ним відбувається в чаті.Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання практичних робіт в Житомирі довіряють Магістру?

Агентство Магістр вже не перший рік співпрацює зі студентами кращих вищих навчальних закладів України. До нього звертаються клієнти, які навчаються в ВНЗ міста Житомир, таких як:

Державний університет «Житомирська політехніка»;
Житомирський державний університет імені Івана Франка»
Житомирський інститут Межрегіональної академії управління персоналом.
Замовлення практичних робіт в Житомирі в авторів агентства Магістр має ряд переваг, серед яких необхідно зазначити наступні:

 • висока якість та унікальність;
 • своєчасне виконання;
 • внесення безкоштовних поправок в межах затвердженого плану;
 • безкоштовне написання плану роботи;
 • професіоналізм авторів – викладачів, аспірантів, наукових співробітників тощо;
 • супровід роботи до здачі;
 • доступні ціни та знижки для постійних клієнтів.
Що про нас кажуть?
Іван
21 квітня
Дуже швидко і якісно
ID: 9951ХХ
Таня
19 квітня
Робота виконана вчасно і зроблена якісно. Дякую за допомогу. При необхідності обов'язково скористаюся вашими послугами знову.
ID: 9708ХХ
Тетяна Хоменко
18 квітня
Загалом, дуже хороша робота, дякую автору чи авторці. Є певні мінуси: багато кальки з російської, та порушення логіки послідовності, хотілося б трішки більшої глибини у контексті розгляду окремих подій. Але на захисті єдиний розділ до якого не було питань (після вичитки та певних виправлень) - саме ваш) тому дякую за допомогу!
ID: 9732ХХ
Каріна
18 квітня
Дуже гарно написано, дякую!!!!!!
ID: 9928ХХ
Галина
13 квітня
Дуже дякую за виконану роботу! Я передивилась, все зроблено якісно))
ID: 9659ХХ
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Який орієнтовний термін написання практичних робіт в Житомирі?
Орієнтовний термін виконання замовлення – від 7 до 10 днів. Він залежить від багатьох факторів, таких як тема роботи, її унікальність тощо. Термінове замовлення може бути виконане за 2 дні.
Чи можна замовити практичну в Житомирі без плану?
Допускається замовлення практичної роботи без плану. Більш того, його можуть скласти автори агентства.
Яким чином відбувається спілкування з автором?
Пряме спілкування з автором не передбачене, тому будь-які питання можна поставити в чаті з менеджером агентства.
Який рівень унікальності матиме практична робота, замовлена в Житомирі?
Рівень унікальності буде таким, як вказано у вимогах при оформленні замовлення. Якщо вимог щодо цього показника немає, унікальність матиме середнє значення та перевірятиметься в системі еТХТ.
Яка додаткова інформація потрібна для виконання замовлення?
Це методичка, в якій вказані вимоги до роботи. Також бажано вказати побажання викладача. Їх виконання позитивне вплине на оцінку.

Працюємо по всій Україні