0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Практична робота на замовлення в Житомирі

Замовте практичну роботу в агентстві Магістр, автори якого вже не перший рік надають послуги написання студентських робіт клієнтам зі всієї України!

Дізнайся вартість практичної в Житомирі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 260 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити практичну роботу в Житомирі


Замовити практичну роботу в Житомирі - фото

Маючи смартфон чи комп’ютер з доступом до інтернету, замовити практичну роботу в Житомирі буде досить просто. Для цього створений зручний та функціональний сайт. Для того, щоб замовити роботу, необхідно виконати декілька простих кроків.

 1. Пройти реєстрацію на сайті агентства Магістр та отримати доступ у свій особистий кабінет. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму та вказати в ній тип роботи, своє ім’я та електронну адресу.
 2. Оформити замовлення. В особистому кабінеті заповняється форма, в якій крім типу роботи, зазначається її тема, кількість сторінок, термін написання, рівень унікальності тощо. Після заповнення всіх полів прикріплюється методичка, в якій зазначені вимоги ВНЗ до роботи.
 3. Узгодити вартість замовлення. Орієнтовна ціна розраховується за допомогою онлайн-калькулятора, який пропонується на сайті агентства. Однак точна вартість стане відомою після розгляду заявки та вибору автора. Якщо вартість роботи не влаштує клієнта, він може відмовитися від замовлення або замовити практичну роботу в Житомирі в менш кваліфікованого автора, який виконає її за біль доступною ціною.
 4. Оплатити замовлення. Оплата проводиться у два етапи – передоплата та внесення коштів за другу частину роботи. Розрахуватися з агентством можна в особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay.
 5. Відправити роботу на доопрацювання. В разі необхідності треба прикріпити файл із зауваженнями до вкладки «Доопрацювати». В межах плану правки вносяться безкоштовно.
 6. Оцінити роботу автора та агентства. Оцінку можна поставити в особистому кабінеті після здачі роботи.

В разі виникнення будь-яких питань, можна звернутися до менеджера агентства. Спілкування з ним відбувається в чаті.



Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання практичних робіт в Житомирі довіряють Магістру?

Агентство Магістр вже не перший рік співпрацює зі студентами кращих вищих навчальних закладів України. До нього звертаються клієнти, які навчаються в ВНЗ міста Житомир, таких як:

Державний університет «Житомирська політехніка»;
Житомирський державний університет імені Івана Франка»
Житомирський інститут Межрегіональної академії управління персоналом.
Замовлення практичних робіт в Житомирі в авторів агентства Магістр має ряд переваг, серед яких необхідно зазначити наступні:

 • висока якість та унікальність;
 • своєчасне виконання;
 • внесення безкоштовних поправок в межах затвердженого плану;
 • безкоштовне написання плану роботи;
 • професіоналізм авторів – викладачів, аспірантів, наукових співробітників тощо;
 • супровід роботи до здачі;
 • доступні ціни та знижки для постійних клієнтів.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Який орієнтовний термін написання практичних робіт в Житомирі?
Орієнтовний термін виконання замовлення – від 7 до 10 днів. Він залежить від багатьох факторів, таких як тема роботи, її унікальність тощо. Термінове замовлення може бути виконане за 2 дні.
Чи можна замовити практичну в Житомирі без плану?
Допускається замовлення практичної роботи без плану. Більш того, його можуть скласти автори агентства.
Яким чином відбувається спілкування з автором?
Пряме спілкування з автором не передбачене, тому будь-які питання можна поставити в чаті з менеджером агентства.
Який рівень унікальності матиме практична робота, замовлена в Житомирі?
Рівень унікальності буде таким, як вказано у вимогах при оформленні замовлення. Якщо вимог щодо цього показника немає, унікальність матиме середнє значення та перевірятиметься в системі еТХТ.
Яка додаткова інформація потрібна для виконання замовлення?
Це методичка, в якій вказані вимоги до роботи. Також бажано вказати побажання викладача. Їх виконання позитивне вплине на оцінку.

Працюємо по всій Україні