0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Практична робота на замовлення в Житомирі

Замовте практичну роботу в агентстві Магістр, автори якого вже не перший рік надають послуги написання студентських робіт клієнтам зі всієї України!

Дізнайся вартість практичної в Житомирі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 130 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
702
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
42 647
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 14 років

Як замовити практичну роботу в Житомирі


Замовити практичну роботу в Житомирі - фото

Маючи смартфон чи комп’ютер з доступом до інтернету, замовити практичну роботу в Житомирі буде досить просто. Для цього створений зручний та функціональний сайт. Для того, щоб замовити роботу, необхідно виконати декілька простих кроків.

 1. Пройти реєстрацію на сайті агентства Магістр та отримати доступ у свій особистий кабінет. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму та вказати в ній тип роботи, своє ім’я та електронну адресу.
 2. Оформити замовлення. В особистому кабінеті заповняється форма, в якій крім типу роботи, зазначається її тема, кількість сторінок, термін написання, рівень унікальності тощо. Після заповнення всіх полів прикріплюється методичка, в якій зазначені вимоги ВНЗ до роботи.
 3. Узгодити вартість замовлення. Орієнтовна ціна розраховується за допомогою онлайн-калькулятора, який пропонується на сайті агентства. Однак точна вартість стане відомою після розгляду заявки та вибору автора. Якщо вартість роботи не влаштує клієнта, він може відмовитися від замовлення або замовити практичну роботу в Житомирі в менш кваліфікованого автора, який виконає її за біль доступною ціною.
 4. Оплатити замовлення. Оплата проводиться у два етапи – передоплата та внесення коштів за другу частину роботи. Розрахуватися з агентством можна в особистому кабінеті за допомогою таких платіжних сервісів, як Platon чи Liqpay.
 5. Відправити роботу на доопрацювання. В разі необхідності треба прикріпити файл із зауваженнями до вкладки «Доопрацювати». В межах плану правки вносяться безкоштовно.
 6. Оцінити роботу автора та агентства. Оцінку можна поставити в особистому кабінеті після здачі роботи.

В разі виникнення будь-яких питань, можна звернутися до менеджера агентства. Спілкування з ним відбувається в чаті.Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання практичних робіт в Житомирі довіряють Магістру?

Агентство Магістр вже не перший рік співпрацює зі студентами кращих вищих навчальних закладів України. До нього звертаються клієнти, які навчаються в ВНЗ міста Житомир, таких як:

Державний університет «Житомирська політехніка»;
Житомирський державний університет імені Івана Франка»
Житомирський інститут Межрегіональної академії управління персоналом.
Замовлення практичних робіт в Житомирі в авторів агентства Магістр має ряд переваг, серед яких необхідно зазначити наступні:

 • висока якість та унікальність;
 • своєчасне виконання;
 • внесення безкоштовних поправок в межах затвердженого плану;
 • безкоштовне написання плану роботи;
 • професіоналізм авторів – викладачів, аспірантів, наукових співробітників тощо;
 • супровід роботи до здачі;
 • доступні ціни та знижки для постійних клієнтів.
Що про нас кажуть?
Іван
15 червня
Вдячний за хорошу роботу з високим результатом і окрема подяка за правки)
ID: 5788ХХ
Євген
10 червня
Хоча був трохи перевищений срок роботи, робота виконана якісно і з дотриманням методички! Залишилися приємні враження)
ID: 5687ХХ
Юлия
06 червня
Дуже швидко і якісно виконана робота. Я щаслива, що звернулась до вас за послугою !
ID: 5887ХХ
Антоніна
06 червня
Магістерська робота виконана якісно та структуровано з дотриманняс всіх вимог! Дуже щаслива що звернулася саме до вас! Захист на 90A!
ID: 5509ХХ
Поліна
06 червня
Щиро дякую за відмінну роботу!
ID: 5879ХХ
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Александр     20 травня
Курсовая
Благодарю авторов компании за качественно выполненную курсовую работу по истории. Она соответствует всем установленным требованиям. Курсовая выполнялась по частям, благодаря чему можно было контролировать процесс ее написания. После внесения предоплаты и написания первого раздела, автор приступил ко второй части. Хочу сказать, что я доволен полученным результатом, особенно, учитывая, небольшую стоимость работы. Сдача работы прошла успешно. Получил четверку. Все, кто ищет надежную компанию, предоставляющую услуги по написанию студенческих работ, рекомендую обратиться именно сюда! Вы точно не пожалеете о своем выборе.
Олег     19 квітня
Курсовая
Звертався в компанію з проханням написати курсову. Тема роботи була досить специфічною, тому довелося довго чекати, поки підберуть автора. Щодо іншого, то хочу сказати, що: 1) Робота виконана на совість. 2) Автор дотримався всіх вимог, навіть не зважаючи на складну тему. 3) Він використовував актуальні джерела та повністю розкрив тему роботу. 4) Приємно здивувало те, що рівень унікальності перевищив навіть той, який був вказаний мною в заявці. 5) Не довелося вносити ніяких поправок, хоча ще при замовленні мене запевнили, що при необхідності вони будуть зроблені в найкоротші терміни. 6) При здачі роботи у мене не виникло ніяких проблем. Хочу подякувати автору, який так старанно виконав замовлення. Буду рекомендувати компанію всім друзям та знайомим.
Галина     25 березня
Курсовая
Звертаюся в цю компанію не перший раз. Почала з рефератів та контрольних. Коли прийшов час писати курсову, навіть не роздумувала, де її замовити. Зі своїм вибором не помилилася: 1. Курсова була зроблена своєчасно. 2. Практично всі вимоги дотримані. 3. Треба було поправити перший розділ, але з цим не виникло жодних проблем. Автор, який займався написанням курсової, зробив це дуже швидко. А так як правки виконувались в рамках плану, то за це не довелося доплачувати. Думаю, що дипломну також замовлю в цій компанії. Думаю, мій відгук допоможе студентам зробити правильний вибір. За курсову роботу ставлю 5.
Вита     17 березня
Реферат
Недавно заказывала реферат, поэтому могу рекомендовать сервис как - очень надежный, который берется практически за все работы - и при этом не берет большие деньги. Рекомендую пользоваться услугами данной компании, обязательно приведу своих друзей. Спасибо вам! Хочу сказать, что исполнитель несколько раз переделывал работу, поскольку руководитель был очень требовательным. Еще раз спасибо вам за терпеливость и за ответственный подход.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Який орієнтовний термін написання практичних робіт в Житомирі?
Орієнтовний термін виконання замовлення – від 7 до 10 днів. Він залежить від багатьох факторів, таких як тема роботи, її унікальність тощо. Термінове замовлення може бути виконане за 2 дні.
Чи можна замовити практичну в Житомирі без плану?
Допускається замовлення практичної роботи без плану. Більш того, його можуть скласти автори агентства.
Яким чином відбувається спілкування з автором?
Пряме спілкування з автором не передбачене, тому будь-які питання можна поставити в чаті з менеджером агентства.
Який рівень унікальності матиме практична робота, замовлена в Житомирі?
Рівень унікальності буде таким, як вказано у вимогах при оформленні замовлення. Якщо вимог щодо цього показника немає, унікальність матиме середнє значення та перевірятиметься в системі еТХТ.
Яка додаткова інформація потрібна для виконання замовлення?
Це методичка, в якій вказані вимоги до роботи. Також бажано вказати побажання викладача. Їх виконання позитивне вплине на оцінку.

Працюємо по всій Україні