0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Замовити практичну роботу в Запоріжжі

Скористфйтесь пропозицією агентства "Магістр" і отримайте якісно виконану роботу за найнижчою ціною.

Дізнайся вартість практичної в Запоріжжі
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 260 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити практичну роботу в Запоріжжі?


Замовити практичну роботу в Запоріжжі - фото

Агентство Магістр співпрацює зі студентами різних міст України через інтернет. Для цього створений зручний та функціональний сайт. Для того, щоб оформити замовлення, необхідно виконати декілька простих кроків.


 1. Пройти просту реєстрацію на сайті агентства. Для цього заповнюється спеціальна форма, в якій вказується тип роботи, ім'я замовника, а також його електронна пошта. Вона необхідна для того, щоб отримати доступ в особистий кабінет.
 2. Оформити замовлення. В спеціальній формі, яка пропонується в особистому кабінеті, крім типу роботи, вказується її тема, обсяг, рівень унікальності та інші вимоги. Для того, щоб робота була максимально якісною, необхідно прикріпити методичні рекомендації.
 3. Відправити заявку на розгляд та узгодити ціну. Ціна залежить від багатьох факторів. Її можна розрахувати за допомогою онлайн калькулятора, який пропонується на сайті. Однак точна вартість стане невідомою тільки після розгляду заявки. Відповідь з нею надійде протягом доби. Якщо вартість роботи здається замовнику зависокою, він може відхилити свою заявку. Також у нього є можливість замовити практичну роботу в Запоріжжі в іншого автора. Він не буде мати високої кваліфікації, але зробить роботу за більш доступною ціною.
 4. Оплатити роботу. Оплата здійснюється у два етапи. Спочатку вноситься завдаток, а після виконання всієї роботи - сума що залишилася. Внести кошти можна у своєму особистому кабінеті за допомогою популярних платіжних систем Platon чи Liqpay.
 5. Відправити файл із зауваженнями на доопрацювання, якщо виникне така необхідність. Він прикріплюється до вкладки «Доопрацювати». Слід зазначити, що всі поправки в рамках плану вносяться безкоштовно.
 6. Залишити оцінку. Її можна виставити у своєму особистому кабінеті після здачі роботи. Також можна залишити свої зауваження.
Будь-які питання можна вирішити в чаті з менеджером агентства Магістр. Оперативна відповідь гарантована.Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання практичних робіт в Запоріжжі варто довіряти агентству Магістр?

Агентство магістр - це команда професіоналів, до яких звертаються студенти багатьох українських вузів. Не виключення - студенти ВНЗ міста Запоріжжя, таких як:

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій (ЗІЕІТ);
Запорізький національний університет (ЗНУ);
Класичний приватний університет (КПУ).
Клієнти агентства Магістр зазначають, що замовлення практичних робіт в Запоріжжі має багато переваг. Серед них необхідно зазначити наступні:

 • висока якість роботи та унікальність, яка передбачена вимогами ВНЗ;
 • своєчасне виконання в зазначені терміни;
 • внесення поправок, яке є безкоштовне в рамках затвердженого плану;
 • професійні та кваліфіковані автори. Це викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти та співробітники наукових установ;
 • підтримка студента та супровід роботи до здачі;
 • доступні ціни, знижки для постійних клієнтів до 10 відсотків;
 • зручний та зрозумілий сайт;
 • можливість підтримувати постійний зв'язок з агентством в чаті.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу виконується практична робота в Запоріжжі авторами агентства Магістр?
Виконання роботи займає від 7 до 10 днів. Однак точний термін залежить від вимог замовника. Якщо робота потрібна терміново, вона може бути виконана за 2 дні.
Чи можливе замовлення практичних робіт в Запоріжжі без плану?
Звернувшись в агентство Магістр, можна замовити практичну роботу без плану. Його можуть виконати автори абсолютно безкоштовно.
Чи є можливість спілкування з автором?
Пряме спілкування з автором неможливе. В разі виникнення будь-яких питань можна звернутися до менеджера агентства. Для цього потрібно написати йому в чат.
Чи буде робота, замовлена в агентстві Магістр, унікальною?
Робота буде мати рівень унікальності, який вказаний в замовленні. Якщо немає вимог щодо цього показника, за основу буде взятий середній рівень унікальності, який перевірятиметься в системі еtxt.
Чи потрібно надавати додаткові матеріали для замовлення практичної в Запоріжжі?
Для того, щоб робота відповідала вимогам ВНЗ, необхідно надати методичні рекомендації, а також вказати побажання викладача.

Працюємо по всій Україні