0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота на замовлення зі зв'язків з громадськістю

Замовляйте магістерську роботу з дисципліни зв'язки з громадськістю, PR по вигідній ціні в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість магістерської зі зв'язків з громадськістю
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
560
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 487
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу зі зв'язків з громадськістю?

Замовити магістерську роботу з дисципліни зв'язки з громадськістю, PR – розумне рішення для багатьох українських студентів. Таку можливість пропонує агентство Магістр, яке вже не перший рік займається написанням студентських робіт. Що потрібно зробити для оформлення замовлення?

 1. Зайти на сайт агентства Магістр та пройти реєстрацію. Завдяки цьому можна отримати доступ в особистий кабінет. Реєстрація займає декілька хвилин, адже все, що потрібно зробити користувачу сайту – це натиснути кнопку «Замовити» та заповнити спеціальну форму, вказавши в ній тип роботи, ім’я та електронну пошту.
 2. Оформити замовлення в особистому кабінеті та подати його на розгляд. Для цього потрібно вказати вимоги до роботи, а саме предмет, з якого вона виконується, тему, термін написання, унікальність, сервіс для її перевірки, обсяг тощо. Для того щоб замовлення відповідало цим вимогам, потрібно надати методичку. Серед інших даних слід зазначити номер телефону курс та ВНЗ.
 3. Визначитися з ціною замовлення. Після розгляду заявки підбирається автор та визначається вартість роботи. Результати розгляду повідомляються замовнику в повідомленні, яке надходить йому протягом доби. Якщо його все влаштовує, він вносить завдаток. Якщо ні – просить підібрати іншого виконавця. Можливо, відгукнеться автор з меншим досвідом роботи чи невисокою кваліфікацією, який зробить роботу по більш доступній ціні.
 4. Оплатити замовлення. Рекомендується скористатися своїм особистим кабінетом, переказавши гроші через сервіси Platon або Liqpay. Після внесення завдатку перший розділ магістерської виконується автором та перевіряється викладачем. Далі замовник вносить оплату за другу частину роботи. Написання плану не оплачується додатково.
 5. Надати файл, в якому містяться зауваження викладача, для внесення поправок. Вони робляться як в одному розділі, так і у всій роботі.
 6. Дати оцінку автору, який займається написанням магістерських робіт з дисципліни зв'язки з громадськістю, PR. Також в особистому кабінеті можна залишити зауваження з можливістю його публікації на сайті агентства.
Зв'язок з менеджером агентства можна тримати в чаті.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських зі зв'язків з громадськістю довіряють Магістру?

Агентство Магістр пропонує купити магістерську роботу з дисципліни зв'язки з громадськістю, PR, яка відповідає всім вимогам ВНЗ, в якому навчається замовник. В ньому працює команда професіоналів, яка складається з кваліфікованих викладачів, аспірантів та навіть співробітників наукових установ. Співпраця з ними має ряд переваг серед яких необхідно відзначити наступне:

 • кожна робота перевіряється на відповідність встановленим вимогам та рівню унікальності;
 • замовлення виконується своєчасно та без затримок;
 • доопрацювання виконуються безкоштовно в рамках затвердженого плану;
 • клієнтам гарантується супровід роботи до її здачі та захисту;
 • ціна доступна кожному студенту;
 • знижки до 10% дадуть можливість зекономити, якщо клієнт схоче замовити магістерську роботу з дисципліни зв'язки з громадськістю, PR чи будь яку іншу роботу в майбутньому;
 • оформлення замовлення відбувається дуже швидко та просто.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Наскільки швидко виконується магістерська робота зі зв'язків із громадськістю, PR?
Це залежить від вимог, встановлених закладом вищої освіти, однак в середньому це займає від 15 до 30 днів. Термінові замовлення виконуються за 4 дні. Але слід зазначити, що автор береться тільки за ті роботи, які він зможе виконати вчасно.
Якщо немає плану, можна замовити магістерську з дисципліни зв'язки з громадськістю, PR?
Агентство Магістр буде раде допомогти клієнту та при необхідності скласти план роботи.
Як спілкуватися з автором, щоб слідкувати за виконанням магістерської роботи?
Це можна робити виключно через менеджера, який відповідає на запитання клієнта в чаті.
Чи не буде проблем з плагіатом?
Автори агентства пишуть тільки унікальний контент, тому замовнику не слід про це турбуватися. Унікальність його роботи буде не меншою, ніж він вказав при оформленні замовлення. Вона буде перевірятися в системі еТХТ, якщо інше не встановлено у вимогах ВНЗ.
Чи потрібно надавати додаткові матеріали?
Методичка, розрахунки, джерела та будь-яка інша інформація може знадобитися для написання магістерської роботи.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін