0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з діловодства на замовлення

Скористайтесь вигідною пропозицією агентства Магістр та замовте магістерську роботу з діловодства, документознавства або документалістики!

Дізнайся вартість магістерської з діловодства
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 001
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з діловодства, документознавства або документалістики?

Якщо ви бажаєте замовити магістерську роботу з діловодства, документознавства та документалістики, заходьте на сайт агентства Магістр та виконайте наступні кроки:

 1. Пройдіть реєстрацію, обов’язкову для всіх клієнтів. Після натискання кнопки «Замовити» перед вами відкриється реєстраційна форма, в якій необхідно вказати тип роботи, своє ім’я та електронну пошту.
 2. Заповніть форму замовлення у своєму особистому кабінеті. Вкажіть в ній вимоги до роботи, а саме: її тему, предмет, унікальність, кількість сторінок, курс та ВНЗ, в якому ви навчаєтесь. Також потрібно зазначити свій номер телефону. Для того щоб робота відповідала вимогам вищого навчального закладу, слід прикріпити методичку. Оформлена належним чином заявка подається на розгляд.
 3. Отримайте повідомлення від агентства та визначитись з вартістю роботи. Якщо вона здалася вам зависокою, ви можете замовити магістерську роботу з діловодства, документознавства та документалістики у іншого автора. Його кваліфікація чи досвід роботи буде не таким високим, однак він виконає роботу за біль доступною ціною.
 4. Оплатіть роботу. Для вашої зручності агентство Магістр пропонує внести кошти в особистому кабінеті за допомогою таких платіжних систем, як Platon чи Liqpay. План роботи може бути складений автором агентства Магістр. Ця послуга входить в загальну вартість роботи. Слід зазначити, що спочатку вам необхідно внести завдаток, а після написання та перевірки першого розділу роботи – оплатити другий розділ та всю іншу роботу.
 5. Відправте файл із зауваженнями викладача на доопрацювання, прикріпивши його до вкладки «Доопрацювати». Правки вносяться як в окремі розділи магістерських робіт з діловодства, документознавства та документалістики, так і у всю роботу.
 6. Залиште відгуки про роботу з агентством. Також у своєму особистому кабінеті ви можете поставити оцінку за виконану роботу та написати своє зауваження. Воно може бути опубліковане на сайті агентства.
Будь-які питання щодо замовлення, оплати, внесення поправок та ін., вирішуються в чаті з менеджером агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт з діловодства довіряють агентству Магістр?

Купити магістерську роботу з діловодства, документознавства та документалістики, звернувшись в агентство Магістр – це найкраще рішення для сучасного студента, який не хоче витрачати свій дорогоцінний час на самостійне виконання проекту. Серед основних переваг, які має співпраця з його авторами, необхідно відмітити наступні:

 • Висока якість роботи та оформлення, яке відповідає вимогам ВНЗ;
 • Своєчасне виконання в терміни, які були зазначені при замовленні магістерської з діловодства, документознавства та документалістики;
 • Унікальність та перевірка в системі, яка вимагається вищим навчальним закладом;
 • Внесення поправок та супровід роботи до її здачі та захисту;
 • Доступна ціна та знижки для постійних клієнтів до 10%;
 • Постійний зв'язок з менеджерами агентства, завдяки якому можна вирішити будь-які питання;
 • Зручне оформлення замовлення через інтернет.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу займає написання магістерської роботи?
Орієнтовний термін написання магістерської роботи – від 15 до днів, однак точно можна сказати лише після опрацювання заявки. Термінова робота виконується за 4 дні.
Чи можна замовити магістерську з діловодства, документознавства та документалістики без плану?
При потребі план складається автором, тому замовлення можна оформити і без нього.
Як поспілкуватися з автором?
Поспілкуватися з автором та поставити йому питання щодо роботи можна лише через менеджера, відправивши повідомлення в чат.
Який рівень унікальності матиме замовлена магістерська робота?
Автор орієнтуватиметься на рівень унікальності та систему перевірки, яка вказана в замовленні. Якщо вимог щодо неї немає, за основу братиметься середній показник, а перевірка здійснюватиметься в системі еТХТ.
Чи потрібно надавати додаткову інформацію?
Бажано надати всю інформацію, яка є в наявності: методичку, побажання викладача, розрахунки, джерела тощо.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін