0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з маркетингу на замовлення

Для того щоб не витрачати свій час, замовляйте магістерську роботу з маркетингу в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з маркетингу

Написання магістерських праць – це доволі складний процес, який потребує багато часу та зусиль. Саме тому варто замовити магістерську роботу з маркетингу в авторів агентства Магістр! Це дасть можливість отримати хорошу оцінку, не прикладаючи ніяких зусиль. Для того щоб оформити замовлення, необхідно виконати наступне:

 1. Стати зареєстрованим користувачем сайту агентства Магістр. Для цього потрібно заповнити форму, яка відкривається відразу після натискання кнопки «Замовити». В ній вказується тип роботи, ім’я замовника та його електронна пошта (для отримання доступу в особистий кабінет та подальшого оформлення замовлення).
 2. Заповнити заявку та відправити ї на розгляд. Заявка – це спеціальна форма, в якій вказуються основні вимоги до роботи. Це її тема, предмет, обсяг, унікальність, сервіс перевірки, термін виконання тощо. Магістерські роботи з маркетингу оформляються відповідно до методичних рекомендацій, які також подаються при оформленні замовлення. Якщо їх немає, робота буде відповідати загальним вимогам. Крім вищевказаного, замовнику слід вказати ВНЗ та курс, на якому він навчається, а також свій контактний номер телефону.
 3. Дочекатися результатів розгляду заявки, які приходять в повідомленні. В ньому міститься інформація щодо того, чи відгукнувся автор, а також щодо вартості роботи. Якщо замовник згідний з ціною роботи, він вносить завдаток, якщо ні – відхиляє свою заявку. Також у нього є можливість попросити підібрати іншого автора. Він матиме не таку високу кваліфікацію чи досвід, однак замовити магістерську роботу з маркетингу в нього можна по нижчій ціні.
 4. Оплатити роботу, перерахувавши завдаток та основну суму. Це можна зробити в своєму особистому кабінеті за допомогою таких сервісів як Platon чи Liqpay. Їх використання дає можливість не сплачувати комісію. Варто зазначити, що складання плану входить в загальну вартість роботи, тому оплачувати цю послугу додатково не потрібно.
 5. Відправити файл із зауваженнями для внесення поправок у всю роботу або її окремий розділ. Вони безкоштовні в рамках плану, затвердженого викладачем.
 6. Оцінити магістерську роботу, а при бажанні – залишити своє зауваження. Це можна зробити в особистому кабінеті.
В разі виникнення будь-яких питань, можна написати в чат менеджеру агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з маркетингу довіряють агентству Магістр?

Замовити магістерську роботу з маркетингу у авторів агентства Магістр – розумне рішення, яке має ряд переваг.
Зробити замовлення можна онлайн, знаходячись в будь-якому регіоні України.

 • Замовнику гарантується висока якість роботи, її унікальність та виконання в установлені терміни.
 • Виконанням замовлень займаються професіонали, які мають великий досвід роботи та необхідний багаж знань. Вони повністю розкривають тему магістерської роботи та використовують для цього тільки актуальні джерела.
 • В разі необхідності вносяться поправки. Якщо план роботи не змінився, ця послуга надається безкоштовно.
 • Робота буде супроводжуватися автором аж до моменту її здачі та захисту.
 • Ціна на магістерські роботи одні із найменших в Україні. Крім того, постійному клієнту гарантується знижка до 10%.
.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору для написання магістерської з такого предмету як маркетинг?
Час, який потрібен для виконання замовлення, залежить від вимог, встановлених вищим навчальним закладом. В середньому потрібно від 15 до 30 днів. Однак якщо завдання термінове, то термін його виконання скорочується до 4 днів.
Чи обов’язково потрібен план, щоб замовити магістерську з маркетингу в агентстві Магістр?
План не є обов’язково умовою для замовлення магістерської роботи. Його може скласти автор, який займатиметься виконанням замовлення.
Яким чином відбувається спілкування з автором?
Спілкування з автором відбувається виключно через менеджера агентства, якому можна писати в чат.
Чи варто хвилюватися за унікальність магістерської праці?
Цього робити не варто, адже рівень унікальності буде таким, як вказано в заявці. Він буде перевірений в еТХТ, якщо інші вимоги не зазначені замовником.
Що з додаткових матеріалів може знадобитися автору?
Крім методичних матеріалів, це можуть бути розрахунки, таблиці, джерела тощо. Також можна зазначити побажання викладача.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін