0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з маркетингу на замовлення

Для того щоб не витрачати свій час, замовляйте магістерську роботу з маркетингу в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з маркетингу
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
318
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
71 549
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити магістерську роботу з маркетингу

Написання магістерських праць – це доволі складний процес, який потребує багато часу та зусиль. Саме тому варто замовити магістерську роботу з маркетингу в авторів агентства Магістр! Це дасть можливість отримати хорошу оцінку, не прикладаючи ніяких зусиль. Для того щоб оформити замовлення, необхідно виконати наступне:

 1. Стати зареєстрованим користувачем сайту агентства Магістр. Для цього потрібно заповнити форму, яка відкривається відразу після натискання кнопки «Замовити». В ній вказується тип роботи, ім’я замовника та його електронна пошта (для отримання доступу в особистий кабінет та подальшого оформлення замовлення).
 2. Заповнити заявку та відправити ї на розгляд. Заявка – це спеціальна форма, в якій вказуються основні вимоги до роботи. Це її тема, предмет, обсяг, унікальність, сервіс перевірки, термін виконання тощо. Магістерські роботи з маркетингу оформляються відповідно до методичних рекомендацій, які також подаються при оформленні замовлення. Якщо їх немає, робота буде відповідати загальним вимогам. Крім вищевказаного, замовнику слід вказати ВНЗ та курс, на якому він навчається, а також свій контактний номер телефону.
 3. Дочекатися результатів розгляду заявки, які приходять в повідомленні. В ньому міститься інформація щодо того, чи відгукнувся автор, а також щодо вартості роботи. Якщо замовник згідний з ціною роботи, він вносить завдаток, якщо ні – відхиляє свою заявку. Також у нього є можливість попросити підібрати іншого автора. Він матиме не таку високу кваліфікацію чи досвід, однак замовити магістерську роботу з маркетингу в нього можна по нижчій ціні.
 4. Оплатити роботу, перерахувавши завдаток та основну суму. Це можна зробити в своєму особистому кабінеті за допомогою таких сервісів як Platon чи Liqpay. Їх використання дає можливість не сплачувати комісію. Варто зазначити, що складання плану входить в загальну вартість роботи, тому оплачувати цю послугу додатково не потрібно.
 5. Відправити файл із зауваженнями для внесення поправок у всю роботу або її окремий розділ. Вони безкоштовні в рамках плану, затвердженого викладачем.
 6. Оцінити магістерську роботу, а при бажанні – залишити своє зауваження. Це можна зробити в особистому кабінеті.
В разі виникнення будь-яких питань, можна написати в чат менеджеру агентства.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з маркетингу довіряють агентству Магістр?

Замовити магістерську роботу з маркетингу у авторів агентства Магістр – розумне рішення, яке має ряд переваг.
Зробити замовлення можна онлайн, знаходячись в будь-якому регіоні України.

 • Замовнику гарантується висока якість роботи, її унікальність та виконання в установлені терміни.
 • Виконанням замовлень займаються професіонали, які мають великий досвід роботи та необхідний багаж знань. Вони повністю розкривають тему магістерської роботи та використовують для цього тільки актуальні джерела.
 • В разі необхідності вносяться поправки. Якщо план роботи не змінився, ця послуга надається безкоштовно.
 • Робота буде супроводжуватися автором аж до моменту її здачі та захисту.
 • Ціна на магістерські роботи одні із найменших в Україні. Крім того, постійному клієнту гарантується знижка до 10%.
.
Що про нас кажуть?
Юрій
29 травня
За час, виділений на виконання, робота в цілому виконана майже бездоганно.
ID: 10279ХХ
Марина
25 травня
Автор мастер своего дела, впечатляет качество работы
ID: 10257ХХ
Назар
24 травня
Дуже дякую за якісну роботу,на антиплагіат робота пройшла на відмінний відсоток,як хотів,і у викладача не було ніяких поправок
ID: 10041ХХ
Аліна
24 травня
Тільки руки дійшли до відгуку. Так як не маю часу займатись сама такими роботами, часто користуюсь вашими послугами. Саме за цю роботу я отримала найвищий бал, я дуже задоволена послугами. Дякую!
ID: 8870ХХ
Анастасія
12 травня
Дякую за надзвичайно якісну роботу
ID: 9978ХХ
Валя     23 травня
Курсовая
Дякую автору та співробітникам сервісу Магістр за відмінну та оперативну допомогу у підготовці курсової. Найбільше переживала за другий, практичний розділ, але автор зробив усе за умовами: складено план експерименту; обрано раціональний порядок проведення експерименту; проаналізовано результати експерименту та зроблено обґрунтовані висновки. Перевірку на плагіат пройшла з першої спроби – 75%. Ще користуватимуся цим сервісом!
Ліда     17 квітня
Курсовая
Однозначно рекомендую цю компанію для замовлення робіт! Сама не справлялася з курсовою, ніколи було займатися роботою, терміни зовсім горіли. Замовила роботу у цієї компанії, одразу вказала, що маю дуже короткі терміни для виконання. Робота в результаті була виконана навіть трохи раніше терміну, за що велике спасибі автору мого замовлення! Оригінальність становила 71%. Мені дуже сподобалося, що менеджерка дуже чуйна, намагалася швидко відповідати в чаті та передавати всю інформацію від автора. Вартість роботи також була цілком адекватна. Дякую велике за чудову роботу! Звертатимуся ще)
Олег     20 березня
Курсовая
Захистив курсову роботу на відмінно, дякую цьому сервісу за якісну послугу. При замовленні відправив всі вимоги та пояснення від викладача, щоб автор мав гарне розуміння, що за робота потрібна. Зробили за тиждень все вчасно. Відправив роботу на перевірку, роботу прийняли з першого разу!)) Всім рекомендую цей сервіс, відповідально підходять до своєї роботи!
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору для написання магістерської з такого предмету як маркетинг?
Час, який потрібен для виконання замовлення, залежить від вимог, встановлених вищим навчальним закладом. В середньому потрібно від 15 до 30 днів. Однак якщо завдання термінове, то термін його виконання скорочується до 4 днів.
Чи обов’язково потрібен план, щоб замовити магістерську з маркетингу в агентстві Магістр?
План не є обов’язково умовою для замовлення магістерської роботи. Його може скласти автор, який займатиметься виконанням замовлення.
Яким чином відбувається спілкування з автором?
Спілкування з автором відбувається виключно через менеджера агентства, якому можна писати в чат.
Чи варто хвилюватися за унікальність магістерської праці?
Цього робити не варто, адже рівень унікальності буде таким, як вказано в заявці. Він буде перевірений в еТХТ, якщо інші вимоги не зазначені замовником.
Що з додаткових матеріалів може знадобитися автору?
Крім методичних матеріалів, це можуть бути розрахунки, таблиці, джерела тощо. Також можна зазначити побажання викладача.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін