0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота на замовлення з економіки підприємства

Замовляйте магістерську роботу з економіки підприємства в агентстві Магістр, перебуваючи у будь-якому регіоні країни!

Дізнайся вартість магістерської з економіки підприємства
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
500
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 829
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити магістерську роботу з економіки підприємства?

Якщо у вас є смартфон, комп'ютер або інший пристрій із доступом до інтернету, замовити магістерську роботу з економіки підприємства буде дуже просто. Зайдіть на сайт агентства Магістр та зробіть кілька простих дій.

 1. Пройдіть реєстрацію, заповнивши форму, яка пропонується відразу після натискання кнопки «Замовити». Вкажіть тип роботи, який вас зацікавив, своє ім'я та адресу електронної пошти, що знадобиться для входу в Особистий кабінет.
 2. В особистому кабінеті оформіть заявку. У спеціальній формі вкажіть тему проекту з економіки підприємства, предмет, за яким вона виконуватиметься, обсяг, рівень унікальності, систему перевірки, термін виконання та інші вимоги. Окрім заявки, бажано надати методичку, в якій детально розписано всі вимоги до роботи.
 3. Дочекайтеся рішення та визначтеся з ціною замовлення. Протягом доби вам прийде повідомлення, в якому буде вказано, чи було підібрано автора. Якщо так – повідомляється вартість роботи. Ви приймаєте, чи підходить вам такий варіант та вносите передоплату. Якщо ціна здалася вам завищеною, ви можете відхилити заявку або замовити магістерську економіку підприємства в іншого автора.
 4. Оплатіть роботу зручним для вас способом. Найзручніший варіант – це зайти до свого Особистого кабінету та перевести кошти на рахунок агенції через сервіси Platon або Liqpay. У такому разі не стягуватиметься комісія за переказ коштів. Спочатку ви вносите передоплату, а після написання першого розділу та його перевірки вносите решту суми. Упорядкування плану входить у загальну вартість замовлення.
 5. Надішліть файл із зауваженнями для внесення доробок, які виконуються безкоштовно у рамках затвердженого плану. Прикріпіть їх до вкладки "Доопрацювати".
 6. Залиште відгук про виконану роботу та поставте оцінку у своєму особистому кабінеті. Це можна зробити у своєму особистому кабінеті.
Менеджери агенції Магістр завжди на зв'язку! Напишіть у чат та отримайте відповідь на своє запитання!
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з економіки підприємства довіряють Магістрові?

Багато українських студентів довіряють агентству Магістр, і тому замовляють у ньому магістерські роботи з економіки підприємства. У цьому немає нічого дивного, адже тут працюють професіонали – викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, науковці. Клієнти агентства пояснюють бажання придбати магістерську роботу з економіки підприємства перевагами, які має Магістр. Серед них слід зазначити таке:

 • висока якість виконання замовлення. За роботу береться автор, який чудово розуміється на темі;
 • унікальність роботи, яка перевіряється в системі, потрібній ВНЗ;
 • оперативність виконання замовлення. Усі роботи виконуються без затримок;
 • внесення безкоштовних поправок, що проводиться у межах затвердженого плану;
 • супровід спеціалістом до моменту здачі;
 • розумна ціна, яка варіюється в залежності від вимог до роботи, а також знижка для постійних клієнтів 10%;
 • просте оформлення замовлення, впоратися з яким може будь-хто.
Що про нас кажуть?
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Тарас
19 грудня
Всі вимоги дотримані, написано якісно і відносно швидко.
ID: 8972ХХ
Анастасія
18 грудня
дуже дякую за роботу! за курсову роботу отримала 98 балів
ID: 7562ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору на написання магістерської роботи?
В середньому автору потрібно від 15 до 30 днів, але все залежить від вимог, встановлених на роботу. Якщо замовлення термінове – воно виконується за 4 дні. Однак якщо автор бачить, що не впоратися з роботою вчасно, він не братиметься до її написання.
Чи можна замовити магістерську роботу з економіки підприємства без плану?
Агенція Магістр дає можливість замовити роботу, не маючи плану. Він може бути виконаний автором. Така послуга входить у вартість роботи.
Чи можна зв'язатися із автором?
Зв'язок із автором підтримується виключно через менеджера агентства, якому можна написати у чат. Усі запитання він передає автору, яке відповіді надсилає клієнту.
На яку унікальність магістерської може розраховувати клієнт?
Він може розраховувати на рівень унікальності, який він вказав у заявці. Вона перевірятиметься у системі, яка потрібна ВНЗ. Якщо чітких вказівок немає, унікальність матиме середній показник. Для її перевірки використовуватиметься сервіс еТХТ.
Які додаткові матеріали можуть знадобитися від замовника?
Методичні рекомендації, розрахунки, джерела тощо.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін