0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота на замовлення з економіки підприємства

Замовляйте магістерську роботу з економіки підприємства в агентстві Магістр, перебуваючи у будь-якому регіоні країни!

Дізнайся вартість магістерської з економіки підприємства
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з економіки підприємства?

Якщо у вас є смартфон, комп'ютер або інший пристрій із доступом до інтернету, замовити магістерську роботу з економіки підприємства буде дуже просто. Зайдіть на сайт агентства Магістр та зробіть кілька простих дій.

 1. Пройдіть реєстрацію, заповнивши форму, яка пропонується відразу після натискання кнопки «Замовити». Вкажіть тип роботи, який вас зацікавив, своє ім'я та адресу електронної пошти, що знадобиться для входу в Особистий кабінет.
 2. В особистому кабінеті оформіть заявку. У спеціальній формі вкажіть тему проекту з економіки підприємства, предмет, за яким вона виконуватиметься, обсяг, рівень унікальності, систему перевірки, термін виконання та інші вимоги. Окрім заявки, бажано надати методичку, в якій детально розписано всі вимоги до роботи.
 3. Дочекайтеся рішення та визначтеся з ціною замовлення. Протягом доби вам прийде повідомлення, в якому буде вказано, чи було підібрано автора. Якщо так – повідомляється вартість роботи. Ви приймаєте, чи підходить вам такий варіант та вносите передоплату. Якщо ціна здалася вам завищеною, ви можете відхилити заявку або замовити магістерську економіку підприємства в іншого автора.
 4. Оплатіть роботу зручним для вас способом. Найзручніший варіант – це зайти до свого Особистого кабінету та перевести кошти на рахунок агенції через сервіси Platon або Liqpay. У такому разі не стягуватиметься комісія за переказ коштів. Спочатку ви вносите передоплату, а після написання першого розділу та його перевірки вносите решту суми. Упорядкування плану входить у загальну вартість замовлення.
 5. Надішліть файл із зауваженнями для внесення доробок, які виконуються безкоштовно у рамках затвердженого плану. Прикріпіть їх до вкладки "Доопрацювати".
 6. Залиште відгук про виконану роботу та поставте оцінку у своєму особистому кабінеті. Це можна зробити у своєму особистому кабінеті.
Менеджери агенції Магістр завжди на зв'язку! Напишіть у чат та отримайте відповідь на своє запитання!
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з економіки підприємства довіряють Магістрові?

Багато українських студентів довіряють агентству Магістр, і тому замовляють у ньому магістерські роботи з економіки підприємства. У цьому немає нічого дивного, адже тут працюють професіонали – викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, науковці. Клієнти агентства пояснюють бажання придбати магістерську роботу з економіки підприємства перевагами, які має Магістр. Серед них слід зазначити таке:

 • висока якість виконання замовлення. За роботу береться автор, який чудово розуміється на темі;
 • унікальність роботи, яка перевіряється в системі, потрібній ВНЗ;
 • оперативність виконання замовлення. Усі роботи виконуються без затримок;
 • внесення безкоштовних поправок, що проводиться у межах затвердженого плану;
 • супровід спеціалістом до моменту здачі;
 • розумна ціна, яка варіюється в залежності від вимог до роботи, а також знижка для постійних клієнтів 10%;
 • просте оформлення замовлення, впоратися з яким може будь-хто.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно автору на написання магістерської роботи?
В середньому автору потрібно від 15 до 30 днів, але все залежить від вимог, встановлених на роботу. Якщо замовлення термінове – воно виконується за 4 дні. Однак якщо автор бачить, що не впоратися з роботою вчасно, він не братиметься до її написання.
Чи можна замовити магістерську роботу з економіки підприємства без плану?
Агенція Магістр дає можливість замовити роботу, не маючи плану. Він може бути виконаний автором. Така послуга входить у вартість роботи.
Чи можна зв'язатися із автором?
Зв'язок із автором підтримується виключно через менеджера агентства, якому можна написати у чат. Усі запитання він передає автору, яке відповіді надсилає клієнту.
На яку унікальність магістерської може розраховувати клієнт?
Він може розраховувати на рівень унікальності, який він вказав у заявці. Вона перевірятиметься у системі, яка потрібна ВНЗ. Якщо чітких вказівок немає, унікальність матиме середній показник. Для її перевірки використовуватиметься сервіс еТХТ.
Які додаткові матеріали можуть знадобитися від замовника?
Методичні рекомендації, розрахунки, джерела тощо.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін