0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Замовити магістерську роботу з адвокатури

Якщо вам потрібна кваліфікована допомога спеціалістів, ви можете замовити магістерську роботу з адвокатури в агентстві Магістр!

Дізнайся вартість магістерської з адвокатури
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
571
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
56 000
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з адвокатури?

Адвокатура - навчальна дисципліна, спрямована на формування знань у студентів про правові, організаційні та етичні засади адвокатської діяльності в України. Магістерська робота з цього предмету – дуже складний та об'ємний проект. Саме тому краще купити магістерську роботу з адвокатури. Таку можливість пропонують автори агентства Магістр, які вже не перший рік надають послуги з написання студентських робіт з різних дисциплін українським студентам.

Замовити магістерську з адвокатури дуже просто. Для цього створений зручний за зрозумілий сайт, на якому можна зробити онлайн-замовлення. Для цього потрібно виконати декілька простих кроків.

 1. Зареєструватися на сайті агентства Магістр. Для цього заповнюється реєстраційна форма, в якій вказується тип замовлення, Також необхідно вказати ім'я замовника та його електронну адресу. Вона буде використовуватися для входу в особистий кабінет та подальшої взаємодії з агентством.
 2. Оформити замовлення. Заявка подається в особистому кабінеті, в який замовник переходить після проходження реєстрації. Для цього можна використати посилання на сайт з SMS або електронної пошти. В спеціальній формі вказується тип роботи (в нашому випадку це магістерська), тема, об'єм, рівень унікальності, термін написання та інші. Для того щоб робота відповідала вимогам ВНЗ, необхідно надати методичні рекомендації. Якщо таких рекомендацій не буде, замовлення виконується відповідно до загальних вимог вищих навчальних закладів України.
 3. Відправка заявки на розгляд та узгодження вартості роботи. Після отримання заявки підбирається автор. Якщо він не буде знайдений, замовнику прийде відповідне повідомлення. Якщо автор буде підібраний, він отримає повідомлення з точною вартістю роботи. Замовник може сплатити завдаток або обрати менш кваліфікованого, але дешевшого автора. Також він має право повністю відмовитися від свого замовлення.
 4. Оплатити роботу. Це можна зробити частинами. Спочатку вноситься завдаток, після написання першої частини роботи та її перевірки- сума що залишилася. Внесення коштів проводиться в особистому кабінеті. Для цього використовуються зручні сервіси Platon або Liqpay.
 5. Відправити файл з зауваженнями на доопрацювання. Його потрібно прикріпити до вкладки «Доопрацювати».
 6. Поставити оцінку за роботу. Це можна зробити в особистому кабінеті після здачі магістерської та її захисту.
В разі виникнення будь-яких питань щодо замовлення, оплати, доопрацювання роботи, можна написати в чат менеджеру агентства Магістр. Він вирішить проблему в найкоротші терміни.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських з адвокатури довіряють Магістру?

Замовити магістерську роботу з адвокатури в агентстві Магістр - це найкращий варіант для студентів, які поєднують роботу та навчання або просто не мають бажання виконувати магістерську самостійно. Співпраця з кваліфікованими авторами має ряд переваг. Серед них необхідно зазначити наступні:

 • висока якість виконаної роботи;
 • унікальність, яка зазначена в вимогах;
 • своєчасне виконання;
 • внесення поправок, яке в рамках плану виконується безкоштовно;
 • супровід роботи до здачі;
 • доступна ціна, завдяки якій скористатися послугами агентство може практично будь-який студент;
 • знижки постійним клієнтам, які складають до 10 процентів.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу пишеться магістерська робота з адвокатури?
Термін виконання магістерської роботи залежить від її складності та обсягу. Орієнтовний термін написання - 15 -30 днів. Термінове виконання становить 5 днів.
Чи магістерські роботи з адвокатури можуть бути замовленні без плану?
План може бути виконаний автором, який займається написанням роботи.
Яким чином відбувається спілкування з автором?
Пряме спілкування з автором не передбачене. Питання ставляться в чаті з менеджером агентства.
Яка унікальність магістерської роботи на замовлення?
Унікальність магістерської роботи вказується в вимогах при оформленні замовлення. Також зазначається система перевірки. Якщо вимоги щодо цього немає, за основу буде взяти середній показник для перевірки використовуватиметься система еТХТ.
Які додаткові матеріали можуть знадобитися для написання роботи?
Це методичні рекомендації, побажання викладача, а також різні розрахунки, джерела та інші додаткові матеріали.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін