0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з соціальної роботи на замовлення

Магістерська робота з соціальної роботи та будь-якої іншої дисципліни із соціальних відносин – швидка та ефективна підготовка до захисту від компанії Магістр.

Дізнайся вартість магістерської з соціальної роботи
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 10190 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
500
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
66 831
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 16 років

Як замовити магістерську роботу з соціальної роботи?

Ви можете здійснити замовлення магістерської роботи із соціальної роботи, здійснивши 5 кроків.

  1. Реєстрація в системі. Натисніть кнопку “Замовити”. Це дозволить вам здійснити швидку реєстрацію. Зазначаючи робочі мейл та телефон, ви матимете гарантію швидкої комунікації та вирішення вашої проблеми.
  2. Заповнення форми. Форма для замовлення є коротким стандартизованим рішенням для замовлення магістерської роботи. Слід розуміти, що якщо ваша спеціальність є наближеною до соціальних спеціальностей, необхідно вказати її чітку назву, що дозволить максимально наблизити розкриття теми до особливостей дисципліни. Також варто зазначити план магістерської роботи та прикріпити методичні рекомендації вашого закладу освіти, оскільки в кожному закладі передбачається своя, унікальна специфіка до оформлення чи подачі будь-яких випускних робіт. Заповніть максимальну кількість передбачених полів – це дозволить вам найбільш чітко сформувати замовлення.
  3. Узгодження вартості роботи. Хоча сайт Магістр передбачає стандартну вартість магістерської роботи, кожна магістерська із соціальної роботи може бути менш чи більш складною, в залежності від об'єкта (області) дослідження. Тому для того, щоб чітко визначити вартість роботи, слід максимально повно описати завдання, це дозволить затвердити кінцеву ціну.
  4. Оплата роботи. Для того, щоб почати виконання роботи, слід провести авансовий платіж. Магістр передбачає для клієнтів різні системи оплати, найбільш зручними є системи електронних платежів, такі як Platon чи Liqpay, які дозволяють ще більше розширити кількість платіжних систем. Повна оплата роботи відбувається після ознайомлення із її текстом.
  5. Доопрацювання роботи. Кожна робота передбачає безкоштовні доопрацювання в разі необхідності. Це не означає, що доопрацювання обов’язково будуть. Їх наявність свідчитиме тільки від бажання керівника внести рекомендації до дослідження.
  6. Відгук. Ми просимо наших клієнтів залишати відгуки, це дозволяє нам розуміти ефективність роботи команди авторів та постійно покращувати сервіс.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт із соціальної роботи варто довірити агенції Магістр?

Магістр надає гарантії якості магістерських робіт.
Всі роботи проходять дворівневу перевірку якості та унікальності.
Ціни на роботи є конкурентними.
Сервіс компанії – кращий на ринку.

Що про нас кажуть?
Валентина
20 лютого
Щиро дякую за допомогу. Роботу виконали професійно, вчасно, правки зробили швидко та безкоштовно
ID: 9378ХХ
Анастасія
16 лютого
Дуже вдячна за роботу!! Виконана в зазначені терміни, гарно та правильно оформлена!)
ID: 9449ХХ
Костянтин
12 лютого
Дякую за роботу. Все супер!
ID: 8805ХХ
Тарас
19 грудня
Всі вимоги дотримані, написано якісно і відносно швидко.
ID: 8972ХХ
Анастасія
18 грудня
дуже дякую за роботу! за курсову роботу отримала 98 балів
ID: 7562ХХ
Євген     07 лютого
Магистерская
На захисті магістерської отримав 5 балів. Дипломна робота дуже порадувала, автор врахував практично кожне моє побажання, вказане при оформленні заявки, та й під час виконання роботи проблем не виникало – я завжди був у курсі того, як просувається написання, міг прочитати окремі розділи. Вся робота була добре структурована і логічно пов'язана. Текст роботи оригінальний від кірки до кірки. Відразу видно, автор писав його самостійно, без використання «копіпасту». Окрема подяка за якісні схеми, таблиці та малюнки, виконані в одному стилі з дотриманням усіх вимог. Дуже вдячний менеджеру. У неї практично ангельське терпіння, оскільки тільки так можна було терпіти всі мої питання та переживання щодо термінів виконання. Досі радію, що обрав саме цю фірму, і вдячний тому хто мені її порадив. Я дуже задоволений виконаною роботою.
Вероника     28 грудня
Магистерская
Я не могу полностью выразить свою благодарность компании за то, что она помогла мне в выполнении моей магистерской работы. Помощь была оказана в особо тяжелое время, когда я получала второе высшее образование и времени на самостоятельное написание магистерской хронически не хватало. Кроме того, я задерживаюсь на работе до позднего времени, поэтому сил хватает на то, чтобы перекусить и лечь спать. Благодаря подруге обратила внимание на компанию Магистр. Сдавать магистерскую надо было уже через месяц, поэтому времени на колебания не оставалось. Сама работа была написана очень быстро и качественно. Сам процесс написания проходил поэтапно, каждый раздел писался отдельно. Сначала написан был первый раздел, я его сдала на проверку руководителю. После одобрения первого раздела автор начал писать второй и так вся магистерская. Профессионально написанную магистерскую работу я смогла хорошо защитить. Вообще, я ни секунды не жалею, что обратилась именно в эту компанию. Мой отзыв о ней на 100% положительный.
Степан     09 листопада
Магистерская
Про свою дипломну роботу, соромно сказати, якось так сталось, взагалі забув, бо було багато проблем на роботі. Схаменувся, коли залишалося не більше трьох тижнів, а в мене ні теорія, ні практика не готові. Думав, що знайти виконавця навряд чи вдасться. Щоправда, друзі порадили саме дану компанію, і я хочу сказати, що радий такій пораді, оскільки якістю практично повністю задоволений. Перше, що треба сказати, що код програми надали із супроводом розгорнутих коментарів та пояснень, що дало можливість мені самому розібратися в дипломному проекті, а для мене це була обов'язковою умовою. Друге, що зауважу, роботу було написано ніби мною самим – викладач ні на секунду в цьому не сумнівався. Єдина проблема була з оформленням, тому віддав на доопрацювання (добре, що воно безкоштовне). А так все добре, робота виконана на найвищому рівні. У мене залишилися лише гарні враження!
Галина     17 серпня
Магистерская
Я навчалася в магістратурі на денному. Також знайшла хорошу роботу і туди влаштувалася. Як ви самі розумієте часу на написання магістерської роботи у мене не залишалося зовсім. Звернулася за допомогою з написанням роботи в Магістр. Дуже переживала, хоч не вперше користуюся послугами компанії, але термін виконання роботи був маленьким. І я точно не помилилася: отримала якісну та грамотно написану роботу трохи раніше за обумовлений термін. Усі необхідні вказівки керівника були враховані під час доопрацювань, і на захисті я отримала високий бал. Мені реально та якісно допомогли написати магістерську. Без цієї допомоги я би просто не впоралася. Рекомендую компанію тепер усім своїм знайомим.
Альона     16 червня
Бакалаврская
До цього всі роботи, що задавали, писала самостійно. Коли настав час писати бакалаврську роботу, звернулася в компанію Магістр. Тема роботи була досить складною, а знайти інформацію досить важко, якщо не сказати не можливо.. Подумала, що мені самотужки не впоратися. Бакалаврську було зроблено вчасно, оформлено правильно, тему повністю розкрито, рівень унікальності високий. Мій керівник зробив таки деякі зауваження. Довелося кілька разів вносити виправлення. Але автор зробив це досить швидко та абсолютно безкоштовно і це порадувало. Бакалаврську роботу захистила на відмінно. Своїм відгуком таку саму оцінку ставлю за старання компанії.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно на виконання магістерської з соціальної роботи?
В середньому, близько двох тижнів. Виконання можна прискорити, залучивши кількох авторів ( це вплине на кінцеву ціну магістерської роботи).
Яку інформацію слід надати для початку написання роботи?
Максимально розкриту і повну, це дозволить зменшити кількість доопрацювань в майбутньому. Обов’язково долучіть до форми замовлення методичні вимоги.
Чи можна роботу виконувати без наперед затвердженого плану?
Ми можемо організувати роботу без затвердженого плану, однак в такому випадку безкоштовні правки не надаються, оскільки в більшості випадків керівник вноситиме корективи в незатверджений ним план.
Як передати інформацію безпосередньо авторові роботи?
На сайті в особистому кабінеті організований чат, який дозволяє комунікувати безпосередньо із виконавцем роботи та передавати йому додаткову інформацію.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін