0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 08:30 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

 1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
 2. Відкрийте Ваше замовлення
 3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

Магістерська робота з підприємництва на замовлення

Замовте магістерську роботу з підприємництва в агентстві Магістр та отримайте академічний ступінь магістра без особливих зусиль!

Дізнайся вартість магістерської з підприємництва
Кількість сторінок:
-
+
Термін виконання:
-
днів
+
від 8150 грн
Відгуки клієнтів
4.9
Ref-rating
4.8
OtzyvSite
4.8
Ми гарантуємо вам впевненість
та спокій
на сесії!
567
професійних авторів
зроблять все, щоб ви
здали вашу роботу вчасно
100%
гарантія якості!
ми зробимо роботу, яка точно сподобається керівнику або повернемо кошти
55 731
клієнтів
вдячні Агентству "Магістр" за допомогу протягом останніх 15 років

Як замовити магістерську роботу з підприємництва?

Навіть найрозумніший студент може мати справу з проблемою написання науково-дослідної роботи. Саме тому найкращим рішенням буде замовити магістерську роботу з підприємництва у досвідчених та професійних спеціалістів агентства Магістр.
Для оформлення замовлення необхідно зробити кілька простих кроків:

 1. Після входу на сайт агентства пройти реєстрацію, вказавши у спеціальній формі основні дані: ім'я замовника, адресу електронної пошти та тип роботи, який його цікавить.
 2. Після реєстрації та переведення системою в особистий кабінет замовник заповнює заявку. Він вказує на ті вимоги, яким повинна відповідати магістерська робота. Найголовнішими є тема, предмет, термін написання, унікальність, кількість сторінок. Також необхідно надати дані про навчальний заклад та курс, на якому навчається замовник, а також його номер телефону.
 3. Заповнена заявка відправляється на розгляд, за результатами якого підбирається автор та визначається вартість замовлення. Замовнику надходить повідомлення. Він визначається з ціною і вносить передоплату (якщо його все влаштовує). Якщо умови співпраці з агентством не задовольняють, він відхиляє заявку або просить підшукати іншого автора. Він може бути не таким досвідченим чи менш кваліфікованим. Однак, незважаючи на це, у нього можна замовити магістерську з підприємництва за вигіднішою ціною.
 4. Оплата роботи провадиться після погодження ціни та інших умов замовлення роботи. Внесення передоплати - це перший етап оплати, після якого автор відразу ж розпочинає роботу. Готовий перший розділ перевіряється викладачем, після чого оплачується решта роботи. Переказ коштів на рахунок агентства здійснюється за допомогою таких платіжних сервісів як Platon або Liqpay.
 5. Після здачі та захисту магістерської роботи замовник може поставити свою оцінку або залишити зауваження, яке можна опублікувати на сайті.
 6. Внесення доопрацювань потребує надання автору зауважень викладача. Вони розміщуються у файлі і відправляються автору.
Нерідко у клієнтів агентства Магістр виникають питання щодо замовлення, оплати, внесення поправок до магістерських робіт з підприємництва. Їх можна поставити менеджеру агентства, написавши йому в чат.
Цікавить написання роботи "під ключ" з гарантією?

Чому написання магістерських робіт із підприємництва довіряють Магістрові?

Купити магістерську роботу з підприємництва в агентстві «Магістр» – це найкращий варіант для сучасного студента. Звернення до працюючих у ньому авторам має велику кількість переваг:

 • професіоналізм та висока кваліфікація авторів, якими є викладачі ВНЗ, аспіранти та співробітники різних наукових установ;
 • висока якість та унікальність магістерської роботи, яка відповідає вимогам, встановленим закладом вищої освіти;
 • виконання замовлення у встановлені терміни, можливість прискорення виконання замовлення;
 • безкоштовні поправки, супровід магістерських робіт до здавання та захисту;
 • компетентність менеджерів, які допоможуть оперативно вирішити будь-які питання, пов'язані із магістерською роботою;
 • найнижча ціна, вигідні знижки для постійних клієнтів до 10%.
 • швидке оформлення замовлення на сайті агенції Магістр.
Що про нас кажуть?
Юлія
20 березня
Все супер) дякую
ID: 7445ХХ
Марія
16 березня
Гарно дякую за виконану роботу. Я дуже задоволена результатом. Завдання виконане якісно , професійно та швидко. Приємно мати справу з професіоналами.
ID: 7443ХХ
Олексій
10 березня
Дякую за якісно виконану роботу! Вона повністю відповідає вимогам і не потребує ніяких правок. Мої щирі вітання автору. Дуже ціную таку відповідальність. Приємно працювати з вами!
ID: 7395ХХ
Олена
10 березня
Виконано швидко, незначні недоліки виправлено також швидко, робота гарна, набрала найвищій бал. Тому рекомендую цього виконавця.
ID: 7379ХХ
Євген
25 лютого
Замовляв написання кваліфікаційної дипломної роботи магітстра. Роботу було виконано вчасно (навіть на декілька днів раніше вказаного терміну). Після перегляду роботи моїм науковим керівником, були деякі зауваження, автор виконав правки швидко та правильно. Хочу підкреслити гарне написання самої роботи автором та чудово виконані графіки, рисунки і так далі. Оформлення всієї роботи виконано на високому рівні і деякі мої побажання також були враховані. Виконаною роботою повністю задоволений та за нагоди звернуся ще.
ID: 7063ХХ
Денис     21 березня
Бакалаврская
Замовив в агентстві Магістр бакалаврську роботу і залишився дуже задоволений. Хочу подякувати за якісно виконану дипломну та залишити позитивний відгук. Довго думав над тим, чи писати бакалаврську самостійно, чи звернутися до відповідної компанії. Однак часу на написання бакалаврської зовсім не залишилося. тому вирішив замовити її у Магістрі і дуже цим задоволений. Замовив роботу досить таки пізно. Автор, який її виконував, виявися справжнім спеціалістом виконав роботу за 10 днів. З початку автор написав план роботи, і мій керівник з першого разу (без жодної правки) його затвердив. При цьому він врахував усі виставлені вимоги до змісту, якісно написав практичну частину, зробив обґрунтовані висновки. Коли здав всю роботу на перевірку, керівник після перевірки зробив декілька зауважень. Всі вони були доопрацьовані за 2 дні. Після цього мою роботу похвалив керівник та допустив до захисту. Хочу окремо подякувати за підготовлену презентацію до захисту бакалаврської роботи. В цілому, я дуже задоволений співпрацею з цією компанією!
Руслана     09 листопада
Курсовая
Хочу подякувати за відмінно виконану курсову роботу з фінансового аналізу! Менеджери уважно поставились до усіх моїх побажань та дали вичерпні відповіді на усі запитання. У курсовій роботі автор врахував абсолютно всі вимоги, які були виставлені мені викладачем та, які були зазначені у методичних рекомендаціях. Навіть до оформлення тексту, таблиць та малюнків зауважень не було. Теоретична частина написана досить якісно, розкриті всі важливі питання по предмету курсової, визначені практичні формули для розрахунку фінансових показників. У практичній частині проведено глибокий фінансовий аналіз підприємства, розраховані всі фінансові показники, які стосуються об’єкту дослідження. Всі розрахунки проведені чітко за даними фінансової звітності підприємства, викладач не знайшов жодної помилки. Отримала за курсову оцінку «відмінно» Окремо хочу подякувати за приємну ціну. Як на мій погляд вона є найнижчою серед подібних компаній. Ну я нижче не зустрічала. Дуже задоволена, що зробила замовлення курсової саме у тут. Тепер буду постійним клієнтом, тому що зрозуміла, що компанії можна довіряти виконання найскладніших робіт. Буду всім одногрупникам та знайомим радити саме агентство Магістр для виконання робіт з різних дисциплін. Ще раз хочу подякувати за курсову, вона просто СУПЕР!!!
Станислав     19 жовтня
Курсовая
Темы курсовых работ по журналистике очень сложные для меня. Воспользовался помощью компании Магистр, и ее сотрудники прекрасно справились с поставленной задачей точно и вовремя. Через несколько часов откликнулись на мой заказ и за разумные деньги решили мою проблему. Да была одна доработка (не были учтены все требования по оформлению), но они были быстро исправлены автором и совершенно бесплатно. Спасибо всем кто участвовал в написании моей курсовой работы.
Сергей     14 вересня
Реферат
Задали написать реферат по английскому языку. Нужно было провести анализ текста и описать все его лексические особенности, структуру, стилистику и т. д. Да, задание было действительно очень сложным. Нужно было потратить много времени на его написание, а результат был не известен. Решил обратиться в компанию Магистр. Перед этим ознакомился с сайтом, всеми условиями, отзывами. Да, по началу было много сомнений и, можно сказать, даже недоверия. Но делать было нечего, поскольку понимал, что самому справиться с этим рефератом не под силу. Менеджер меня хорошо проконсультировал, ответил на все вопросы, а также уверил, что автор, которого мне подберут, сможет написать реферат как мне нужно в лучшем виде. Ну, таки оформил заявку. Реферат был написан очень быстро и качественно. Весь текст был написан на английском без ошибок, в тексте были ссылки на прямую речь из исследуемого произведения. Все требования к содержанию реферата были выполнены полностью. Очень доволен написанным рефератом и работой с компанией! Теперь все работы буду заказывать здесь и не тратить свое время и силы на самостоятельное их написание. Жалею лишь о том, что не обращался в эту компанию с первого курса.
Ольга     08 червня
Курсовая
С третьего курса работаю по специальности, поэтому времени на учебу практически нет. Чтобы сохранить работу, пришлось перейти на заочное отделение. Когда пришло время писать курсовую работу (по английскому языку), начала искать компании, которые специализируются на выполнении подобных заказов. У друзей и знакомых не спрашивала, потому как считаю, что в этом деле кому как повезет. Изучила услуги нескольких компаний. Благо, у большинства из них есть свои интернет-сайты. Обратила внимание на эту компанию. Она работает в Украине уже не один год и за время своего существования успела обслужить студентов многих украинских вузов. Заказы оформляются на сайте, что очень удобно для людей, проживающих в отдаленных регионах страны. Цены достаточно демократичны, учитывая стоимость аналогичных работ в других агентствах. Подкупило и то, что сроки написания небольшие. За 15-30 дней работа будет готова. Мой заказ был готов чуть больше, чем через две недели. Поправки были, но совсем незначительные. Кроме того, они вносились бесплатно, что меня приятно удивило. Результатом осталась довольна, потому что защитила курсовую на 5. Комиссия не смогла ни к чему придраться, что не могло не порадовать.
Чим більше часу на виконання роботи - тим менша вартість
Відповіді на часті питання
Скільки часу потрібно виконання магістерської роботи з такого предмета, як підприємництво?
Написання магістерської роботи незалежно від предмета займає від 15 до 30 днів. Проте багато в чому залежить від вимог, встановлених вищим навчальним закладом. Якщо завдання термінове, автору знадобиться 4 дні. Якщо він бачить, що не впоратися із завданням в обумовлений термін, то не прийматиметься за роботу.
Чи можна замовити магістерську роботу з підприємництва, якщо відсутній затверджений план?
За бажанням клієнта, план складається автором. Він входить до пакета послуг, які надає агентство Магістр, тому не оплачується додатково.
Як замовник може підтримувати зв'язок із автором?
Підтримувати зв'язок із автором, який виконує замовлення, можна лише через менеджера. Усі запитання клієнтів він передає автору, яке відповіді надсилає в чат.
Який рівень унікальності може розраховувати замовник?
Він може розраховувати на рівень унікальності, який він вказав у своїй заявці. Цей показник перевіряється у системі еТХТ, якщо інший сервіс не потрібен ВНЗ.
Які додаткові матеріали необхідно надати під час оформлення замовлення?
Це методичні рекомендації з вимогами до роботи, розрахунки, джерело та ін. матеріали, використання яких може підвищити оцінку роботи.

Виконуємо магістерські роботи з таких дисциплін